Mediheal, Vita, Pomegranate Mask (Maska nawilżająco-uelastyczniająca z granatem)

Maska VITA nawilżająco-uelastyczniająca z granatem zwiększa nawilżenie,
uelastycznienie i ujednolicenie kolorytu skóry, ogranicza powstawanie
zmarszczek. Wyciąg z owoców granatu wspomaga ochronę przed wolnymi
rodnikami dzięki wysokiej zawartości polifenoli oraz zmniejsza widoczność
zmarszczek. Zwiększa także sprężystość skóry poprzez stymulację produkcji
kolagenu. Kolagen morski daje efekt ujędrnienia, wzmocnienia i odżywienia skóry.

Składniki aktywne:
Wyciąg z owoców granatu, hydrolizowany kolagen, betaina, ekstrakt z chrząstnicy kędzierzawej, witamina E, hialuronian sodu, wyciąg z kwiatów róży stulistnej.

Efekt:
Po aplikacji skóra jest ujędrniona, nawilżona i odżywiona.

Maska w płachcie z natychmiastowym efektem.

Maskę kupiłam na promocji w Lidlu, nie ukrywam że skusiła mnie atrakcyjna cena i pomyślałam, że warto zaryzykować. Teraz wiem, że będę po nią wracać!
Płachta bardzo dobrze nasączona esencją, mało tego esencji jest dużo w opakowaniu i starcza jeszcze na wysmarowanie dekoltu i szyi. Płachta jest zsuwa się z twarzy przy wykonywaniu obowiązków domowych co znacznie ułatwia jej używanie. Efekt po użyciu widoczny od razu (rozświetlona twarz, brak oznak zmęczenia i widoczne napięcie skóry). Polecam :)

Nawilża, regeneruje, koi

Maskę w płachcie Mediheal zakupiłam w Biedronce.
Płachta jest bardzo mocno nasączona. Idealnie przylega do twarzy i trzyma się na niej bardzo dobrze.
Zapach jej jest przyjemny i delikatny.
Konsystencja jest żelowa i czuć ją nawet po zdjęciu płachty, dlatego najlepiej nakładać ją wieczorem.
Skóra jest po niej fajnie nawilżona i ukojona.
Nie powoduje żadnych podrażnień czy innych niepożądanych efektów.
Polecam.

Przyjemny granat

Jakiś czas temu kupiłam całą garść tych owocowych saszetek w Biedronce i muszę przyznać, że tej wersji byłam najbardziej ciekawa, bo miała najlepsze recenzje. I Wizaż się nie myli ;) Jest to bardzo fajny kosmetyk!

Fajna

Maska Mediheal vita pomegranate dostępna była w Biedronce za on 5 zł.widzialam też że są dostępne w dealzie.
Maska znajduje się w saszetce. Opakowanie w odcieniach bieli i czerwieni z rysunkiem granatu.
Musze przyznać że maska ta jest dobrze wycięta. Nie jest ani za duża ani za mała. Dobrze przylega. Jest porządnie nasaczona esencja. Przyjemnie pachnie. To co zostaje w saszetce zazwyczaj nakładam na szyję.
Maskę tę zostawiamy na oczyszczonej twarzy na ok 15 20minut.nastepnie usuwamy a resztki wklepujemy.
W składzie znajdziemy między innymi wyciąg z granatu, Wit E, kolagen. Maska ta ma działać przeciwstarzeniowo na skórę oraz ma ja nawilzac. Ja mam skórę sucha potrzebująca nawilżenia.
Po zastosowaniu tej maski skóra jest nawilżona, jędrna, mięciutka. Naprawdę za tę cenę efekt jest naprawdę fajny. Myślę że wrócę do niej ponownie, ogólnie maski z tej serii sprawdzają mi się bardzo dobrze. Polecam wypróbować. Po zastosowaniu nie wystąpiło uczulenie ani podrażnienie.

Używa produktu od: próbka

Fantastyczna

Maseczkę kupilam w Dealz zachecona opakowaniem, które przypomina drinka z czerwonymi owocami.
Maseczka wykonana jest z przyjemnej i miękkiej tkaniny. Jest mocno nasączona, dobrze przylega do twarzy i pięknie pachnie.
Po jej użyciu moja twarz była cudownie nawilżona i ożywiona a
skora miękka, gładka. Zauważyłam również, że delikatnie rozjaśniła i wyrównała koloryt skóry,. Wszystkie czerwone miejsca były wyciszone, a skóra prezentowała się promiennie i świeżo. Bardzo jestem zadowolona z tej maseczki i polecam.

