Ziaja, Sopot Spa, Peeling gommage wygładzający

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

bialastokrotka.pl
Średnia ocena: 0.00/5

Błękitny peeling gommage do aktywnej pielęgnacji cery po 30 roku życia. Działa keratolitycznie na martwe komórki naskórka. Wygładza i rozjaśnia skórę. Pobudza proces jej odnowy. Nawilża skórę. Wpływa kojąco na podrażnienia. Zmniejsza napięcie powierzchniowe naskórka. Produkt hypoalergiczny, testowany na skórze problemowej pod kontrolą lekarzy dermatologów.
Substancje aktywne:
Witamina A, Subtylizyna, Prowitamina B5 (D-panthenol), Olej Canola, Hydro-retinol, Alga Porphyra umbilicalis, Alga Laminaria digitata, Alga Enteromorpha compressa.

hipoalergiczna
mechaniczne
dojrzała
nawilżające, oczyszczające, wygładzające
w buteleczce

Peelingi z tej serii - TAK

Choć nie przepadam za serią Ziaji Sopot spa, to muszę przyznać, że peelingi im się udały. Zarówno ten do ciała jak i ten w tubko-butelce do twarzy a'la enzymatyczny. Co prawda nie j est to typowy zdzierak i najlepsze efekty daje wtedy, kiedy mamy czas go użyć, ale naprawdę warto. Mimo zaczerwienionych, aktywnych zmian na twarzy pojawiał mi się martwy naskórek, który szpetnie się łuszczył i tragicznie wyglądał pod makijażem. Jako, że nie mogłam użyć normalnego peelingu zdzieraka, skorzystałam z tego. I buzia miękka, bez skórek i bez większych podrażnień. Naprawdę dobry peeling. Polecam.

Dobry kosmetyk

Peeling ten nabyłam w momencie kiedy moja skóra borykała się z problemami. Miałam pojedyncze wypryski bardzo ciężko się gojące i mimo że lubię dobrze zedrzeć niepotrzebny naskórek to wtedy nie chciałam roznieść niedoskonałości po całej buzi.

W takim wypadku peeling enzymatyczny/gommage jest jak najbardziej wskazany. U mnie sprawdził się doskonale. Używałam zawsze w kąpieli po dokładnym oczyszczeniu twarzy. najlepsze efekty przynosi jeśli nałożymy go na skórę, wmasujemy i pozostawimy na kilka chwil. Ja zmywałam pod koniec kąpieli.
Kosmetyk bardzo ładnie oczyszcza buzię. Niedoskonałości są wyciszone, uspokojone, nie powoduje dodatkowych ognisk stanów zapalnych. Skóra jest bardzo gładka, daje efekt wygładzenia, spłycenia zmarszczek. Nie nawilża, ale nie ma też uczucia wysuszonej skóry. Jest on wspaniale przygotowana na dalszą pielegnację.

lubię :)

Ponad rok temu w drogerii superpharm poprosiłam o radę
"szukam peelingu, ale nie lubię enzymatycznych, bo one nic nie robią. Szukam peelingu z drobnymi, naturalnymi ziarenkami"

Pani doradziła mi:
"Ziaję Sopot gommage " (to chyba dlatego, że nie lubię enzymatycznych LOL XD )
"Ziaja pasta liście Manuka" (bo chciałam naturalne drobinki LOL)

Kupiłam OBA ! LOL

Co prawda wkurzyłam się jak zrozumiałam co znaczy 'gommage '....

Używałam przez 6-7 miesięcy albo dłużej- i zauważyłam, ze skóra go lubi.
Rzeczywiście działa przeciwstarzeniowo.
Mam wrażenie, że spłyca (drobne - innych nie mam) zmarszczki, nie wiem jak - ale działa.

Jak się skończył - a trwało to długo - kupiłam kolejne opakowanie.
Robi robotę!

Średni

Peeling jest bardzo średni dla mojej cery.Plusem na pewno jest brak podraznien,przyjemny zapach,niska cena.Po uzyciu na twarzy nadal pozostaja suche skorki i jakis martwy naskorek.A szkoda,bo ta seria fajnie sie zapowiadala.

jest okej

Fajny peeling dla osób o cerze trądzikowej, z wypryskami - w porównaniu do innych nie będzie powodował uszkodzeń krostek / rozprzestrzeniania się. Polskich peelingów tego typu więcej nie spotkałam, a dodatkowo ten ma naprawdę DOBRY skład - co rzadko się zdarza. W dodatku cena za ten produkt to naprawdę grosze.

