I Heart Revolution, Rose Gold Mini Chocolate Palette (Paleta cieni do powiek)

I Heart Revolution, Rose Gold Mini Chocolate Palette (Paleta cieni do powiek)

Nasze popularne palety czekoladowe są mini! Ta słodka przysmak składa się z 8 cieni do powiek, które uzupełniają paletę Rose Gold Palette, 6 odcieni matowych i 2 migotliwe odcienie, bogate w pigment, aby stworzyć zestaw przyciągających wzrok wyglądów.
Odcienie od głębokich czerwieni, nagich i różowych różowych róż.

prasowane
paletki cieni
Efekt
metaliczne, satynowe, matowe

Ładna i dobra na początek

Tę małą czekoladkę dostałam w prezencie od mojego TŻta, który jest absolutnie oczarowany ideą tych czekoladowych palet i zazwyczaj to on popiera zakup kolejnej :D Według niego cienie rzeczywiście pachną czekoladowo, a sam design opakowania bardzo mu się podoba. Tak, tak to jest stuprocentowy facet :D
Wie, że mam słabość do cieni w odcieniach wszelakich różowych dlatego wybrał na początek właśnie Rose Gold Mini. To moja pierwsza czekoladka, zapoczątkowała moją sympatię do tych palet.

Opakowanie jest śliczne, a także całkiem funkcjonalne-ma solidne zamknięcie, które samo się nie otworzy, cienie dobrze są w nim oddzielone, zaś lusterko od biedy może się przydać, nie zniekształca.
Cienie rzeczywiście coś tam pachną delikatną słodyczą, choć mi akurat to obojętne, bo kto mi oczy wącha? ;)
Nie podrażniają, nie uczulają.
Trwałość na bazie to 7-8h, po tym czasie troszkę blakną i tracą blask, a także się rolują i zbierają w załamaniu. Jednak mi to nie przeszkadza, gdyż nie noszę makijażu cały dzień, mi taka względna trwałość do tych 10 godzin zazwyczaj starcza.

Maty są miękkie, ale średnio napigmentowane-lubią ginąć przy blendowaniu i tworzyć prześwity. Trzeba ich dużo dokładać, ale i tak nigdy nie osiągam nimi głębokiego koloru. Co w sumie dla mnie lepiej-nie da się nimi zrobić krzywdy i ciemnych plam, do tego ja lubię delikatny makijaż. Są kruche, lubią się osypywać, dlatego ja zawsze wolę dokładać je częściej, ale malutkimi porcjami.
Lubię ich kolory-pomijając ten musztardowy. Dla mnie jest on tam od czapy, nie użyłam go ani razu, bo nigdzie mi nie pasuje. Reszta jest ładna, uniwersalna i dla mnie ani ciepła, ani zimna, jest coś neutralnego w załamanie i nieco ciemniejszego w zewnętrzny kącik.
Dwa cienie błyszczące są wyjątkowo piękne i twarzowe, a także dobre jakościowo, cieszy mnie fakt, że są większe niż cienie matowe w tej paletce :D Beż i róż mieniące się na złoto-śliczne, idealne solo do codziennego makijażu(dołożyć kreskę i wytuszowane rzęsy-> look gotowy), ale też jako błyszczący akcent do mocniejszych kombinacji. Choć trzeba z nimi popracować, bo ciężko zrobić ładne i płynne przejście między tymi błyskami, a innymi cieniami(czy to z tej paletki, czy innej). Ale i tak bardzo je lubię.
Ogólnie cała kolorystyka paletki jest bardzo moja-kilka razy zabrałam ją na wyjazd jako taką podręczną paletkę i dała radę, choć brakuje mi czegoś naprawdę ciemnego i czegoś typowo bazowego(wywalić musztardowy!). Ale i tak jest dobrze :)
Na pewno paletkę Rose Gold Mini poleciłabym początkującym oraz młodym dziewczynom jako ładne i bezpieczne cienie.

