Eveline Cosmetics, Masło do ciała z olejem słonecznikowym do skóry normalnej i suchej

Masło opracowane specjalnie w trosce o skórę, która potrzebuje intensywnego i długotrwałego nawilżenia. Regeneruje i koi zniszczoną oraz wysuszoną skórę. Dzięki zawartości oleju słonecznikowego głęboko nawilża, odżywia i ujędrnia skórę. Witamina E dodaje skórze energii, zapewniając młody wygląd. Dzięki wyjątkowo delikatnej konsystencji doskonale wchłania się, nie pozostawia uczucia lepkości. Masło posiada delikatny i przyjemny zapach.

Dobre i tanie

Nie jestem fanką maseł do ciała ponieważ uważam, że cena jest nie adekwatna do pojemności i wydajności.
Nie rozumiem dlaczego niektóre kosztują tyle samo co np. 400ml balsam, skoro ich działanie niczym się nie różni.

Akurat to masło można kupić w E. Leclercu za 5zł z kawałkiem więc nie jest źle. To najtańsze jakie spotkałam. Od razu wziełam 2, drugie z olejkiem sezamowym i witaminą E.

Masło robi to co każde porządne smarowidło do ciała powinno:
-odpowiednio nawilża
-wygładza
-odżywia
Jest gęste ale łatwo się rozsmarowuje i szybko wchłania, nie klei się i nie lepi. Nie pozostawia na skórze tłustej warstwy tylko lekką, cienką otoczkę.

Ma ładny, delikatny, niedrażniący nos zapach, którego nie umiem opisać lecz jest przyjemny.

Jedyna wada: jak na masło przystało jest go za mało.

Używam tego produktu od: 3tygodnie.
Ilość zużytych opakowań: 1.

Doskonałeść w każdym calu :)

Już po pierwszym użyciu zauważyłam wygładzenie skóry. Ponadto bardzo dobrze się rozsmarowuje i szybko wchłania, co może być bardzo pożyteczne przy wysokich temperaturach. Zapach przeciętny, ale nie jest zły, w zależności kto co lubi, jednak nie zapach jest najważniejszy, tylko jego właściwości. Znakomicie nawilża i wygładza skórę i na szczęście ten efekt szybko nie znika, z czego jestem bardzo zadowolona. Czasami nawet smaruję nim skórę twarzy, kiedy jest przesuszona po kwasach i żelach antybakteryjnych, ratuje wtedy ratuje moją "wiórkowatą" twarz :P Bardzo polecam osobom potrzebującym głębokiego i długotrwałego nawilżenia.

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: końcówka 2-go

Bardzo dobre!

Bardzo fajne masełko. Świetnie natłuszcza skórę, po aplikacji wieczorem, rano skóra jeszcze je "pamięta". Nawilża raczej długotrwale, choć ja nie jestem obiektywna, bo nie mam problemów (nigdy w sumie nie miałam) z przesuszoną skórą ciała (w przeciwieństwie do twarzy... o zgrozo ! ). Poręczne, estetyczne opakowanie. Wydajne. Masełko wydaje się być rzadkie w opakowaniu, jednak już w czasie nabierania i rozcierania konsystencja okazuje się maślana i gęsta. Wspaniale odżywia. Polecam ! Słabo dostępne, kupiłam przez przypadek w dużym supermarkecie.

Używam tego produktu od:miesiąc

bardzo dobre

To drugie masło z tej serii eveline, które wypróbowałam i jestem po raz drugi bardzo zadowolona.

+mało ma świetną konsystencję, jest dość gęste ale łatwo się rozprowadza, nie maże się, nie jest tępe;

+ zostawia film na skórze, tłustawy (dla mnie to duży plus)

+ świetnie nawilża, natłuszcza i odżywia skórę, która staje się miękka, miła w dotyku i błyszcząca;

+ przyjemnie pachnie, bardzo delikatnie, trochę kwiatowo ale zapach naprawdę jest miły;

+ przystępna cena

+ bardzo wygodne opakowanie - lubię wszelkiego rodzaju słoiczki,z których można wydobyć kosmetyk do samego końca;

- jeden drobny minus za wydajność; pierwsze masło, które miałam (sezamowe) skończyło mi się dość szynko ale to to już prawdziwy rekord, zużyłam je w 2 tygodnie i nie stosowałam go codziennie;

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

świetne

Zachęcona pozytywnymi opiniami w pewnym wątku postanowiłam kupić to masło i nie żałuję :D
Ma ono dość treściwą konsystencję, ale łatwo się rozsmarowuje, aplikacja jest prawdziwą przyjemnością :) Nie maże się, nie zostawia smug.
Po aplikacji na skórze pozostaje delikatny film, ale raczej nie lepi się. Po kilku minutach wskakuję w piżamę, a rano budzę się z fantastycznie nawilżoną, elastyczną, odżywioną skórą.
Wygląda ona bardzo zdrowa, jest tak gładka i miła w dotyku że aż lśni :)
Masło jest dość niewydajne, ale przy tej cenie i jakości można to wybaczyć.
Bardzo podobał mi się także zapach tego masła - odrobinę orientalny, słodki, roślinny.
Mam ochotę spróbować inne masła z tej serii ;)

Używam tego produktu od:6 tygodni

kolejna rewelacja z tej serii

Po świetnym maśle z olejem sezamowym skusiłam się na kolejne i na pewno spróbuje pozostałych wariantów.

To masło ma delikatna konsystencję, nietłustą a i tak rewelacyjnie nawilża, odżywia i wygładza skóre. Ciałko jest naprawdę gładkie i miłe w dotyku. Efekt jest długotrwały. Za cenę 10 zł mamy naprawdę świetnie działający kosmetyk!!!

Zapach lubię, bardzo mi przypomina zapach linii SUNSET z avonowskiej serii Senses. Taki lekko cytrusowy z charakterystyczną nutką. Działanie jednak w wypadku masełka Eveline jest o niebo lepsze.

Mała wydajność wydaje się nic nie znaczyć przy takiej jakości. Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: niecałe opakowanie

doskonałe

Nie bardzo lubię masła do ciała, głównie ze względu na zbyt tłustą konsystencję oraz toporność.
Masło kupiłam z ciekawości , zachęcona ciekawymi wariantami zapachowo-odżywczymi.
To masło jest cudowne!
Nawilża i odżywia rewelacyjnie. Używałam na wakacjach, głównie po opalaniu. Dzielnie radziło sobie z przesuszeniem spowodowanym solą, wodą morską oraz słońcem.
Skóra była odżywiona, ładnie się błyszczała. Dodatkowo masło ma bardzo przyjemny zapach, wydajność w normie.
Jeśli chodzi o masła do ciała to Eveline jest moim bezsprzecznym faworytem :)

Ilość zużytych opakowań:1 całe