Syoss, Color, Salon ProTECT Anti-Fade, 01 Shampoo (Szampon do włosów farbowanych lub z pasemkami (nowa wersja))

Stworzony przy udziale i przetestowany przez fryzjerów nowy SYOSS z formułą Color-Lamination chroni kolor dla olśniewającego blasku. Dla włosów pięknych jak z salonu. Szampon Color Luminance & Protect został stworzony dla włosów farbowanych lub z pasemkami. Zamyka pigmenty koloru dla olśniewającego blaskiem koloru. Dla intensywności do 90% po 10 tygodniach.
SZAMPON
Zamyka pigmenty i chroni głębię koloru dla olśniewającego intensywnego blasku.
Chroni kolor włosów przed blaknięciem, aby zachować aż do 90% intensywności koloru po 10 tygodniach.
Zapewnia olśniewający połysk koloru pełen świetlnych refleksów.

Nic specjalnego

Szampon dobrze się pieni i myje. Po umyciu są bardziej śliskie i gładkie niż po innych tego typu ale to zasługa silikonów które Syoss zawsze ma w składzie. Włosy łatwiej się rozczesują i wydaje się że są dociążone ale po wysuszeniu włosy od połowy długości puszą się niemiłosiernie. Trochę nabrały blasku ale ta linia nie przedłużyła trwałości koloru i pigmenty z włosów znikały tak szybko jak zawsze.

Dobry produkt.

Dla mnie jest to jeden z lepszych dostępnych w ryzach zdrowego rozsądku produkt. Używam od dłuższego czasu i faktycznie kolor pozostaje wyrazisty na dłużej. Wcześniej używając innego nie był zauważalny ten efekt. Jest bardzo wydajny i odpowiada mi jego zapach. Pięknie się pieni i uważam, że wręcz odżywia moje włosy.

Myje ale nie chroni koloru

Kolejny szampon od syoss który mam, tym razem z serii syosscolorist czyli szampon do włosów farbowanych lub z pasemkami, który chroni intensywność koloru przed wypłukiwaniem. Zamyka pigmenty we wnętrzu włosa i zachowuje głębię koloru.

- Szampon jest gęsty
- Bardzo ładnie pachnie
- Wystarczy niewielka ilość produktu by umyć nim włosy
- Dobrze się pieni
- W miarę dobrze myje włosy ale nie całkiem radzi sobie z większymi zanieczyszczeniami jak np. lakier do włosów
- Nie obciąża włosów, włosy po nim są miękkie i lśniące
- Czy rzeczywiście chroni włosy przed wypłukiwaniem się pigmentu? Chyba jednak nie... Nadal jak myje włosy kolor mi się wypłukuje i nie zauważyłam bym kolor na włosach, odkąd używam tego szamponu, miała dłużej.

Mimo tego jest to tylko szampon, który nie zdziała nam cudów.
Ale szampon ten w miarę dobrze myje włosy więc nie mam się czego czepiać.

Jestem na nie

Szampon dobrze się pieni, całkiem ładnie pachnie (zapach następnego dnia nadal utrzymuje się na włosach). Niestety szczypie w oczy, co jest dla mnie sporą wadą w szamponach. Włosy po umyciu są takie...suche i matowe. Zero blasku, do tego ciężko je rozczesać. Konieczne jest dodatkowe nawilżenie czymś włosów. Stosowałam ten szampon razem z odżywką Syoss Color i nie zauważyłam żadnego przedłużenia trwałości koloryzacji.

Nigdy więcej

Po użyciu tego szamponu moje włosy były sztywne i całkowicie pozbawione blasku. Na głowie miałam trudne do rozczesania "siano". Spodziewałam się zupełnie innego efektu...

wielkie rozczarowanie

Produkty tej firmy jak do tej pory sprawdzały mi się bardzo dobrze.
PLUSY
- niska cena
MINUSY
- wysuszył mi bardzo skórę głowy
- po umyciu głowa bardzo mnie swędziała (uczulił mnie)
- włosy były matowe
- miałam wrażenie że włosy są bardziej przetłuszczone

fajny, ale ten skład ..

Muszę przyznać, że lubię używać tego szamponu, mam po nim fajne włosy. Są puszyste, uniesione u nasady, gładkie, pachnące i długo świeże. Poza tym, rzeczywiście, produkt ten wpływa na długotrwałość koloru. Jednak jako osoba interesująca się świadomą pielęgnacją włosów nie zdecydowałabym się na używanie kosmetyku z takim składem do codziennego mycia. Raz na jakiś czas jest w porządku i właśnie w ten sposób zamierzam go używać.

Najgorszy szampon jaki miałam

Powoduje ogromny łupież i obciąża włosy. Oprocz przyjemnego zapachu nie ma nic do zaoferowania. Kompletny bubel, nie kupię nigdy wiecej, a od firmy będę się trzymać z daleka!

Chroni kolor

Szampon rzeczywiście chroni kolor przed blaknięciem. Zauważyłam, że miałam farbę dłużej niż zwykle. Do tego szampon dobrze się pieni i myje. Jedyny minus zauważyłam w tym, że włosy po umyciu są sianowate i ciężko cokolwiek z nimi zrobić, dlatego będę wybierać inne szampony.

Nic specjalnego vol. 2

To moje drugie podejście do Syossa i niestety o wiele mniej udane niż poprzednie. W trakcie stosowania tego szamponu nabawiłam się łupieżu, co nigdy wcześniej mi się nie zdarzyło. Moje włosy były obciążone i szybko się przetłuszczały, choć zwykle są raczej suche (wynik koloryzacji). Nie kupię ponownie.

Świetny

Naprawdę ten szampon chroni kolor włosów moich jak i córki, przed blaknięciem przez kilka tygodni a włosy po prostu lśnią blaskiem i zdrowiem. Ja po kilku razach zauważyłam, że mój kolor włosów trzymał się o wiele dłużej niż, gdy używałam zwykłego szamponu. Zawarte w nim składniki odżywiają moje włosy, wzmacniają je i chronią przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Szampon ma kremową konsystencję, obficie się pieni, ma miły zapach i chroni kolor prawie w 100 %. Córka jest nim zachwycona i ja również.

Taki sobie

Hm to moje kolejne podejście do Syossa. Tym razem świeżo po farbowaniu (blond) zdecydowałam się na wersję Color razem z odżywką. Szampon dobrze się pieni i myje nawet długie włosy. Po umyciu są bardziej śliskie i gładkie niż po innych tego typu ale to zasługa silikonów które Syoss zawsze ma w składzie. Włosy łatwiej się rozczesują i wydaje się że są dociążone ale po wysuszeniu włosy od połowy długości puszą się niemiłosiernie. Trochę nabrały blasku ale ta linia nie przedłużyła trwałości koloru i pigmenty z włosów znikały tak szybko jak zawsze. Może w tym wypadku lepiej spisze sie na ciemnych kolorach. Aha i bardzo ważna rzecz Syoss obciąża włosy i regularne stosowanie wpływa na ich szybsze przetłuszczanie.