Mini czekoladka

Kosmetyki marki Revolution znają wszyscy, którzy interesują się makijażem. Po dużych czekoladkach przyszła kolej na małe. I ja zdecydowałam się na Rose Gold podczas promocji w Super-Pharm. Tam też można te kosmetyki dostać. Cena bez promocji jest taka sobie jak na drogerię. Paleta jest plastikowa, mała i kompaktowa, ma lusterko, jest idealna w podróż czy do torebki. Zawiera 8 cieni o różnym wykończeniu, 6 matowych i 2 błyszczące. Kolory to brzoskwiniowy, zgaszone róże, musztardowy, a cienie błyszczące to dwa kolory różowo-złote. Jakość cieni jest całkiem dobra, mają dobrą pigmentację i łatwo się nimi pracuje, zarówno matami jak i cieniami błyszczącymi. Jest urocza, wygląda jak mała czekoladka, ma użytkowe kolory. Ja ją bardzo lubię.

Śliczna paletka! Idelana na codzień!

????Paleta moim zdaniem jest bardzo ładna i może podobać się wielu osobom.
????Jest mała, więc będzie idelana na podróż czy nawet do torebki.
????Pigmentacja cieni jest w porządku, nie można zrobić się nimi krzywdy.
????Cienie są trochę suche, ale nie przeszkadza to w pracy z nimi.
????Paleta na lusterko, przy którym można wykonać makijaż.
????Wydaje mi się, że będzie idealna do szybkich makijaży dziennych.

Fajna

Opakowanie i dissain paletki jest bardzo fajny i ciekawy. Paletka jest malutka co jest jej zaleta, ponieważ mało zajmuje miejsca i super nadaje się w podróże. Plus też za to, że opakowanie paletki posiada lusterko. Posiada zapach chemicznej czekolady. Kolorystyka cieni bardzo fajna ja posiadam wersję Mini Gold. Cienie średnio napigmentowane ale można ten pigment budować, ładnie ze sobą się łączą, z blendowaniem i nakładaniem cieni nie ma problemu, osyp cieni jest znikomy. Jako dopełnienie kolekcji cieni bardzo polecam jest warta uwagi.

Średnio

No cóż, jak lubię palety od Revolution tak ta jest bardzo średnia. Część cieni ma niesamowicie słabą pigmentację (w zasadzie większość), ale i tak znalazłam swoich ulubieńców:
-1 rząd, 1 cień (mocno błyszcząca brzoskwinia połączona ze złotem)
-2 rząd, 4 cień (taki trochę rose gold - róż ze złotymi drobinkami, bardzo subtelny cień)
Jeśli ktoś lubi bardzo delikatne makijaże, oko jedynie "muśnięte" cieniem to będzie dla niego ok, ale w tym przedziale cenowym da się znaleźć lepsze paletki.
Swatche wychodzą zdecydowanie lepiej. Na zdjęciu które dodałam do recenzji aplikowałam cienie podwójnie, na oku tracą na "mocy".
Wykonanie na plus jak zawsze w przypadku czekoladek, solidne opakowanie.

Liczyłam na trochę więcej

Uwielbiam czekoladki od Makeup Revolution, ale tylko te duże. Mam ich dość sporo i dłuższy czas zastanawiałam się nad zakupem jednej z tych mniejszych.
Nadszedł czas zakupu, rose gold wydała się najbardziej uniwersalna i dopasowana kolorystycznie do mich upodobań. Niestety trochę się zawiodłam, kolory po nałożeniu cienia są nijakie, wydają się jakby wypłowiałe, tracą pigment, dodatkowo ciężko mi jakoś te kolory razem połączyć. W zasadzie prawie nie używam tej paletki.

Pigmentacja nie jest zadowalająca, jak w przypadku innych produktów tej firmy, ależ cieni można wiele wykrzesac :) Bardzo poręczna z lusterkiem w sam raz na podróż. Cienie bardzo miękkie i łatwe w blendowaniu. Ładny zapach i odcienie :)

taka sobie

Jest to moja pierwsza (i ostatnia) czekoladka z Makeup Revolution. Po tylu zachwytach nad tą serią paletek spodziewałam się naprawdę czegoś lepszego. Podoba mi się opakowanie, jest trochę tandetne, ale dzięki ładnej kolorystyce najmniej tandetne z czekoladkowej serii. Fajnie też, że jest malutkie no i ma lusterko. Kolory cieni bardzo mi się podobają, niestety ładniej wyglądają w opakowaniu niż na powiece. Trudno się je blenduje, ciemniejsze kolory są słabo napigmentowane (w dodatku nie bardzo da się budować kolor nakładając kolejne warstwy). Największą wadą jest wg mnie bardzo słaba trwałość tych cieni, w ciągu dnia szybko znikają z powieki. Brakuje mi też matowego beżu oraz jasnego neutralnego koloru do rozświetlania wewnętrznego kącika. Zakochałam się za to w metalicznym cieniu z górnego rzędu, ma śliczny nieoczywisty kolor i choć w opakowaniu wygląda przeciętnie, to na powiece zmienia się w cudo.
Podsumowując, jest to średnia jakościowo paletka nadająca się do delikatnego makijażu, który chcemy ponosić max sześć godzin. Jestem rozczarowana, paletka zdecydowanie niewarta ceny regularnej w jakiej ją kupiłam.

