NeoNail, Drewniane patyczki

NeoNail, Drewniane patyczki

Pojemność 10 szt

Profesjonalny patyczek do manicure wysokiej jakości, z jednej strony zakończony szpicem z drugiej ścięty.
Wykonany z drewna różanego dzięki czemu jest twardy, co pozwala na długotrwałą pracę.
Idealny do manicure, lub nakładania ozdób.

Bałam się skorzystać, ale po przełamaniu odmieniły moje działania z paznokciami

Bałam się skorzystać z drewnianych pałeczek, mimo wszystko rzadko robię sobie paznokcie z hybrydą czy klasycznym lakierem. I zawsze wkurzam się przy malowaniu jak wyjdę za paznokieć itp. itd. Nie jestem osobą zbytnio cierpliwą i przeszkadza mi to, jak lakier jest poza paznokciem. Cóż na początku przekonałam się do płaskiej części, która super odsuwa skórkę, na boczną skórkę działa ta stożkowa część. A do tego obie strony idealnie się nadają na odsuwanie lakieru. Szkoda tylko że patyczki nie mogą być wielorazowe.

Bardzo pomocne do wykonywania starannej stylizacji

Patyczków używam przy wykonywaniu każdej stylizacji paznokci. Są bardzo pomocne przy usuwaniu zbędnej ilości lakieru hybrydowego jak i tradycyjnego lakieru do paznokci. Często zdarza mi się odsuwać nimi również skórki i wał okołopaznokciowy aby dokładniej dotrzeć lakierem pod skórki. Patyczki są dobrze wykonane, nie zdarzyło mi się jeszcze spotkać źle wykonanej sztuki (co często zdarza się w przypadku tańszych patyczków).

Dostałam je wraz zestawem NeoNail Simple od wizaza za co bardzo dziękuję.
Drewniane patyczki są bardzo przydatne przy robieniu manicure bardzo dobrze się nimi odsuwaniu skórek nie niszczą płytki paznokci mają dwie końcówki nie łamią .
Jak dla mnie są idealne w opakowaniu było ich o 10 sztuk . Na pewno kupię

Bardzo przydatne przy skórkach.

Patyczki drewniane otrzymałam w zestawie Simple do testu. Jest to już moje drugie opakowanie patyczków z Neonail, za pierwszym razem kupiłam sama.

Patyczki wykonane są dobrze jakościowo, z jednej strony koniec mają szpiczasty a z drugiej przypłaszczony. Jest to dobre rozwiązanie w zależności od tego co chcę zrobić ze skórkami, z którymi mam akurat problem, ponieważ mam je cieniutkie i bardzo narastające na płytkę paznokcia. Patyczki pomagają odepchnąć mi skórki oraz pozbyć się ich z płytki paznokcia.

Patyczki nie łamią się i nie tępią się po pierwszym użyciu. Czasem wykorzystuje je nawet do robienia ozdób na paznokciach.

Patyczki są wręcz niezbędnikiem jeśli chodzi o moją pielęgnację i obróbkę skórek. Te znalazłam w zestawie do manicure hybrydowego, który miałam przyjemność testować dzięki Wizażowi. Patyczki znajdują się w foliowym woreczku z logo marki . Mamy w nim 10 sztuk, co jest całkiem dobrą ilością na początek, aby sprawdzić czy zdają egzamin. Patyczki mają 2 końcówki – jedną nieco spłaszczoną i zaokrągloną w literkę U, która świetnie sprawdza się przy odsuwaniu skórek oraz spiczastą końcówkę, której używam do ich ewentualnej korekty i odsunięcia. Patyczki bardzo ułatwiają pracę ze skórkami, za ich pomocą można szybko i łatwo je odsunąć bez konieczności męczenia się z różnymi preparatami, choć zapobiegawczo stosuję razem z nimi żel do skórek. Stosuję je zawsze po kąpieli dłoni przed wykonywaniem manicure. Są bardzo trwałe i 1 patyczek posłuży nam na więcej niż 1 użycie. Uważam, że to produkt wart uwagi. Można zakupić je w korzystnej cenie, tym bardziej, że producent oferuje zestawy o różnych pojemnościach, oczywiście najbardziej opłacalne są te największe, jednak cena małego jest również do zaakcpetowania.

