Vis Plantis, _Element, Filtrat śluzu ślimaka, Krem na dzień SPF 15

Vis Plantis, _Element, Filtrat śluzu ślimaka, Krem na dzień SPF 15

Filtrat to najlżejsza i najbogatsza forma śluzu ślimaka. Jest wyjątkowy, ponieważ pomaga walczyć ze zmarszczkami, a jednocześnie mocno odżywia oraz przyspiesza odnowę skóry. Sprawia, że wygląda na młodszą i bardziej wypoczętą.
Krem regeneruje skórę, przyspiesza jej odnowę i opóźnia procesy starzenia. Posiada filtry SPF, które pozostają na powierzchni skóry i chronią ją przed promieniowaniem UV.

Porządny krem

Dobry krem, zamknięty w ładnym opakowaniu z bardzo poręcznym dozownikiem. W przypadku tłustej cery nie pogarsza sytuacji, jest lekki, świeżo pachnie, dobrze nawilża. Nie zauważyłam wpływu na gojenie ran czy rozjaśnianie przebarwień.

Zachęcona dobrą ceną, kiedy w maju pojawiły się w Rossmanie postanowiłam zacząć od śluzu ślimaka a w przypadku dobrego sprawowania dokupić coś jeszcze z serii. Niestety nie wiem nawet czy dokoncze opakowanie .
Krem ma dość nieprzyjemny zapach.
Po nałożeniu przez ok 20 min mam tak tłusta buzię, że cała się świece. Na pewno nie jest to produkt do nałożenia pod podkładki chyba że masz dużo czasu żeby się porządnie wchłonąl.
Po ok 20 min skora napina się i jest bardzo mocno wysuszona, więc muszę nałożyć bazę pod podkład albo użyć innego kremu.
Cena ok - nie jest to wyższa półka
Nie widzę po ok miesiącu używania jakichkolwiek zmian na plus. Skóra na buzi jest w dobrym stanie tylko dzięki innemu kremowi, innej marki

Jak dla mnie 3+ ...

Świetny ślimak

Tak jak obiecuje producent - krem delikatny, lekki, nie obciąża skóry, działa długo i co najważniejsze śluzu ślimaka ma dużo, nie tylko symbolicznie, zeby napisać na opakowaniu. Bardzo fajnie wygładza skórę, odmładza, ja jestem zadowolona.