Peeling kojarzy mi się ze z zapachem balsamów z filtrem do opalania.nasuwa się wtedy myślę że jestem na plaży. Ma malutkie drobinki które świetnie złuszczają martwy na skórek. Peeling pozostawia po sobie uczucie wygładzenia i delikatności.

nie dla wrażliwych oczu

Pod względem działania jest jak najbardziej ok, skóra jest oczyszczona i delikatna. Zapach delikatny, nie powinien nikomu przeszkadzać. Cena bardzo niska.
Niestety ja nie jestem w stanie go używać, ponieważ powoduje straszne szczypanie oczu i łzawienie. Po kilku próbach, w trakcie których przez 10 minut siedziałam i płakałam, dałam sobie z tym peelingiem spokój.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

ulubiony peeling gommage

Przy mojej naczynkowej cerze szukam dobrych peelingów chemicznych i ten spełnia moje podstawowe wymagania - stosuje go regularnie i dobrze działa na moją cerę. Po użyciu widocznie i wyczuwalnie wygładzona, miękka, oczyszczona. Nie nadaje się dla osób, które poszukują mega oczyszczenia czy zdzierania, jak to peeling chemiczny działa delikatnie, ale nie podrażnia, a regularnie stosowany daje fajne efekty wygładzenia, wyrównania kolorytu.

Mała szczypawka.

Zakupiłam kiedyś za prawie pół ceny na promocji w SuperPharmie. Moja skóra nie wygląda na 30+, ale Ziaja ma na tyle delikatne kosmetyki, że uznałam, iż nie będzie to przesada, w końcu to tylko peeling ;)
W internecie zapoznałam się z instrukcją użycia peelingu gommage- miałam zamiar poczekać do wyschnięcia i wtedy go "zetrzeć" suchymi dłońmi.

- Niestety nie doczekałam do zaschnięcia produktu na twarzy. Okropnie szczypie w oczy :( przy każdym kolejnym użyciu nakładałam go coraz dalej od oczu, a mimo to one piekły, szczypały i okropnie łzawiły. Dodam, że nie mam wrażliwej skóry, ani okolic oczu, więc nie rozumiem, jak taki peeling mógłby się nadawać dla osób o wrażliwej...

+ W rezultacie peeling zmywałam wodą po kilku minutach męczarni. Twarz była po nim delikatna, gładka i przyjemna w dotyku.
+ Plus za niską cenę.
+ Produkt jest ogólnodostępny.
+ Wygodna i ładna tubka.
+ Przyjemny, delikatny zapach.
+ Gęsta konsystencja, nie spływa z twarzy ani z dłoni podczas nakładania.

Niestety nie potrafię ocenić produktu na więcej niż 2 gwiazdki. Działa jak wiele innych peelingów innych firm, ale to podrażnienie oczu jest po prostu okropne i przez to odechciewa się go stosować :(

Szczypie w oczy

Zapowiadało się fajnie-Ziaję bardzo lubię, peeling enzymatyczny z serii Ziaja Ulga uwielbiam (a skład mają co ciekawe prawie identyczny) więc myślałam, że i z tym się polubimy. Nie jestem w stanie jednak go używać: szczypie w oczy, oczy łzawią i muszę go natychmiast zmyć.

zabowalający

Delikatny ale skuteczny.
Używam dwa razy w tygodniu i jestem zadowolona.
Nie wysusza,nie podrażnia,nie mam uczucia napiętej skóry.
Cera gładka,odzyskany blask,super przygotowana pod krem.

Bardzo dobry!

To idealny peeling do wrażlwej delikatnej cery! Nie czuć tarcia a na prawdę świetnie oczyszcza cerę. Uwielbiam go za działanie! Cera jest oczyszczona, gładka, świeża.
Bardzo prosty i szybki w stosowaniu.
Konsystencja idealna- nie leje się z rąk i twarzy, ani nie jest zbyt gęsty. Przez to jest wydajny.

Lubię go również za bardzo przyjemny zapach:)

Świetny produkt w bardzo niskiej cenie.

Używam go raz w tygodniu.

Poręczne opakowanie.