Wild Ferns, Bee Venom, Moisturiser (Krem na dzień `Moc jadu pszczół`)

Wild Ferns, Bee Venom, Moisturiser (Krem na dzień `Moc jadu pszczół`)

Krem łączy w sobie silne działanie jadu pszczelego, intensywne właściwości nawilżające olejku ze słodkich migdałów, Aktywnego Miodu Manuka oraz oleju z pestek moreli. Jad pszczeli pobudza skórę do produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra jest wyraźnie ujędrniona a drobne linie i zmarszczki wygładzone. Codzienne stosowanie tego kremu zapewnia skuteczną terapię anti-aging, sprawia, że Twoja skóra będzie bardziej nawilżona i jędrna, a Ty będziesz wyglądać młodo i promiennie.

krem
50 – 100ml
na dzień
w słoiczku

intensywna godna polecenia pielęgnacja

Mam suchą skórę ze strefą T a ten krem sprawdza się u mnie doskonale. Krem doskonale nawilża suchą skórę, po nałożeniu na twarz minimalnie szczypie i mrowi tak jak maska i krem na noc z tej serii. Krem widocznie napina i wygładza twarz a po zużyciu całej serii zauważyłam też zmniejszenie zmarszczek mimicznych. Krem nie podrażnia mimo zawartości jadu i nie zapycha. Krem szybko wchłania się w twarz pozostawiając na niej gładki lecz nie tłusty i błyszczący filtr. Podczas stosowaniu kremów i maski z tej serii nie zauważyłam na twarzy żadnych wyprysków.