Rania Gold, Instant All Make-up Remover (Olejek do demakijażu)

Rania Gold, Instant All Make-up Remover (Olejek do demakijażu)

Ekspresowy olejek do demakijażu skutecznie i delikatnie usuwa wszelkie rodzaje makijażu. Wzbogacony w 24-karatowe złoto i miód. Nie zawiera alkoholu ani żelatyny. W 100% wyprodukowany w Malezji.

z pompką
olejek
50 – 100ml
Cera
normalna, sucha
oczyszczające
bez alkoholu

Pięknie pachnie, nic nie zmywa

Jak w tytule - olejek pachnie przepięknie, intensywnie, kwiatowo, słodko. Zapach kojarzy mi się z perfumami Viva La Juicy od Juicy Couture. Fajnie, tylko szkoda, że dalej jest gorzej. Olejek nie nadaje się właściwie do niczego. Z trudem zmyje podkład i puder po całym dniu noszenia, ale makijaż oczu to ledwo naruszy. Nie da się nim skutecznie zmyć zwykłego tuszu do rzęs, a jeśli w grę wchodzi eyeliner czy cienie, to już w ogóle robi się tragedia.

Olejek bardzo kiepsko spłukuje się wodą. Wiadomo, że według "zasad sztuki" po olejku trzeba jeszcze zastosować żel/piankę do mycia twarzy, ale ten olejek zmywa się na tyle źle, że żelu musimy użyć dwa razy, żeby się go pozbyć...

Świetne jest opakowanie - ładne, wygodne, ze sprytną blokadą, dzięki której po otwarciu możemy olejek bez obaw przewozić w kosmetyczce (sprawdziłam, działa). Olejek jest bardzo niewydajny, a opakowanie malutkie, przy codziennym stosowaniu nie starczy nawet na miesiąc! Produkt nie podrażnia twarzy, nie szczypie w oczy i nie zawiera alkoholu.

Podsumowując: pięknie, ale bardzo mocno pachnie, tragicznie zmywa.