Mediheal, Vita, Cacao Mask (Maska regulująco-oczyszczająca z kakao)

Mediheal, Vita, Cacao Mask (Maska regulująco-oczyszczająca z kakao)

Maska VITA regulująco-oczyszczająca z kakao wspomaga oczyszczanie skóry,
pozostawiając ją idealnie czystą i miękką. Ekstrakt z kakaowca zwiększa
nawilżenie i regenerację pozbawionej blasku skóry. Ekstrakt z kawy, dzięki
zawartości taniny wzmaga działanie zwężające i oczyszczające pory, a polifenole ograniczają powstawanie wolnych rodników, przez co zmniejszają widoczność zmarszczek.

Składniki aktywne:
Ekstrakt z kakaowca, ekstrakt z kawy, betaina, allantoina, ekstrakt z chrząstnicy kędzierzawej, ekstrakt z liści aloesu, witamina E, hialuronian sodu, wyciąg z kwiatów róży stulistnej.

Efekt:
Po aplikacji skóra jest: pełna blasku, odżywiona, promienna.

Regularnie stosuję

Maseczka jest w przystępnej cenie i można ją znaleźć zarówno w drogeriach jak i w supermarketach.
Opakowanie jest ładne i wygodne w obsłudze.
Maska jest dobrze nasączona gęstą esencją, która nie wylewa się z opakowania ani nie skapuje z twarzy podczas stosowania. Maseczka nie spada z twarzy ani się nie przesuwa, jest dobrze dopasowana. Otwory na oczy są dość duże, mam duże oczy i często miałam problem z koreańskimi maseczkami, które miały małe otwory.
Po zdjęciu maseczka wchłania się i nie pozostawia lepkiej skóry. Skóra jest oczyszczona ale i jednocześnie odpowiednio nawilżona.
Jestem zadowolona i regularnie stosuję tą maseczkę.

WOW

Jestem mile zaskoczona tą maseczką, ale od początku. Nie bardzo przepadam za maseczkami w płachcie przez ich profilowane płachty, ale ta była super - dobrze wyprofilowana, dobrze nasączona, nie zjeżdżała z twarzy i nic z niej nie kapało, więc wszystko super pod względem technicznym. Podczas trzymania na twarzy nic mnie nie piekło, nie szczypało, a plusem było chłodzenie jej.
Efekty tej maseczki są wow: niweluje zmarszczki, skóra jest wygładzona, świeża i promienna, oczyszczona (pory zwężone) i nawilżona, a więc maseczka kompletna.
Była to też pierwsza maseczka w której nie zmywałam esencji, a zostawiłam ją do wchłonięcia. Dosyć szybko się to stało, jest delikatnie lepka, ale na pewno nie tak jak w innych maseczkach, co mi tak nie przeszkadzało.
Polecam każdemu, bo na prawdę z tą maseczką to czuć się jakby miało drugą twarz.

Super

✔️Pachnie jak cukierki kukulki, bardzo ładnie i Słodko
✔️Dużo esencji, starczy na szyję i dekolt
✔️Maska wycieta tak sobie bo na nos jest za mała a na czoło za duża lecz dobrze dopasowuje się do twarzy
✔️Płachta dobrze nasączona, ale nie zjeżdża z twarzy i nie kapie ✔️Podczas trzymania maski na twarzy, skóra nie piecze ani nie szczypie
✔️Koi zmęczona twarz
✔️Po zdjęciu maseczki i wmasowaniu esencji, skóra nie była zaczerwieniona i podrazniona
✔️Nie było uczucia ściągnięcia
✔️Twarz była nawilżona i zregenerowana
✔️Zauważyłam że twarz została oczyszczona i pory delikatnie się zwezily
✔️Skóra jest odżywiona, promienna i nie wygląda na poszarzala

Super

Bardzo dobra maseczka. Użyłam jej tylko raz, lecz następnego dnia moja cera była w lepszej kondycji. Nie powoduje żadnych podrażnień. Przyjemna i prosta w użyciu. Łatwo dopasowuje się do twarzy i dobrze się na niej trzyma.

wow!!!

Maseczkę dostałam od przyjaciółki która nie pamięta gfzie ją kupiła. Przyznam, że nie wszystkie maseczki przypadają mi do gustu ale ta jest świetna. Maseczka w plachcie jest wygodna w użyciu a skóra po niej jest niesamowicie gładka i pełna blasku. Nawet moh mężczyzna powiedział mi, że ostatnio promienieje.

