Dove, Purely Pumpering, Almond Cream & Hibiskus Shower Gel (Odżywczy żel pod prysznic (nowa wersja))

Odżywczy żel pod prysznic, który pozwoli zmienić zwykłą kąpiel w rozpieszczającą terapię dla ciała i zmysłów. Otul się delikatną kremową pianą oraz odprężającym zapachem mleczka migdałowego i kwiatu hibiskusa, a formuła Nutrium Moisture zadba o odżywienie skóry.

zapachowa
w żelu
w butelce
>250ml

Lubię żele z Dove i na tym również się nie zawiodłam

Lubię żele z Dove i na tym również się nie zawiodłam. Bardzo fajny, kremowy, do rozcieńczenia z wodą - dzięki czemu jest wydajny :) Zapach super, totalnie taki jak lubię i utrzymuje się na skórze przez kilka godzin po myciu, otula :) Żel nie podrażnia skóry, nie powoduje zaczerwienień.

Mój hit!

Żel pod prysznic od Dove skradł moje serce. Używam go codziennie i za każdym razem jest oczarowana na nowo. Ma świetne działanie, odżywia moją skórę i zmiękcza. Dodatkowo pozostawia uczucie nawilżenia i otula przepięknym, delikatnym zapachem. Pozostanie w mojej kosmetyczce na długo.

Ten żel prześlicznie pachnie!

Ten żel prześlicznie pachnie! Zapach utrzymuje się na skórze przez dłuugi czas :) Konsystencja kremowa, do rozcieńczenia wodą, bardzo wydajny, mi starcza nawet na 1,5 miesiąca. Nie podrażnia chociaż mam podatną skórę :/ Cenowo ok, często na promocjach :)

Żele Dove są jednymi z ulubionych

Żel kupiłam w drogerii w promocji bo wtedy ta cena jest bardzo okazyjna. Często wracam do kosmetyków marki Dove, próbując nowych zapachów, które zawsze trafiają w moje gusta. Lubię żele z tej firmy bo spełniają moje oczekiwania. Dodam, że mam skórę ciała dość suchą i staram się używać produktów, które jeszcze bardziej jej nie wysuszą.

#OPAKOWANIE
Marka Dove ma bardzo charakterystyczne opakowanie w kształcie kropli. Zatrzask otwiera się raczej bez większego problemu, nawet jak ręce są mokre. Otwór jest dość duży więc trzeba uważać żeby nie przelać. Szata graficzna nawiązuje zwykle do zapachu i tak jest też tu, są na niej migdały i hibiskus.

#KONSYSTENCJA
To co w tych żelach uwielbiam to ich konsystencja, jest gęstą, treściwa, kremowa, tak jak lubię. Wystarczy niewiele by umyć całe ciało. W połączeniu z wodą tworzy pianę, która nie jest spektakularna, ale na moje potrzeby wystarczająco duża.

#ZAPACH
Kolejny wielki plus tego żelu to zapach. Jest on słodki, kremowu, pobudza zmysły, relaksuje podczas kąpieli. Wyczuwam bardziej migdały niż hibiskus i dla mnie to nawet lepiej bo jestem wielką fanką zapachów tego typu. Zostaje na skórze do czasu aż się nie posmaruję jakimś balsamem.

#DZIAŁANIE
Żel Dove spełnia swoje główne zadanie jakim jest mycie. Świetnie sobie radzi z tym, zmywa brud, pot, nieprzyjemne zapachy, obtłuszczenia. Lubię umyć nim dłonie po zmywaniu naczyń bo niweluje te wszystkie zapachy. Daje uczucie świeżości i komfortu. Zapewnia odpowiednią higienę. Czuć, że zadbało się o siebie, a piękny zapach jest bardzo relaksujący, umila kąpiel, pomaga. Się odprężyć. Dodatkowo skóra podczas mycia staje się miękka i miła w dotyku. Żel spełnia moje oczekiwania jako produkt myjący.

#NIEPORZĄDNE
Mnie żel nie podrażnia, nie uczula, nie wysusza skóry, nie powoduje jakiś reakcji alergicznych, pieczenia, zaczerwienienia. Dodam, że lubię golić nogi kiedy są one namydlone tym żelem bo wtedy golarka dobrze sunie i nie zdarzyło mi się zaciąć.

#WYDAJNOŚĆ
Dzięki swojej konsystencji jest lepsza niż bardziej wodnistych żeli. U mnie zwykle starcza na 2/3 miesiące (zależnie czy używam z innymi na zmianę).

#CENA
Jak dla mnie cena w promocji jest niska i żel jest jej wart.