Dobre wrazenie opadlo juz po pierwszym uzyciu

Estetyka paletek I Heart Revolution jest obledna, wiec postanowilam przygarnac jedna z nich. Po dlugim zastanowieniu sie wybralam Rose Gold ze wzgledu na piekne dwa mieniace sie odcienie i ciekawe maty. Niestety, juz przy pierwszym uzyciu przekonalam sie, ze cienie sa "toporne", bardzo ciezko sie je aplikuje (te blyszczace bryluja sie i brzydko rozprowadzaja), a w dodatku slabo sie blenduja. Z wykorzystaniem innych paletek jeszcze moze byc, ale samodzielnie ta paletka nie wykona sie dobrego makijazu oka, przynajmniej dla mnie. Dlatego kolory uzywam wylacznie pojedynczo, z cieniami innych marek.

"Nie oceniaj książki po okładce..."

Paletkę zobaczyłam po raz pierwszy na osiedlowej drogerii. Od razu zakochałam się w jej kolorach i w opakowaniu :)
O ile maty są świetne, super napigmentowane, wręcz aksamitne w dotyku i przyjemne w użytkowaniu, to te metaliczne cienie to beznadzieja. W ogóle nie łączą się z innymi. Nie idzie ich jakkolwiek zaaplikować by wyglądały ładnie na oku. Palcami źle, pędzlem jeszcze gorzej... Cienie też nie chcą się łączyć z matami. Jakby na nich po prostu się ścierały.
Na szczęście, oprócz pięknych matów, jest jeszcze lusterko. Brakuje mi jakiegoś neutralnego cienia. Myślę, że jednak za tą cenę można śmiało kupić lepsze czekoladki od MUR i dla kilku matów niezbyt się opłaca kupować ponownie.

Fajnie uzupełnienie podróżniczej kosmetyczki :)

Tę paletkę kupiłam z myślą o podróżach - mam już jedną swoją ulubioną, ale chciałam uzupełnienia, z ukochanymi różowymi cieniami :) Posiadam kilka dużych czekoladek i lubię je. Są fajnej jakości, da się nimi zrobić ciekawe makijaże. Oczekiwałam czegoś podobnego od wersji mini i nie zawiodłam się :)

W opakowaniu z lusterkiem mamy zarówno cienie matowe, jak i błyszczące. To, co mi nie odpowiada w tej palecie to brak beżowego i czarnego lub ciemnobrązowego cienia - co oznacza, że w podróż nie nada się jako samodzielna paleta. Maty są dobrej jakości, ładnie się blendują, ale mam wrażenie, że te z dużych czekoladek utrzymują się dłużej na powiecie. Cienie błyszczące na medal - pięknie nanoszą się na powiekę bez bazy.

Jak dla mnie ta paleta ma jeden poważny minus. Cena. Ok. 30 zł za 8 malutkich cieni to trochę przesada, biorąc pod uwagę, że duże czekoladki są tylko o 10 zł droższe. Na szczęście, często na przeróżnych stronach są promocje na markę Makeup Revolution.

Podsumowując: Rose Gold Mini to fajne uzupełnienie podróżniczej kosmetyczki dla fanek różowych cieni (i nie tylko). Na co dzień używam jej do szybkich makijaży w 5 minut i w tej roli też się dobrze sprawdzi. Nie polecam jednak dla tych, którzy chcieli by traktować ją jako paletkę samodzielną.

Lubimy się ;)

Zauroczyło mnie malutkie opakowanie w kolorach rose gold ;) Z racji tego, że nie mam różowych cieni w swojej kosmetyczce zdecydowałam się na tę wersję. Lubię tę palętkę, odpowiada mi kolorystyka cieni, a także ich konsystencja, trwałość. Nie mam żadnych problemów z tymi cieniami. Jestem zadowolona z zakupu :)