Images, Pomarańcza, Maseczka do twarzy w płacie nawilżająca

Images, Pomarańcza, Maseczka do twarzy w płacie nawilżająca

Maseczki do twarzy Images zachwycają owocową soczystością! To pielęgnacja, która ukoi skórę, bardzo intensywnie ją nawilży i dodatkowo zrelaksuje po ciężkim dniu swoim cudownym aromatem. Intensywnie nasączony owocowym eliksirem płat doskonale przylega do skóry i pomaga absorbować skórze składniki aktywne. Pochodzące z owoców kwasy owocowe działają odżywczo, nawilżająco i wygładzająco.

Używa produktu od: próbka

Najlepsza maseczka jaką miałam!

Moja przygoda z tą maseczką jest na pewno wyjątkowa i powinna zachęcić każdego do jej spróbowania! Kiedy otworzyłam tą maseczkę ucieszyłam się bo było w niej dużo płynu, płyn był wszędzie! Później trochę się rozczarowałam, bo odkryłam, że ten płyn jest niezwykle rzadki, zdecydowanie bardziej niż w innych maseczkach w płachcie. Nałożyłam ta maseczkę na twarz i pomyślałam: O BOŻE, TRAGEDIA! Płyn był na tyle rzadki i było go dużo, że spływał po twarzy! Pomyślałam, że nie wytrzymam w tej maseczce tyle czasu ile zaleca producent. Od razu się położyć i ciągle ratowałam spływający płyn i rozcierałam go po szyi. Po ściągnięciu maseczki pomyślałam: O BOŻE, ALE CZAD! Maseczka zadziałała zdecydowanie najlepiej ze wszystkim tych, które próbowałam wcześniej. Skóra była niezwykle gładka, miękka, rozświetlona, rozpromieniona i nawilżona. Tak samo szyja, w która ciągle wcierałam nadmiar płynu. Zdecydowanie od nienawiści do miłości. Najlepsza maseczka jaką miałam!