Nawilżający zabieg

Ostatnio słyszałam dużo pozytywnych opinii o koreańskich maskach w płachcie, dlatego kiedy zobaczyłam taką maskę w biedronce odrazu zakupiłam. Kiedy jestem zagoniona, nie mam zbyt dużo wolnego czasu i wykonuję tylko minimu w zakresie pielegnacji mojej skóry, lubię od czasu do czasu zafundować sobię dogłebne nawilżene i odżywienie. Siegam wtedy po różnego rodzaju pelingi czy maseczki. Maska mediheal sprawdziła sie bardzo dobrze. Zapakowana jest w ciekawym kolorowym opakowaniu nawiazujacym do odżywczego koktajlu z granatem. Po otwarciu należy delikatnie rozwinać płachtę i naciągnąć na twarz. Płachta ma wykonane otwory na oczy, usta i nos. W dotyku jest bardzo przyjemna i co najważniejsze zawiera dużą ilość kosmetyku, który starczy na dekolt oraz szyję. Sam zabieg jest łatwy i przyjemny. Po usunięciu maseczki należy pozostałościu produktu wklepać w skórę. Twarz staje się nawilżona i gładka. Produkt ma przyjemny owocowy zapach.Myślę, że cześciej będę korzystać z produktów mediheal.

Przyjemniak.

Ja: Mam cerę suchą i odwodnioną. Naczyniową, wrażliwą i skłonną do podrażnień.

Oczekiwania: Dobre nawilżenie skóry, brak podrażnień i uczuleń.

Opakowanie: Typowe pakowanie maski w płachcie. Saszetka przypomina kubek wypełniony owocami. Z tyłu czytelnie wypisany skład, opis produktu.

Wrażenia: Producent mówi o dogłębnym nawilżeniu i uelastycznieniu skóry. Do testów użyłam 7 opakowań maseczki by móc ocienić faktyczne działanie maski. Uważam, że po jednorazowej aplikacji nikt nie jest w stanie określić działania. Maseczka jest typowo pakowana jak inne maski w płachcie. Jest wykonana z przyjemnego materiału, choć dość cienka. Czasem ciężko ją rozłożyć, można ją łatwo potargać. W moim odczuciu dość dobrze dopasowuje się do twarzy, ale otwory na oczy są szeroko rozstawione więc nie jest to przyjemne w noszeniu. Po przyłożeniu, maska nie zsuwa się, dobrze leży, nic nie spływa. Tkanina jest dobrze nasączona, płyn nie spływa. Efekty po użyciu to nawilżenie, ukojenie i lekkie napięcie skóry. Po ściągnięciu nie pozostawia lepkiej warstwy, lecz nie wchłania się w całości. Wiele zależy od stanu skóry. Minus za dostępność – widziałam ją parokrotnie w Biedronce w cenie regularnej oraz w Dealzie w cenie 5 złotych. Duży plus za działanie i piękny zapach, który utrzymuje się na skórze jeszcze jakiś czas po użyciu. Myślę, że to naprawdę fajny produkt w przystępnej cenie i na pewno wrócę po kolejne opakowania.

Bardzo lubię

Na maseczkę natknęłam się podczas zakupów w supermarkecie i szczerze powiedziawszy w żadnym innym sklepie czy drogerii jej nie spotkałam. Kupiłam do kompletu jeszcze kilka innych wersji tych maseczek od Mediheal, żeby wszystkie naraz przetestować.

Maseczka wykonana jest z przyjemnego materiału, który dobrze się dopasowuje do twarzy. Otwory na oczy, usta i nos są dość spore więc noszenie maski jest wygodne. Maska trzyma się na swoim miejscu, nie przesuwa się ani nic nie spływa. Tkanina jest dobrze nasączona, płyn jest gęsty i nie skapuje z twarzy. Co cenię w tej maseczce - wchłania się całkowicie i twarz się nie lepi.
Efekty jakie uzyskuję po zastosowaniu tej maski to nawilżenie, ukojenie i lekkie napięcie skóry.
Jestem ciekawa jak sprawdzą się pozostałe maski tej marki.

fajny

Maska jest mega wydajna, Tkanina nie jest sucha ani też nadmiernie nasączona, maseczka nie skapuje z twarzy.
Po zdjęciu maseczki smaruję szyję i dekolt pozostała esencją.
Maseczka całkowicie się wchłania, nie pozostawia lepkiej skóry. Skóra jest nawilżona i sprężysta.

Świetna maska! Spełnia wszystkie obietnice producenta i do tego ślicznie pachnie.

Koreańska pielęgnacja pozwoliła mi na odkrycie fantastycznych masek w płacie. Jestem ich ogromną fanką i stanowią one znaczną część moich urodowych rytuałów. Każda wielbicielka tychże masek na pewno zna i docenia markę Mediheal. Mogę śmiało powiedzieć,że to jeden z najlepszych producentów na rynku. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodła , a w przypadku tego produktu wręcz zachwyciła! Nie wiem jak Wy,ale mnie bardzo cieszy,że coraz więcej tak dobrych kosmetyków pojawia się w hipermarketach. Pozwala to zaoszczędzić czas i pieniądze,a można otrzymać naprawdę niejedną perełkę. Podczas jednych z zakupów w Lidlu udało mi się kupić w mega promocyjnej cenie maski Mediheal. Za jedną sztukę zapłaciłam nieco ponad 3 zł, śmiesznie niska cena,więc nie trudno się domyślić,że wybrałam kilka wariantów!

