Kruidvat, Originals, Nachtcreme Aloe Vera (Krem na noc `Aloe vera i morela`)

Kruidvat, Originals, Nachtcreme Aloe Vera (Krem na noc `Aloe vera i morela`)

Originals Krem na noc łagodzący. Z olejem z pestek moreli.
Kruidvat Originals od 1975 roku oferuje wysokiej jakości produkty przeznaczone do pielęgnacji skóry, które zawierają dobrze znane składniki. Aloes posiada właściwości odżywcze i łagodzące.
Krem na noc Originals Aloe Vera wygładza skórę i zwiększa jej zdolności regeneracyjne w czasie snu. Odpowiedni do cery suchej i wrażliwej. Bezpieczeństwo stosowania produktu zostało potwierdzone w badaniach dermatologicznych.

Genialny!

Na prawdę genialny krem za śmiesznie niską cenę.
Jego konsystencja bardzo mi odpowiada. Dla mnie nie jest tłusta ale to dlatego że mam normalną w stronę suchej cerę, która pochłania większość produktów jak szalona. Krem jest bardzo przyjemny. Od kiedy go używam widocznie poprawił mi się koloryt twarzy. Rano jest gładka, jednolita i bardzo dobrze nawilżona. Bardzo polecam spróbować osobom z suchą/normalną cerą. Jeżeli chodzi o osoby z tłustą/mieszaną to może być trochę za tłusty.

Zadziwiająca marka

Kupiłam go kiedy szukałam jakiegos taniego kremu łagodzącego na szyję. Miałam problemy ze swedzacymi krostkami.
Krem kupiłam za około 10 zł. Pojemność to 100 ml, zamknięte w szklanym słoiku.
Krem jest gęsty i treściwy i o to mi chodziło bo miał ukoić mi szyję. Zostawia tłusty film więc nie każdy będzie zadowolony z tego faktu.
Po jakimś czasie zaczęłam go stosować na twarz na noc.
Minęło kilkanaście dni, a ja zauważyłam, że moja cerą jest w dobrym stanie, jest bardziej gładka i miękka. Nie pojawiały mi się żadne niedoskonałości.
Spędziliśmy że soba cała zimę i wiosnę. Na lato cera mi się zmieniła i musieliśmy się pożegnać. Przynajmniej na jakiś czas.

Okropnie tłusty, trudno go rozsmarować i zmyć z twarzy, nie wchłania się...

Krem kupiłam zachęcona stosunkiem ilości do ceny (100 ml za 10 zł). Bardzo podoba mi się, że krem znajduje się w szklanym słoiczku. Nie jest to nigdy dla mnie wyznacznik podczas zakupów, choć jeśli produkt jest tani i ciekawy oraz jest w takim właśnie opakowaniu to cieszę się podwójnie :D Opakowanie jest minimalistyczne i nawet już takie trochę eleganckie. Nadruk po czasie się nie zdrapuje, a plastikowa zakrętka nie pęka.

Pierwsze co zwróciło moją uwagę zaraz po otwarciu tego kremu to to, że ma bardzo dziwny zapach. Kojarzy mi się z jakimiś maściami aptecznymi. W każdym razie, nie za przyjemnie... W słoiczku kremu jest aż po same brzegi. Pierwszy raz widzę tak dużo produktu. Krem jest biały i nabierany szpatułką nie wydaje się taki gęsty jaki jest w rzeczywistości.

Niestety, ale bez dobrego toniku nie jestem w stanie łagodnie rozsmarować go na twarzy. W przeciwnym wypadku ciągniemy za skórę, co powoduje u mnie później pieczenie i zaczerwienienie. Ba, nawet z tonikiem nie jest to wcale takie przyjemne. Trzeba robić to niezwykle powoli i delikatnie, a krem i tak nie rozprowadzi się równomiernie oraz pozostaną smugi.

Krem jest przeznaczony na noc, ale w ogóle nie wchłania się po nałożeniu. Cały czas jest bardzo tłusty i cały czas czuć takie obciążenie na skórze. Nawet nałożony godzinę przed snem nie wchłania się i twarz okropnie lepi się do poduszki. Nawet gdy wstanę rano to czuję, że on dalej się nie wchłonął... Jest taki jak chwilę po nałożeniu. Miałam kilka wpadek z nałożeniem go na nawilżające serum i było jeszcze gorzej. Absolutnie nie polecam. Solo się nie sprawdza, a co dopiero gdy nasza pielęgnacja jest warstwowa. Wtedy to na pewno wyjdzie wam smalec :P

Kolejna ciekawa sprawa to zmywanie go rano... Zwykle rano myję twarz delikatnym żelem. A przy tym kremie rano potrzebowałam naprawdę mocnych żeli, żeby pozbyć się tłustej warstwy. Myjąc delikatnym żelem tylko rozsmarowywałam krem bardziej po twarzy, zaczął obtłuszczać mi ręce. Musiałam zrobić sobie przerwę w demakijażu i umyć je zwykłym mydłem, bo były obklejone tłustym filmem - było to nawet widoczne, bo palce miałam białe :P W sumie to po każdym użyciu tego kremu musiałam myć twarz dwa razy żelem, bo inaczej bym nie zmyła tej tłustej i tępej warstwy.

Jeśli chodzi o działanie, to delikatnie nawilża, ale znam wiele nie dużo droższych produktów które robią to lepiej i dają większy komfort używania...
Ten krem jest dla mnie bardzo nieprzyjemny w użyciu :(

Zdecydowanie nie.