Kosmetyki Dove

Odkad pamietam moja mama zawsze kupowala plyny do kapieli z Dove, z racji tego, ze odkad mieszkam sama zapomnialam o nich kompletnie ostatnio w sklepie rzucila mi sie w oko wielka butelka 750 ml w promocji takze postanowilam odnowic znajomosc, ktora mimo ze przerwana byla zawsze bardzo udana. Co jest wielkim atutem tego plynu to, ze cudownie pachnie - czuc zapach migdalowy jak i kwiatowy, piekne polaczenie, ktore nie pachnie tylko w butelce, ale utrzymuje sie tez na ciele po kapieli. Jezeli chodzi o konsystencje jest bardzo spojona, lecz lekka i tym samym nadaje wydajnosci, bo wiele go nie potrzeba aby wanna byla otoczona pieknie pachnaca piana. Opakowanie bardzo ladne, oplywowe przez co nawet koncowka plynu dobrze sie wydobywa. Skora po uzyciu jest delikatna w dotyku oraz pieknie pachnie jak juz pisalam. Kosmetyk nie przesusza, fajnie nawilza, wg mnie jest super wyborem na zimowy czas. Nawet zapach wg mnie bardziej nadaje sie na zime niz lato, bo jest po prostu bardzo kochany i przypomina zapach zimowego domowego zacisza, jednak przy tym pozostajac bardzo swiezym. Kosmetyk jest na prawde godny uwagi, wg mnie nadaje sie dla kazdego, jego cena jest przystepna, Polecam!

Piękny ciepły zapach

Żel ma kremową postać, jest gęsty i dobrze się pieni. Oczyszcza skórę i pozostawia piękny ciepły migdałowy zapach na długo po myciu - pani w recepcji na siłowni pytała się, czym pachnę, a użyłam tylko tego żelu pod prysznic.

Piękny ciepły zapach

Jeden z lepszych!

Dostępny w dwóch wersjach pojemnościowych, cenowo w porównaniu do innych marek dosyć drogi, ale za to uprzyjemnia kąpiel do granic, ma piękny zapach, który utrzymuje się jeszcze jakiś czas na skórze, ale nie tylko, dosyć spory czas czuć go jeszcze w łazience po kąpieli, dobrze się pieniący, dobrze myjący, o gęstej, kremowej konsystencji, dzięki której jest niezwykle wydajny, oprócz tego dodaje skórze odpowiedniego nawilżenia, delikatności, miękkości.

Cudowny zapach!

Uwielbiam ten żel, jest niesamowicie kremowy i delikatny, pachnie pięknie, a zapach jeszcze długo utrzymuje się w łazience. Bardzo dobrze się pieni, zostawia na skórze delikatną warstwę, która jednak dobrze się zmywa. Skóra po nim jest odżywiona i miękka. Opakowanie jest poręczne i ma dobry zatrzask. Jeszcze nieraz do niego wrócę.

Cudowny zapach

Żel pod prysznic o zapachu kremu migdałowego z hibiskusem. Zdecydowanie jest to produkt, który najchętniej zabieram ze sobą pod prysznic, głównie ze względu na jego zapach. Gęsta kremowa konsystencja, dobrze się pieni, wydajny, nawilża skórę, a zapach otula jak miękki kocyk. Czego chcieć więcej? Produkt idealny w chłodne dni, polecam!

MEGA

Uwielbiam kosmetyki marki Dove zarówno balsamy jak i żele pod prysznic. Kremowa konsystencja jest czymś co kocham w tych produktach dodatkowo zapach długo utrzymujący się na skórze. Żel zapewnia długotrwałe nawilżenie skóry nadając jej gładkość i miękkość. Sa po prostu idealne dla skóry rozpieszczają ją i sprawiają że kąpiel jest relaksująca i przyjemna.

Jeden z ulubionych

Uwielbiam ten żel i zawsze, gdy jestem w Niemczech biorę na zapas te największe opakowania 750ml za niecałe 3€.

Żel jest bardzo kremowy, ma biały kolor, jest gęsty, szybko się pieni i wystarczy niewiele wycisnąć, by umyć całe ciało. Zawiera 1/4 kremu nawilżającego, dzięki czemu skóra nie jest sucha po umyciu i nie swędzi, a zdarza się to u mnie w przypadku żeli innych marek. Zapach jest obłędny, wyczuwam migdały i kwiatowe nuty. Utrzymuje się na skórze i w łazience jeszcze długo po umyciu. :)

Opakowanie typowe dla żeli Dove, z solidnym zamknięciem.