Zachwycam się i uśmiechem na widok opakowania tego produktu! To plastikowa saszetka o niebanalnym kształcie drinka i soczystych kolorach. Dominują tu żywe kolory czerwieni,które kojarzą się z dojrzałym granatem i latem. Opakowanie jest tak ładne i żywe,że ma się ochotę je zjeść :) No,ale nie nie, w środku mamy całkiem coś innego niż jedzenie :D Po otwarciu wyjmiemy na zewnątrz niezwykle mokrą i lekką płachtę, którą trudno jest rozłożyć. To jedyny minusik tego produktu,musimy uzbroić się w cierpliwość by poprawnie i bez uszczerbku rozłożyć całość. Gdy już to nastąpi ujrzymy cienką, transparentną płachtę,która jest niezwykle mocno nasączona pachnącą esencję. Zapach jest przyjemny, orzeźwiający i słodki niczym granat. Bardzo przypadł mi do gustu,gdyż nie jest duszący i przytłaczający,a delikatny i zdecydowanie umilający aplikację. Jeśli chodzi o sam płat to najbardziej podoba mi się jego sposób dopasowania do twarzy i to,że wykonany jest z ekologicznego materiału. Tę jakość naprawdę czuć na skórze , która wręcz chłonie całą esencję. Otwory na oczy i usta są odpowiedniej wielkości,więc jestem pewna,że każda z nas będzie ją mogła dopasować do kształtu swojej twarzy. Co więcej jest miękka i delikatna dla skóry pozwalając nam na błogi relaks.

Tak przyjemnie mi się w niej odpoczywało,że pozostawiłam ja na znacznie dłuższy czas niż zaleca producent. Gdy prawie wyschła zdjęłam ją z twarzy i z zaskoczeniem stwierdziłam,że moja skóra całkowicie wchłonęła esencję! Być może tak bardzo potrzebowałam nawilżenia,ale i tak to dla mnie szok. Pierwsze co zauważyłam to totalny brak uczucia lepkości skóry. Pozostawała ona gładka,miękka w dotyku. Maska przyniosła mi natychmiastowo orzeźwienie,przywróciła komfort i doskonale odżywiła skórę. Na co dzień w pracy mam styczność z klimatyzacją,więc znacznie bardziej potrzebuje odpowiedniej dawki nawilżenia. I ta maska mi to w pełni zapewniła,i to już po jednej aplikacji,brawo Mediheal! W żaden sposób nie uczula ani nie podrażnia,więc posiadaczki wrażliwej skóry mogą być spokojne. Zauważyłam również,że subtelnie rozjaśniła i wyrównała koloryt skóry,co w moim przypadku jest wybawieniem ,gdyż zmagam się z przebarwieniami. Wszystkie czerwone miejsca były wyciszone, a skóra prezentowała się promiennie i świeżo. Ach,uwielbiam ją! Obietnice producenta nie są tutaj przesadzone,wszystkie naturalne składniki w niej zawarte naprawdę działają. Ku mojemu zaskoczeniu odczułam również napięcie i lekkie ujedrnienie,co jest rzadko spotykane w moim przypadku. Generalnie po jej zastosowaniu moja cera prezentowała się niczym po dobrym zabiegu kosmetycznym. Będę do niej wracać regularnie. Przyznaję zasłużone 5 gwiazdek i polecam wszystkim wielbicielkom masek w płacie,będziecie zachwycone.

Używa produktu od: próbka

Dobra

Bardzo przyjemny produkt. Dobrze wycięta tkanina, nic nie wchodziło mi w oczy, a to już coś! Zapach delikatny, nienachalny, a jednak słodki i smakowity. Do tego świetne działanie nawilżające, po pół godzinie czułam, że skóra twarzy jest pięknie napompowana :) Dodam jeszcze, że jestem okropnym wrażliwcem i alergikiem, a maska w jakimkolwiek stopniu mi nie zaszkodziła. Zmiany trądzikowe w normie, produkt nie zapchał porów, ani nie wpłynął niekorzystnie na pracę gruczołów łojowych. Do czego mogę się przyczepić to jedynie brak działania regeneracyjno-odżywczego. Jedynie duża dawka nawilżenia, a moja skóra domaga się jeszcze czegoś więcej, bo nawilżenie po 2 dniach uciekło. Mimo wszystko myślę, że do siebie wrócimy, jest to pewnik przed wielkim wyjściem, typowo bankietowy boom-power dla buzi :)

Mocny zastrzyk nawilżenia

Kolejna fantastyczna maseczka od Mediheal. Płachta jest bardzo mocno nasączona żelową esencją. Idealnie przylega do twarzy i tworzy efekt drugiej skóry. Nie ześlizguje się w trakcie noszenia. Po ściągnięciu cera nadal jest pokryta esencją która nie wchłania się całkowicie. Jeżeli chcemy używać maseczki przed makijażem musimy ściągnąć oleistą, lepką warstwę wacikiem. Osobiście polecam maseczkę używać jako część pielęgnacji wieczornej. Skóra jest mocno nawilżona i ukojona. Jest to maseczka idealna dla osób które potrzebują szybkiego zastrzyku nawilżenia. Serdecznie polecam.