Mam cerę wrażliwą, na której od czasu do czasu lubią pojawić się niedoskonałości i ten krem stanowczo nie jest dla mnie. Jest ciężki, tłusty, zapychający i przy codziennym użytkowaniu za nic w świecie nie chciał się wchłonąć. Skóra cały czas pozostawała po nim lepka i tłusta.

Baaardzo wydajny

Pierwszy raz używam kosmetyku marki Kruidvat i jak na razie mam mieszane uczucia. Krem jest dostępny w dość niskiej cenie (9,99 zł za słoiczek w Rossmannie), a do tego wydajność jest niemożliwa. Używam kremu już od około miesiąca, a nie udało mi się dotrzeć nawet do połowy opakowania. To zdecydowanie na plus. Te mniej pozytywne cechy produktu to zbyt ciężka formuła (przynajmniej jak dla mnie). Krem jest bardzo tłusty i wystarczy mała ilość, aby cała twarz pokryta była tłustym filmem. Wydajność jest dobra, ale czy przy tak średnio komfortowym produkcie rzeczywiście by mi na niej zależało? Nie jestem przekonana. Co prawda skóra jest nawilżona po jego użyciu, ale trzeba mieć na uwadze zrównoważone użycie produktu, bo przy cerze mieszanej i skłonnej do niedoskonałości, może zwyczajnie ją obciążać i stwarzać jeszcze więcej komplikacji trądzikowych.
Na koniec zapach i opakowanie- oba na plus. Zapach raczej przyjemny, subtelny. Duży plus za szklane opakowanie zamiast plastiku.

kocham

krem testuję od równo miesiąca, zużyłam jedną trzecią opakowania, bardzo podoba mi się to, że opakowanie nie jest wymyślne, ma po prostu spełniać swoją funkcję. krem zamknięty jest w szklanym słoiczku z plastikową zakrętką. producent nie żałuje produktu, krem był nalany do samego brzegu za to duży plus bo cena to mniej niż 20 zł za świetny produkt w dużej ilości. moim zdaniem kremu starczy na 2/3 miesiące, chociaż im dłużej go używam tym bardziej go lubię i więcej go nakładam więc może być różnie ;) ja nakładam go codziennie wieczorem i czasami jako bazę pod podkład. na mojej suche, skłonnej do podrażnień i zapychania skórze sprawdza się bardzo dobrze, nie zapycha, nawilża, ładnie pachnie, wygładza skórę i ją koi. jest wydajny , opakowanie porządne, szkło grube, tylko brać

Taki sobie

Jak dla mnie zdecydowanie za ciężki i tłusty. Mimo, że lubię na noc nałożyć większą warstwę kremu to ten ciężko się rozprowadzał na mojej buzi. Podejrzewam że zużyję to opakowanie np. na suche łokcie bądź kolana, ale to by było na tyle. Bardzo niska cena, ale czy jest to wyjątkowy produkt? Z pewnością NIE.

Nie wiem co myśleć

Szczerze mówiąc nie wiem, co mam o tym myśleć o tym kremie, bo rzeczywiście jest całkiem tłusty i trochę mi to przeszkadza, ale jedynie ze względu na preferencje - mimo wszystko nie zatkał mi porów ani nie zaszkodził mojej cerze. Efekt jest całkiem zadowalający jak na krem w takiej cenie - cera stała się bardziej nawilżona, trochę bardziej napięta, ale też bez fajerwerków.
No i ten zapach - jakbym nakładała jakąś maść na stłuczenia czy coś takiego. Nie jest to zbyt przyjemne, tym bardziej, że jednak ma się to na twarzy.

Całkiem przyjemny

Kupiłam go w zwykłym sklepie wielobranżowym za ok. 4-5 zł. Krem jest bardzo tłusty, dlatego idealnie sprawdzi się na noc, ale nie jest też ciężko. Bardzo łatwo się rozprowadza. Pozostawia skórę dobrze nawilżoną i lekko napiętą.
Jedyne co mi przeszkadza, to zapach, który po prostu kojarzy mi się z maścią.

Nie jest zły

Faktycznie jest dosyć tłustym kremem, ale dla mojej cery nie jest za tlusty, a bardzo dobrze się wchłania i nawliża. Na noc jest idealny, na dzień mógłby być za ciężki, ale sama nazwa mówi że jest to krem na noc :) Najważniejsze, że nie zapycha, a do tego cena kusi

Nie przekonał mnie

Krem kupiłam w rossmannie, zaskoczyła mnie cena, bo ponizej 5zl a wygląd był bardzo ciekawy, wygladal na dużo droższy niz swoja cena. Mam krem na noc, jest bardzo tłusty, ma dziwny zapach, który mi osobiście do gustu nie przypadl. Nie zauważyłam spektakularnego efektu na mojej twarzy po jego stosowaniu.

Kupilam w Rossmannie za ok. 4 zł i jak dla jest mnie świetny, i to jeszcze za taką cenę. Jest treściwy i w miarę szybko się wchłania. Pozastawia skórę miękka i nawilżona.

OK

Kupiłam za ok 6 zł w rossmanie ,wygląd słoiczka jakoś mnie przekonał :) mam wersję na dzień .
wyglądał na droższy jak z wyższej półki i go wzięłam.
Będąc sceptycznie nastawiona jak do kazdego kremu już mile mnie zaskoczył zapachem i ilością produktu :)
Używam od ponad 1,5 miesiąca albo i dłuzej ,rano i wieczorem na całą twarz ,w oczy wklepuje troszkę więcej ,nie miałam po nim żadnych niespodzianek ,nie podrażnił więc nie jest zły :) pozytywne zaskoczenie gdyż mam problematyczną twarz :) i mnóstwo kremów poszło w kosz....ale ten nie ,bo służy :)