Christy, Facial Express (Demakijaż)

Christy, Facial Express (Demakijaż)

Jest to pianka do demakijażu. Zgodnie z napisem usuwa-oczyszcza-tonizuje-nawilża. Są cztery rodzaje, wypróbowałam dwa z nich (nawilżajacy i energizujacy). Dla mnie jest to najlepszy kosmetyk jaki do tej pory znalazłam. Nie dość, że nie musisz mieć kilku buteleczek, które zajmuja sporo miejsca to także zamiast za 4 rzeczy płacisz za jedną. Jest niedrogi, a bardzo wydajny. Jest to chyba jedyny kosmetyk z którym nigdy się nie rozstane mimo, że bardzo lubie eksperymentować. Gorąco polecam :)

przecietna

Poprawny preparat do oczyszczania. Nieźle radzi sobie z makijazem ale troche wysusza i pozostawia uczucie ściągniecia. Dość wydajna. Za droga, jak na takie efekty.

dobra rzecz

Odkryłam ją dość dawno temu, i używałam aż do znudzenia - więc na razie nie jestem w stanie na nią patrzeć :) Co nie znaczy, że nie jest dobra - byłam naprawdę zadowolona, dobrze oczyszczała, była milutka, miała kilka wersji do wyboru, i była super wydajna (no właśnie, aż do znudzenia:)) Polecałabym szczególnie na wyjazdy. Cena też, o ile pamiętam, niewysoka.

Oceniam na 1.00

usuwa- owszem, cos mi tam z twarzy zeszlo, oczyszcza- jakos nie czulam zeby mi to glebiej oczyszczalo , mimo wszystko uzylam dodatkowo mleczka, tonizuje- oj nie, nawilza-duzo mu do tego brakuje:((niestety nic dobrego nie moge o tym kosmetyku napisac..wysuszyl mi skore, choc nie mam zadnych problemow z uczulaniem,negatywna reakcja na kosmetyki ...chyba 4 w 1 to za duzo:(

Oceniam na 5.00

To ja go zgłosiłam.. i namawiam was jeszcze raz.. spróbujcie, a nie pożałujecie :))