Wild Ferns, Bee Venom, Night Creme (Krem na noc `Siła jadu pszczół`)

Wild Ferns, Bee Venom, Night Creme (Krem na noc `Siła jadu pszczół`)

Odmładzająca kuracja naprawcza na noc zawiera kombinację naturalnych składników: najlepszy nowozelandzki Jad Pszczeli i Aktywny Miód Manuka, które współdziałają aby nadać Twojej skórze jędrny i młody wygląd.

Jad pszczeli zawarty w produkcie stymuluje produkcję naturalnie występujących substancji chemicznych w skórze, jak: kolagen i elastyna, tworząc efekt lekkiego ściągnięcia i wygładzenia. Peptydy zawarte w jadzie pszczelim regulują napięcie mięśni twarzy, działają jak „naturalny botoks”, zapewniając w ten sposób efekt liftingu, wypełniają i wygładzają linie i zmarszczki mimiczne. Jad pszczeli poprawia krążenie krwi, a zawarte w nim enzymy poprawiają przepływ aktywnych składników odżywczych do głębszych tkanek skóry. Kuracja naprawcza sprawi, że Twoja skóra będzie bardziej nawilżona i jędrna, a Ty będziesz wyglądać młodo i promiennie.

na noc
w słoiczku
krem
50 – 100ml

najlepszy krem na noc

Krem od razu na położeniu delikatnie mrowi i szczypie podobnie jak maska z tej samej serii. Krem ma delikatną lekką konsystencje, przyjemny zapach i poręczny elegancki słoiczek. Krem dość szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze żadnych nieprzyjemnych filtrów. Moja twarz po całej nocy jest wypoczęta, napięta i miękka bez żadnych suchych skórek. Jest to jeden z lepszych kremów jakie miałam przyjemność używać. Efekty są bardzo zadowalające.