PLUSY:
+ świetne do pielęgnacji skórek
+ trwałe
+ podwójna końcówka
+ korzystna cena

Przydatne patyczki.

Zawsze mam je przy sobie. Wygodne do wykonywania każdego zabiegu paznokciowego. Są idealne do odsuwania skórek i przy tym delikatnego. Jak zaleje sobie skórkę podczas malowania to również ich używam, bo świetnie usuwają nadmiar lakieru. Mają wiele zastosowań. Patyczki są świetnej jakości, bez zadziorowe. Nie mam obawy, że wejdzie mi zadra. Nie niszczą paznokci. Można je łatwo na ostrzyć. Z jednej strony ostre z drugiej płaskie. Bardzo lubię je i będę używać nadal.

Bardzo dobra jakość

Drewniane patyczki to mój must have podczas mani.

A co w tych jest szczególnego? Przede wszystkim jakość. Pewnie wiele osób powie 'Patyczki to patyczki, nie ważne gdzie kupisz i za ile' - otóż nie. Kupowałam już tańsze patyczki co skutkowało ich szybkim rozwarstwianiem i kaleczeniem skórek. Tutaj nie ma o tym mowy.

Patyczki są na tyle solidnie wykonane, że nie rozwarstwiają się i nie strzępią na końcach. Pozwalają na idealne odsunięcie skórek - szybko i bezboleśnie. Ja używam ich jeszcze do innych rzeczy - kiedy wyjadę za mocno lakierem poza płytkę, lubię zdjąć sobie niepotrzebną ilość lakieru cieńszą stroną patyczka.

I lubię nimi...malować wzorki. Nie wiem dlaczego, ale pędzelkiem maluje mi się zdecydowanie gorzej. Przyzwyczaiłam się do malowania wzorków właśnie cieńszą stroną patyczka - jest to dla mnie stabilniejsze i bardziej precyzyjne.
Do recenzji dodaję zdjęcie wzorków które udało mi się namalować właśnie patyczkiem.

Patyczki z prawdziwego zdarzenia!

Lubie firmę „neonail”. I w tym przypadku nie zawiodla???? patyczki doskonale sobie radzą ze skórkami i pozostałościami lakieru, hybrydy czy żelu!
Nie rozwarstwiają sie.
Polecam..

Przyjemniak

Patyczki dobrze wykonane, sprawdzają się znakomicie przy przesuwaniu skórek, równie dobrze radzą sobie z usuwaniem nadmiaru lakieru w niepożądanym miejscu. Bez problemu można nimi zdjąć lakier hybrydowy, bo uprzednim namoczeniu go. Spełniają swoje funkcje, są wydajne (w domu można spokojnie użyć jednego patyczka parę razy jeżeli chodzi o odsuwanie skórek) i cena nie jest wygórowana. Świetnie nadają się do malowania wzorków. Dostępność na każdej wyspie NeoNail w supermarkecie oraz na stronie internetowej.

Dobre

Solidne bardzo wytrzymałe patyczki. Dobrze sprawdzają się przy odpychaniu skórek podczas wykonywania manicure, nie robią im nic złego, Świetnie sprawdzają się również przy usuwaniu lakieru, który dostał się w niepożądane miejsce, np zbyt blisko skórek. Dawały sobie radę również w przypadku ściągania hybrydy, lecz osobiście stałam się zwolenniczką metalowego "kopytka" dzięki któremu idzie to znacznie sprawniej.

Spisują się

Są odpowiednio ostre, ale też nie do tego stopnia, by robić skórkom krzywdę. W przypadku zalania lakierem można go precyzyjnie usunąć, patyczek dotrze w każde miejsce. Nadają się też do tworzenia delikatnych wzorków. Odpowiednie do zdejmowania hybryd. Patyczki są dość trwałe, jednak gdy się je rozmoczy, rozwarstwiają się. Mimo tego godne polecenia.

Bardzo dobra jakość

Wygodne, bardzo dobrze wyprofilowane patyczki, zwłaszcza strona do odsuwania skórek. Nie niszczą się, na dobrą sprawę można używać kilka razy. Porządnie oszlifowane, używałam kiedyś jakiś no-name'ów, ale zdarzało mi się zadrzeć jakąś malutką drzazgą, także wolę już dopłacić tę złotówkę i mieć coś, co faktycznie jest jakościowe i się super sprawdza.