Bardzo fajna maseczka oczyszczająca

Hej, ostatnio kupiłam w Tesco polecaną przez moją Przyjaciółkę maseczkę oczyszczającą. Ponieważ bardzo lubię maseczki w płachcie nie wahałam się jak ją zobaczyłam na półce.
Maseczka jest bardzo dobrze nawilżona i dość dobrze dopasowana do moje twarzy. Maseczkę nałożyłam na oczyszczoną skórę twarzy Po 20 minutach zdjęłam.
Po tym czasie płachtę zdjęłam, a resztkę płynu wklepałam w skórę twarzy. Z początku twarz lekko się kleiła, ale po jakimś czasie klejenia już nie czułam. Po zastosowaniu skóra została widocznie oczyszczona, pory zmniejszone, a cała zyskała promienny wygląd.
Rano skóra na twarzy była bardzo dobrze nawilżona i zmatowiona. Muszę przyznać, że mam ochotę na więcej tych maseczek i całkiem możliwe, że przy najbliższej okazji w sklepie je jeszcze kupię.

Dobra maseczka

Maseczkę kupiłam z ciekawości i przy okazji kiedy robiłam zakupy w drogerii internetowej.
Maseczka jest w bardzo ładnym opakowaniu. Płachta idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy. Jest bardzo dobrze nasączona, ale podczas trzymania jej na twarzy nic z niej nie spływa.
Po użyciu tej maseczki skóra jest oczyszczona, miękka z pory zwężone oraz poprawił się jej koloryt.
Jeśli chodzi o zapach to myślałam, że będzie bardziej intensywny

Świetna!

Maseczkę kupiłam w Tesco na promocji za około 3zł! Cena bardzo niska. A jakość? Rewelacja. Maska jest dobrze wycięta, nie ma problemu z jej założeniem. Porządnie nasączona, daje uczucie przyjemnego chłodu, fajna opcja na lato! :D Mam cerę suchą, po tej maseczce skóra była dobrze nawilżona, mięciutka i gładka. Dodatkowo pięknie pachnie kakao! No i najważniejsze nie podrażniła mnie! :) Polecam.

Zaczynam rozumieć fenomen masek w płachcie

Charakterystyka mojej cery - Mieszana, z okresowymi skłonnościami do mocniejszego przetłuszczania się (latem) oraz przesuszania (jesień-zima). Podatna na wszelkie zmiany w diecie oraz stres. Łatwo ją zapchać przez nieodpowiedni dobór kosmetyków, okrutnie mści się za niedokładne oczyszczanie. Zdecydowanie naczynkowa, z wyraźnym rumieniem.

Czego oczekuję od maski w płachcie - Maseczek tego typu używam zazwyczaj po zrobieniu sobie mocno oczyszczającej, zazwyczaj na bazie glinki, maski klasycznie zmywalnej. Ponieważ mam skłonność do przesuszania się cery oraz jest ona bardziej wrażliwa, to lubię sobie po takim mocnym oczyszczeniu nałożyć maskę w płachcie i pozwól mojej skórze „wypić z niej” wszystko to, co może jej pomóc w regeneracji. Nie lubię, kiedy maska zostawia lepką warstwę, kiedy ma nieprzyjemną do noszenia płachtę oraz kiedy nijak nie wpływa na moją cerę.

Analiza składu – Na pierwszych pozycjach mamy przede wszystkim chemię, ale raczej nie groźną. Glikol propylenowy oraz glikol butylenowy mogą wywoływać poważne alergie u dzieci, ale mam nadzieję, że żadna mama nie nakłada swojej córce takiej maseczki dla frajdy. Karbomer dosyć powszechnie występuje w maskach, może niektórych podrażniać, dlatego jeżeli zauważacie, że sporo maseczek powoduje u Was zaczerwienienie, to być może dzieje się to właśnie za sprawą tej substancji. Zwracam Waszą szczególną uwagę na składnik kryjący się pod nazwą PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, ponieważ może on uwalniać szkodliwy dioksan. Absolutnie nie nadaje się do kosmetyków dla dzieci, ale i powinny na niego uważać kobiety w ciąży, więc jeżeli spodziewacie się dziecka odradzałabym Wam wszelkie maski – i nie tylko maski, choć to w nich jest szczególnie popularny – zawierające ten składnik. Dalej jest alantoina i kilka ekstraktów, w tym z kawy i kakao (ciekawostka – wyżej w składzie jest ten kawowy).
Ogólnie rzecz ujmując sądziłam, że będzie gorzej, tymczasem skład – jak na tego typu kosmetyk – wcale nie jest beznadziejny.

