Zatik Beauty Essentials, Coconut Milk Safflower, Organic Cleanser (Kokosowe mleczko do demakijażu)

Delikatnie otwiera pory, usuwając zanieczyszczenia, pozostawiając skórę elastyczną i zdrową. Przywraca naturalną wilgotność skóry i wyrównuje koloryt cery twarzy. Zawiera przyjemny, pachnący olej kokosowy i ekstrakt z pierwszego tłoczenia, mieszankę organicznych ziół i ekstraktów z kwiatów.

odwodniona, wrażliwa, młoda, tłusta, mieszana
odświeżające, łagodzące, nawilżające
bez alkoholu, bez parabenów
słoiczek, z pompką
mleczko
oczyszczanie twarzy, demakijaż twarzy

Dla mnie rewelacja!

Testowałam mleczko do demakijażu z zatik które zakupiłam i jest rewelacyjne. Pachnie dziwnie, inaczej niż inne mleczka. Trzeba sie przyzwyczaić. Pozostawia skórę miękka i czysta. Czuć, ze make up jest dobrze zmyty.
Specjalnie pomalowałam rzęsy tuszem wodoodpornym. Chwila moment i juz go nie było. Nie rozmazuje produktów po twarzy co nie raz sie zdarzyło z innymi mleczkami, miałam efekt pandy.

Dodatkowa zaletę ma taka, ze nie trzeba czynności powtarzać. Co zdarzało mi sie przy innych produktach, miałam wrażenie, ze buzia pomimo, ze umyta to cos tam zostało.
Po umyciu użyłam szmatki muslinowej jak zaleca producent.

Zapach utrzymuje sie przez jakis czas. Czuje, ze buzia jest nawilżona i lekko napięta.
Używam mleczko razem z gąbeczką konjak.

Zobaczę jak z wydajnością. Termin ważności po otwarciu to 5 miesięcy. Myśle, ze dla mnie tak idealnie. Nie maluje sie codziennie. A kupiłam mleczko tylko w tym celu.

Producent też zaleca uzywac 3-4 razy w tygodniu.

Zobaczę po tych 5 miesiącach jak z wydajnością :)