Adidas, for Women, Body Fitness Shower Gel (Ujędrniający żel pod prysznic)

Adidas, for Women, Body Fitness Shower Gel (Ujędrniający żel pod prysznic)

Ujędrniający żel pod prysznic opracowany z udziałem sportowców. Codzienny masaż żelem poprawia elastyczność i gładkość skóry. Nie zawiera mydła, tonizuje skórę, jest wzbogacony kofeiną, zawiera masujące drobinki. Testowany dermatologicznie.

Kiepski

Żel nie ujędrnia skóry i słabo się pieni.

Zalety:
+opakowanie
+zapach
+dobrze oczyszcza i odświeża skórę

Wady:
-wydajność
-zbyt mała ilość peelingujących drobinek
-nie poprawia stanu skóry
-słabo się pieni

Zwykły żel, który nie wykazuje szczególnego działania dla skóry, a do tego jest niewydajny.

OK

+ świeży zapach
+ drobinki peelingujące, fajna sprawa :)
+ wypustki na butelce to też przydatna rzecz kiedy ma się mokre ręce pod prysznicem
+ cena
+ wydajność

- nie wiem o jakim ujędrnieniu mówi producent, zresztą nawet się tego nie spodziewałam

Ilość zużytych opakowań: trzy całe

Miły w obyciu

Podobnie jak Gym Vibes, Body Fitness ma przyjemny, odświeżający zapach.

Pozostawia skórę dobrze oczyszczoną.

Idealny na ciepłe dni.

Starcza na około 1,5 -2 miesiące. Czyli git :D

Używam tego produktu od: 1,5 - 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

tragedia TRAGEDIA.!

Dostałam żel w prezencie, akurat skończyło się moje mydełko dla dzieci więc chciałam wypróbować.
Po pierwszym użyciu na mojej dosyć wrażliwej skórze pojawiło się setki PIEKIELNIE piekących czerwonych bąbli, jak po ugryzieniu komara, drapałam się przez dwa dni, dopiero po wypiciu kilka opakować wapna dziadostwo zeszło.
Ogólnie katastrofa, nie polecam osobom o wrażliwej skórze.

Jedynie zapach taki dosyć, chociaż szału nie ma.

Używam tego produktu od: jedno użycie
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

troszke męski zapach

żel jak dla mnie ma zbyt męski zapach tym bardziej, że jest dla kobiet. Dobrze myje ale ja super ujedrniającego efektu nie widzę. Konsystencja w sam raz, fajna buteleczka z wypustkami (butelka nie wysuwa sie spod mokrych rąk). dość tani, powiedziałabym, że sredniaczek. jak na adidas spodziewałam się czegos lepszego.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego

Świetny

Bardzo fajny żel, o cudnym, orzeźwiającym zapachu. Peelingujące drobinki sprawiają, że skóra jest naprawdę dokładnie umyta. Nie wysusza, ładnie się pieni, pobudza i odpręża. Ma bardzo wygodne opakowanie, z porządnym, aczkolwiek niełamiącym paznokci zamknięciem ;) Jeśli chodzi o działanie ujędrniające to takiego nie zauważyłam, ale prawdę mówiąc dopiero teraz, czytając opis na KWC, dowiedziałam się, że takie powinieć mieć ;)
Cena produktu jest dość wysoka, ale ja akurat dostałam go jako gratis do zakupów w drogerii.

Żel jak żel

Zwykły, najzwyklejszy i nie warty swojej ceny - to zdecydowanie.
Uprawiając sport chciałam zadbać optymalnie o moje ciało i myślałam, że marka kosmetyków sportowych się nada, no i to była największa pomyłka z możliwych.

1. Żel jak żel, pieni się bo pieni od niechcenia, peelinguje bardzo słabo, ujędrnienia nie zauważyłam ale też na to nie liczyłam.
2. Cena / jakość = zbyt wysoki stosunek wychodzi. Zdecydowanie się nie opłaca - już lepiej myć się peelingiem z Naturii.
3. mycie - i tak musiałam poprawiać gąbką szorstką, bo czułąm się niedomyta przez ten żel. Przekreślam doszczętnie, bo żel jest od mycia, a on zdecydowanie nie był w stanie dobrze mnie odświeżyć po treningu. Dodatkowo nie wykazuje się wydajnością.

Szkoda pieniędzy. Są mega niesamowite kosmetyki 1/3 tej ceny.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Może być

Hm.. Jako żel pod prysznic spełniał swoje zadanie, myje, pieni się jak większość, fajny orzeźwiający zapach.

Szkoda tylko, że jest taki drogi, za tą cenę butelka mogłaby być 2 razy większa..

Używam tego produktu od: Kiedyś kupiłam i dawno zużyłam ;p
Ilość zużytych opakowań: Jedno

calkiem fajny :)

Dawno nie używałam tego żelu, ale zapamiętałam go jako całkiem przyjemnego :D Dostawalam go zawsze w prezencie w jakimś zestawie z antyperspirantem .
-zapach : ciekawy, cytrusowy i orzeźwiający ; nie lubię kwiatowych żeli więc ten przypadł mi baardzo do gustu.
-działanie : mył bardzo dobrze, świetnie się pienił... działania ujędrniającego nie zauważyłam (może dlatego, że mam jędrną skórę, bez cellulitu i innych problemów);
-opakowanie: bardzo wygodne, sportowe (w końcu to Adidas ;) ) jednak żel nie jest bardzo wydajny.. szybko mi się kończył za co odejmuję 1 gwiazdkę :)

Nie kupię ponownie, ponieważ lubię testować żele pod prysznic i do żadnego jeszcze nie powróciłam.

Używam tego produktu od: używałam rok temu
Ilość zużytych opakowań: 2 albo 3...

Cytrusy <3

Bardzo fajny żel :) Przede wszystkim - zapach jest cudowny. Zdecydowanie najlepszy z całej serii! (miałam jeszcze dwa inne)

żel jak żel - robił co miał robić ;) nie spodziewałam się jakiegoś super nawilżenia, ale skóra była dość miękka. I znów - zapach! ;D

Na pewno do niego wrócę ;)

Używam tego produktu od: pewnego obozu sportowego :D

dla mnie super, szkoda tylko że ma Sls

plusy:
-działanie!! super uelastycznia skórę i ujędrnia
nie wierzyłam że żel pod prysznic może tak napinać skórę
-efekt peelingu
-konsystencja
-piękny zapach, długo utrzymujący się
-opakowanie bardzo poręczne-zapobiegające wyślizgnięciu z zręki
-przystępna cena
-w miarę wydajny

minusy:
-średnio nadaje się do depilacji pod prysznicem ;)
-edit:przy dłuższym stosowaniu może wysuszać bo zawiera SLS,
ja polecam go szczególnie po ćwiczeniach
bo pobudza i zostawia ładny zapach na skórze

Używam tego produktu od:już nie

Jestem na tak . ;)

+ peeling ;)
+ Suuuuuper zapach ;)
+ skóra jest po nich pachnąca i delikatna ;_)
+ wydajny ;)
+ nie drogi ;)

Polecam, sama kupię na pewno jeszcze nie jeden żel z tej serii. :)_ qaq

Używam tego produktu od: dłuuuuuugo długo .:)
Ilość zużytych opakowań: Dużo duuuużo . ;D