Wild Ferns, Bee Venom, Face Mask (Maska z jadem psczół)

Wild Ferns, Bee Venom, Face Mask (Maska z jadem psczół)

Kombinacja naturalnych składników (w tym najlepszy nowozelandzki jad pszczeli i miód manuka) współdziałają aby nadać Twojej skórze jędrny i młody wygląd. Jad pszczeli zawarty w produkcie stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, tworząc efekt liftingu i wygładzenia oraz pobudza krążenie krwi dzięki czemu cenne składniki odżywcze wnikają w najgłębsze warstwy Twojej skóry.

klasyczne
w słoiku
krem
50 – 100ml

Bardzo fajna maska

Maseczka jest bardzo przyjemna w użytkowaniu, po nałożeniu można odczuć efekt schłodzenia skory oraz delikatnego mrowienia. Po zmyciu skóra jest nawilżona i odżywiona. Przy regularnym stosowaniu kondycja skory faktycznie się polepsza. Opakowanie maski jest wykonane z solidnego, zmatowionego szkła, natomiast wieczko jest złote przez co wyglada na półce bardzo elegancko i ładnie. Nie trzeba nakładać jej dużo przez co produkt jest bardzo wydajny więc cena przy takim czasie użytkowania nie jest taka straszna. Do opakowania dostajemy plastikowy aplikator dzięki któremu nie musimy pchać tam paluchów. Polecam

wow wow wow

Krem nałożony na twarz po chwili zaczyna mrowić i szczypać, dla mnie to super że naprawdę zawiera jad. Po kilku minutach szczypanie ustępuje całkowicie.

Maska ma przyjemną konsystencje i bardzo delikatny zapach. Słoiczek jest bardzo elegancki i wysokiej jakości, fajnie prezentuje się w łazience na półce.

Skóra po zastosowaniu maski natychmiastowo wygląda na młodszą i wypoczętą. Zauważyłam wzmocnienie napięcia i zwiększenie nawilżenia. a także rozpromienienie cery. Maska spisała się pod każdym kątem zapewniła mojej skórze to czego właśnie oczekiwałam.

Pod dłuższym stosowaniu zauważyłam spłycenie zmarszczek mimicznych koło ust.