Eveline, Just Epil, Ultradelikatny krem do depilacji pach, rąk i okolic bikini z aloesem i proteinami jedwabiu

Ultradelikatny krem do depilacji miejsc wrażliwych - dokładnie i skutecznie usuwa zbędne owłosienie.
Zawiera łagodzący ekstrakt z aloesu oraz proteiny jedwabiu, dzięki którym skóra na długo pozostaje dobrze nawilżona, gładka i miękka. Formułę wzbogacono o ekstrakt z Larrea divericata, który spowalniając odrastanie włosków po depilacji zmniejsza częstotliwość przeprowadzania zabiegu.
Krem zapewnia skuteczną depilację, pozostawia skórę aksamitnie gładką, daje długotrwałe poczucie komfortu.

w tubie
krem
100 – 250ml
Skóra
wrażliwa

Zadowolona

Powiem szczerze,że kupiłam te produkt tak na próbę i jestem miło zaskoczona co prawda działa jak maszynki czyli po 2-3 dniach już igielki czuć ale nie zostawia takich samych podrażnień i uczucia swędzenia.

No raczej nie

Kupiłam zachęcona pozytywnymi komentarzami na forum. Jednak u mnie się nie sprawdził, opakowanie w połowie pełne musiałam wyrzucić bo nie nadawało się do użytku. Krem ma straszny zapach w sumie jak każdy do depilacji. Po nałożeniu i tak nie usuwa wszystkich włosków. Nie poręczna łopatka również tego nie ułatwia. Jak najbardziej jestem na nie. Lopatką podrażnilam tylko skórę gdzie wyskoczyly mi krostki. Jestem na nie kategorycznie.

Znany i lubiany od lat

Od lat używam produktów Eveline do depilacji i nie umiem się z nimi rozstać. Ten konkretny rodzaj świetnie się sprawdza czy podrażnionej, suchej skórze. Z włoskami sobie radzi w trymiga. Ma tylko dwie wady - zapach, co mu wybaczam, bo wszystkie kremy do depilacji pachną tak samo i łopatka (ja zamieniam na tą z Veet)

Jest okej

Krem ma konsystencję, która trzyma się skóry, pachnie całkiem przyjemnie. Skóra po depilacji wygląda bardzo zdrowo, jest niesamowicie przyjemna w dotyku, u mnie podrażnienia nie występuję (stosuję go do golenia ud).

Taki sobie przeciętny krem

Skusiłam się na ten krem w promocyjnej cenie.
Nakładam dość grubą warstwę i niestety krem nie radzi sobie do końca - pozostawia część włosków nawet po kolejnym powtórzeniu aplikacji.
Jak dla mnie niezbyt przyjemnie pachnie.
Krem trzymałam ok .10 minut tak jak podaje producent na opakowaniu i powtarzałam przez kolejne 5 - jednym słowem czasochłonna zabawa.
Czy warto tyle czasu poświęcać?
Są lepsze produkty na rynku - ten nie spełnił moich oczekiwań

Całkiem w porządku.

Krem kupiłam w jednej z drogerii, cena standardowa jak na krem do depilacji - ani super okazja ani drożyzna.
Opakowanie to tekturowy kartonik w którym znajduje się tubka z kremem.
Tubka jest estetyczna, w ładnym, kobiecym kolorze, bez większych problemów wyciska się z niej odpowiednią ilość kosmetyku. Do opakowania dołączona jest standardowa biała plastikowa szpatułka.
Zapach - jak na krem do depilacji nie najgorszy, można powiedzieć, że nawet łagodny, nie tak chemicznie intensywny jak to bywa w przypadku tego rodzaju kremów.
Konsystencja dobra - gęsta, dzięki czemu łatwo się ją rozprowadza i dobrze trzyma skóry i nie spływa w trakcie używania.
Tak jak w przypadku wszystkich kremów do depilacji by usunąć grubsze owłosienie należy trzymać krem minimum 10 minut.
Krem nie podrażnia skóry, idealnie depiluje włosy na nogach, przy bikini (mam mocne, grube owłosienie) pozostały mocno nieliczne pojedyncze kępki.
Generalnie całkiem przyzwoity krem do depilacji.
Może nie hit, ale i nie kit.