Opakowanie, płachta, zapach – Opakowanie ma fajny dizajn. Przypomina jakiegoś smakowitego szejka. Rzuca się w oczy, to na pewno. Płachta jest cieniuteńka, dobrze nasączona, ale nie „przesączona”. Wiele masek tego typu ma tendencję do tego, że płyn z nich dosłownie ścieka, a przy tej nic takiego nie występuje. Dobrze dopasowuje się do twarzy, nie spada. Zapach – no, jak Cię mogę – niech będzie, że lekko kakaowy. Ale naprawdę trzeba się mocno skoncentrować, by coś poczuć.

Działanie – Maska absolutnie doskonale spełniła pokładane w niej moje nadzieje. Nałożyłam ją po zmyciu glinki. Sam „rytuał” był przyjemny, nie czułam żadnego pieczenia, nic mi się nie lało za piżamę, płachta dobrze przylegała. Trzymałam ją około 20 minut i po tym czasie nie była już prawie wcale nasączona, moja twarz również nie była lepka i nieprzyjemna w dotyku, zatem wychodzi na to, że całość została wchłonięta przez skórę. Szczerze? Wow!
Zaczerwienienie – typowe na mojej skórze po glinkach – nie tyle nawet co zostało zminimalizowane, co całkowicie zniknęło. Jakby tego było mało, potem przez kilka dni moja skóra była przyjemnie gładka i nawilżona. W mojej cerze normalnym jest, że – pomimo porannej i wieczornej pielęgnacji – po całodniowym noszeniu makijażu bywa przesuszona, jest nieprzyjemna pod palcami. Tutaj zostałam jednak całkowicie zaskoczona. Fakt faktem już następnego dnia mój klasyczny rumień powrócił, ale gładkość i miękkość były wciąż wyczuwalne.
Czułam się całkowicie komfortowo nie tylko podczas trzymania maski na twarzy, ale i przez następnych kilka dni. Czy może być lepsza rekomendacja?
Już zamówiłam sobie kilka innych wersji z tej samej serii i absolutnie nie mogę się już doczekać, kiedy je wypróbuję!

Najsłabsza z tej serii

Jest to ostatnia maseczka z tej serii, której używałam. I wypada najsłabiej na tle innych. Przede wszystkim ma inną plachtę niż pozostałe. Cieńszą i mniej elastyczną. Jest dobrze nasączona i wycieta. Lekko nawilżyła skórę twarzy, skóra stała się trochę gładsza, miękka w dotyku. Maseczka nie pozostawia klejącej warstwy na skórze.

Przeprowadzam się do Korei...

Już wiele razy pisałam po przeczytaniu książki Sekrety Urody Koreanek.... Przepadłam. Pielęgnacja Koreanek porwała mnie do reszty... Wszelkiego rodzaju esencje, maski w płachcie zostają nadużywane w niezliczonych ilościach. Te osoby, które czytały książkę wiedzą o czym mowa...

Jednak wracając do tematu..
Tematem mojej oceny jest maska w płachcie z serii Mediheal...
Przetestowałam podejrzewam, że wszystkie wydania maski w płachcie tego producenta... I co? Jest to jedna z najlepszych i spełniających swoje obietnice masek w płachcie, które są godne uwagi i swojej ceny...

Maskę zakupiłam stacjonarnie. Jak wspomniałam zdecydowałam się na kilka wydań m.in. padło na wydanie kakao.
Oceniając moje kakaowe wydanie na początek pójdzie płachta.
Jak cała seria solidna, na najwyższym poziomie. Solidnie skrojona idealne dopasuje się nawet do najmniejszej twarzyczki bez obawy o dostanie się esencji do oka....

Jest to seria masek przepełnionych po brzegi formułą.
Uważam, że ilość esencji wystarczy bez obaw na dwa rytuały maseczkowe... Jednak producent stwierdził, że jest to esencja dedykowana jednemu zabiegowi więc stwierdziłam, że nie będę oszczędna i zaszaleję.

Efekt na skórze
Maskę nakładam na noc przed snem. I co...? Po rytuale maseczkowym nie nakładam żadnego serum, kremu itp. Sama formuła maski jest tak bogata, że nie potrzeba nic innego.

fajny produkt

Mam cerę suchą i wrażliwą, ale skusiło mnie opakowanie i zawartość kakao, więc kupiłam maseczkę oczyszczającą :D. Maseczka jest bardzo łatwo dostępna, kupiłam ją w Carrefourze za 10 zł. Nie rozlewa się, nie spływa, instrukcja jest prosta i przejrzysta. Jej działanie oceniam na bardzo dobre. Skóra jest oczyszczona i nawilżona, wygląda promiennie i zdrowo. Moim zdaniem posiada działanie odmładzające. Na pewno wypróbuje inne maseczki z tej serii :)