Avon, Luck Limitless EDP

Avon, Luck Limitless EDP

Nowy, ekskluzywny zapach AVON Luck Limitless został stworzony po to, aby dodać pewności siebie w drodze do sukcesu.

Ekscytująca kompozycja oparta na najbardziej luksusowych składnikach. Wiodącą nutą jest ekskluzywny bursztyn diamentowy, który łączy w sobie zmysłowe, żywiczne ciepło z niezwykłą mocą diamentu - symbolu władzy i śmiałości. W połączeniu z egzotycznym pomelo, złotą orchideą i słodką wanilią z Madagaskaru, zapach doda Ci pewności siebie, aby sięgnąć po to, co tylko zechcesz.

>100ml, 50 - 100ml
wody perfumowane

17% jesień/zima 83% wiosna/lato

Słodki zapach.

Bardzo piękny, uroczy, zapach. Uważam że najlepiej pasuje na cieplejsze, letnie dni. Jest to słodki zapach, tylko że ulotny. Flakon jest bardzo ładny, wygląda jak zrobiony z kryształu z korkiem w kształcie kokardki. Spryskuję się nim zawsze rano po porannym oczyszczeniu twarzy i po skończonym makijażu. Świetnie uzupełnia całą moją stylizację. Polecam wszystkim kobietą, które kochają czuć się młodo, dziewczęco i słodko.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Piękny zapach

Bardzo piękny zapach o świeżych nutach utrzymuje się bardzo długo bardzo ładne opakowanie które pięknie się prezentuje. Używam go bardzo często i jest naprawdę wydajny . Myślę że starczy mi on na bardzo długo

ładne

Butelka perfum bardzo mi się podoba ładnie się prezentuje na toaletce zapach jest intensywny ale nie duszacy słodko kwiatowy trochę owocowy wszystko razem współgra że nie jest tandetny nawet elegancki i bardzo kobiecy i nawet trwały lecz całego dnia nie wytrzyma niestety

Przepiękna słodycz

Bardzo lubię ten zapach. Sprawia, że mój humor od razu staje się lepszy. Jest taki radosny i uwodzicielski. Idealny na jesienne dni. Zamknięty jest w ślicznym opakowaniu. Według mnie najlepszy Luck z całej serii. Zapach jest taki owocowo 0 kwiatowy. Długo się utrzymuje na skórze i na ubraniach. Jestem w nim zakochana po uszy! Polecam bardzo.

Wykorzystała: kilka próbek

Ładny zapach

Perfum bardzo ładnie pachnie lecz nie utrzymuje się aż tak długo. Opakowanie ma bardzo ładne niebieskie, jest wygodne w użyciu, cena jest też w miarę ok. Super wszystko warto kupić

Piękności

Perfumy bardzo mi się podobają . Zarówno zapach jak i flakonik przepiękny. Zapach owocowy ,słodziutki . Dobry na lato ale i zimę , mój nos bardzo się z nim polubił. Był intensywny ale na tyle świeży , że nie bolała mnie pp nim głowa a to ważne . Minus to to , że ciężko go kupić, w tym roku przeglądając katalog nie widziałam go ani razu a w wakacje powinien szczególnie być bo w moim odczuciu zdecydowanie ładniejszy niż klasyczny luck i znam wiele fanek tego zapachu .
Produkt zadziwiająco długo ok 7 h trzyma się na mojej skórze. Projekcja raczej średnia ale tutaj mi to nie przeszkadza

• Flakon: 4

Przyjemny

Bardzo ładny, przyjemny zapach. Lekki i orzeźwiający, czuć słodkie nuty, jednak jest też równocześnie elegancki. Zapach idealnie sprawdzi się na okres wiosenno-letni. Perfumy, jak na tę półkę cenową mają dobrą trwałość. Buteleczka też na plus, jednocześnie elegancka i słodka, dokładnie jak zapach. Cena, no cóż, baaaaardzo niska!

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 5

Jedne z moich ulubionych perfum. Mają śliczny, świeży zapach, który długo się utrzymuje. Buteleczka również jest przepiękna. Dodatkowo te perfumy niewiele kosztują. Polecam.

Piękny zapach

Kupiłam te perfumy kierując się opiniami na wizaz.pl. To była miłość od pierwszego powąchania! Zapach jest lekko słodki, ale nie duszący. Idealny na wiosnę czy lato, ponieważ jest świeży taki kwiatowo - owocowy. Nie przytłacza i bez wątpienia jest ciekawym zapachem, który wydaje się niewinny a zarazem trochę elegancki. Dodatkowo moje serce skradła urocza butelka ze złotą kokardką, która pięknie się prezentuje na toaletce. Perfumy wyglądają na takie z wyższej półki. Plusem jest to, że można czasem trafić na promocje i kupić je w dobrej cenie. Z balsamem z tej samej serii tworzą świetny i zgrany duet.

Całkiem ładne

Zapach raczej nie jest moim ulubieńcem jest co prawda ładny taki słodki ale jednocześnie świeży dość ciekawe połączenie i trwały chodź mnie jakoś bardzo nie urzekł więc nie wiem czy czy kupie ponownie może ewentualnie perfumetke lub kiedy będą w jakiejś naprawdę okazyjnej cenie

• Flakon: 3

Piękny zapach, krótka trwałość

Do perfum w tej cenie na pewno trzeba podejść z odpowiednim nastawieniem. Jeśli przewartościuje się wstępnie swoje oczekiwania, wtedy można się niewątpliwie rozczarować. Jako, ze głównie kupuję perfumy właśnie w tej półce cenowej, wiem czego mogę się spodziewać i na pewno produkt Avon mnie nie rozczarował. Jeśli chodzi o zapach ten jest naprawdę przyjemny, delikatnie słodki, lecz nie przytłaczający oraz ciężki, co jest oczywiście plusem i perfum idealnie nada się na wiosenny okres, który będzie się już za niedługo zbliżał wielkimi krokami.

Minusem, który warto odnotować jest na pewno trwałość, lecz tak jak już wyżej wspomniałam jest to kompromis, na który trzeba pójść kupując perfum w tej cenie. U mnie po 2, maksymalnie 3 godzinach nie było już za bardzo czuć zapachu perfum.

Z mniej istotnych aspektów, mi osobiście nie podoba się flakonik, bardziej w moje preferencje wpisują się bardziej standardowe opakowanie, lecz oczywiście jest to kwestia całkowicie indywidualna, więc nie miała ona wpływ na moją końcową ocenę. Z czystym sumieniem mogę wystawić perfumom mocne 4

kocham

Jedne z ulubionych w avon , piękne , ciepłe takie słodkie ale nie mulące , na lato idealne :) do tego to opakowanie <3 Zapach bardzo ładnie się rozwija , z godziny na godzinę staje się coraz bardziej otulający .