Depiluje

Jak w tytule - depiluje, delikatne włoski na rękach to nawet dobrze. Z bikini radzi sobie gorzej, trzeba się namęczyć i naczekać, a i tak golarka pójdzie w ruch. Krem jest całkiem wydajny i nie śmierdzi jak dawniej.

Jak na krem do depilacji - calkiem spoko

Kiedys probowalam kremu do depilacji i to byla porazka. Smierdzialo niewiarygodnie i poradzilo sobie z kilkoma wloskami na krzyz. Obiecalam sobie, ze nigdy wiecej, ale kolezanka mi poradzila sprobowac jeszcze raz z tym wlasnie kosmetykiem.

W porownaniu z tamtym doswiadczeniem, krem Eveline jest super ekstra.

- zapach - no nie jest to perfuma, ale nie jest zle
- bikini - mam bardzo grube wloski, wiekszosc zeszla, ale nie bylo idealnie, skora troche podrazniona i szorstka
- rece - rewelacja, wystarczylo potrzymac chwilke i byla gladz
- wydajnosc - super
- cena - jak na jakosc i wydajnosc to zajebiscie

Ogolnie - fanka kremow do depilacji nie zostalam, ale milo sie zaskoczylam jesli chodzi o depilacje rak.

świetnie sobie radzi

Krem kupiłam pod wpływem opinii wizażanek i po raz kolejny się nie zawiodłam. Zapach - standardowy dla kremów do depilacji, dla mnie nieprzyjemny. Ale na to można przymknąć oko, gdy zobaczy się jego działanie. Krem rzeczywiście działa super, pomaga pozbyć się włosów w delikatnych miejscach bez podrażnienia skóry. Wystarczy pozostawić go na kilka minut na skórze a następnie załączoną szpatułką, która jest bardzo wygodna w trzymaniu usunąć jego nadmiar wraz z włosami. Mam też wrażenie, że spowalnia ich wzrost. Dla mnie rewelacyjny produkt szczególnie w okresie wakacyjnych kąpieli :)

Radzi sobie świetnie

Krem świetnie radzi sobie z niechcianymi włoskami, przy użyciu tego produktu można się w końcu ich pozbyć. Zapach niezbyt przyjemny ale da się znieść, krem bardzo wydajny wystarczy odrobina aby go rozprowadzić, przy użyciu dołączonej szpatułki depilacja kremem to czysta przyjemność.

Krem do depilacji EVELINE

Jest to najlepszy krem do depilacji na rynku. Nie podrażnia mojej skóry, bardzo łatwo rozprowadza się skórze, jest delikatny. Wystarczy nanieść go na kilka minut i możemy cieszyć się gładką skórą , bez włosków. Włoski nie odrastają tak szybko i są osłabione. Używam go pod pachy i okolice bikini. Może ma niezbyt przyjemny zapach, ale nie pozostaje on a długo bo po spłukaniu krem on znika. Można go kupić w atrakcyjnej cenie i starcza na bardzo długo. Do kremu dołączona jest szpatułka, która ułatwia usuwanie włosków.

usuwa zbędne haszcze

Mam na nogach jak i na rękach cienkie białe włoski, krem rozprawia się z nimi całkowicie do tego nawilża i wygładza moją skórę. Skóra po nim jest gładka, nie ma suchych miejsca i jest przyjemna w dotyku. Krem dość intensywnie pachnie ale to pewnie przez to, że kosmetyk do depilacji musi być silne chemiczny. Nigdy nie byłam po nim podrażniona ani nic. Po zmyciu kremu w łazience długo jeszcze unosi się jego zapach.