NeoNail, Drewniane patyczki

NeoNail, Drewniane patyczki

Profesjonalny patyczek do manicure wysokiej jakości, z jednej strony zakończony szpicem z drugiej ścięty.
Wykonany z drewna różanego dzięki czemu jest twardy, co pozwala na długotrwałą pracę.
Idealny do manicure, lub nakładania ozdób.

nożyczki, cążki i patyczki do skórek

Bardzo dobra jakość

Drewniane patyczki to mój must have podczas mani.

A co w tych jest szczególnego? Przede wszystkim jakość. Pewnie wiele osób powie 'Patyczki to patyczki, nie ważne gdzie kupisz i za ile' - otóż nie. Kupowałam już tańsze patyczki co skutkowało ich szybkim rozwarstwianiem i kaleczeniem skórek. Tutaj nie ma o tym mowy.

Patyczki są na tyle solidnie wykonane, że nie rozwarstwiają się i nie strzępią na końcach. Pozwalają na idealne odsunięcie skórek - szybko i bezboleśnie. Ja używam ich jeszcze do innych rzeczy - kiedy wyjadę za mocno lakierem poza płytkę, lubię zdjąć sobie niepotrzebną ilość lakieru cieńszą stroną patyczka.

I lubię nimi...malować wzorki. Nie wiem dlaczego, ale pędzelkiem maluje mi się zdecydowanie gorzej. Przyzwyczaiłam się do malowania wzorków właśnie cieńszą stroną patyczka - jest to dla mnie stabilniejsze i bardziej precyzyjne.
Do recenzji dodaję zdjęcie wzorków które udało mi się namalować właśnie patyczkiem.

Patyczki z prawdziwego zdarzenia!

Lubie firmę „neonail”. I w tym przypadku nie zawiodla???? patyczki doskonale sobie radzą ze skórkami i pozostałościami lakieru, hybrydy czy żelu!
Nie rozwarstwiają sie.
Polecam..

Przyjemniak

Patyczki dobrze wykonane, sprawdzają się znakomicie przy przesuwaniu skórek, równie dobrze radzą sobie z usuwaniem nadmiaru lakieru w niepożądanym miejscu. Bez problemu można nimi zdjąć lakier hybrydowy, bo uprzednim namoczeniu go. Spełniają swoje funkcje, są wydajne (w domu można spokojnie użyć jednego patyczka parę razy jeżeli chodzi o odsuwanie skórek) i cena nie jest wygórowana. Świetnie nadają się do malowania wzorków. Dostępność na każdej wyspie NeoNail w supermarkecie oraz na stronie internetowej.

Dobre

Solidne bardzo wytrzymałe patyczki. Dobrze sprawdzają się przy odpychaniu skórek podczas wykonywania manicure, nie robią im nic złego, Świetnie sprawdzają się również przy usuwaniu lakieru, który dostał się w niepożądane miejsce, np zbyt blisko skórek. Dawały sobie radę również w przypadku ściągania hybrydy, lecz osobiście stałam się zwolenniczką metalowego "kopytka" dzięki któremu idzie to znacznie sprawniej.

Spisują się

Są odpowiednio ostre, ale też nie do tego stopnia, by robić skórkom krzywdę. W przypadku zalania lakierem można go precyzyjnie usunąć, patyczek dotrze w każde miejsce. Nadają się też do tworzenia delikatnych wzorków. Odpowiednie do zdejmowania hybryd. Patyczki są dość trwałe, jednak gdy się je rozmoczy, rozwarstwiają się. Mimo tego godne polecenia.

Bardzo dobra jakość

Wygodne, bardzo dobrze wyprofilowane patyczki, zwłaszcza strona do odsuwania skórek. Nie niszczą się, na dobrą sprawę można używać kilka razy. Porządnie oszlifowane, używałam kiedyś jakiś no-name'ów, ale zdarzało mi się zadrzeć jakąś malutką drzazgą, także wolę już dopłacić tę złotówkę i mieć coś, co faktycznie jest jakościowe i się super sprawdza.

Jestem na tak

To były moje pierwsze patyczki na mojej drodze do robienia paznokci w zaciszu domowym. NeoNail wybrałam z polecenia i nie zawiodłam się. Próbuję różnych marek i nowości na rynku ale do niej bardzo chętnie wracam gdyż jest u mnie sprawdzona. Patyczki zakupiłam w sklepie internetowym za parę zł. W opakowaniu znajduję się 10 sztuk, a wszystko jest zapakowane w foliowe zabezpieczenie.

Produkt jest odpowiedniej długości, dobrze się nim operuje i świetnie leży w dłoni. Patyczki są dwustronne, z jednej strony zakończone kopytkiem a z drugiej posiadają ostry koniec. Dokładnie czyszczą z powierzchnie wokół paznokcia z resztek lakieru. Końcówki nie rozwarstwiają się i nie wadzą. Cały produkt jest wykonany stabilnie i jeszcze nie zdarzyło się aby któraś końcówka mi się złamała. Maksymalne wykorzystanie patyczka sprawia że chętnie po nie sięgam.

Podstawa manicure ;)

Patyczki są z drzewa różanego, które moim zdaniem jest trwalsze niż np. z drzewa brzozowego, bo z niego szybciej się łamały. Fajnie się sprawdzają do odsuwania skórek, zupełnie zastąpiłam nimi cążki, co wyszło moim skórkom na dobre. Sprawdzają się przy poprawianiu małych niedociągnięć. Patyczki służą mi przez dłuższy czas, nie są do jednorazowego użycia, jeśli używamy ich dla siebie lub tylko do zdobień, więc opłaca się je kupić, zresztą to podstawa każdego manicure.

Nie do zdarcia ;)

Sprawdzają się bardzo dobrze do odsuwania skórek i poprawiania lakieru, który wyszedł gdzieś poza obszar paznokcia. Jest spora różnica jakościowa między tymi patyczkami - z drewna różanego, a tańszymi z drzewa brzozowego. Używam już jakiś czas i są nie do zdarcia.

Dobrze się spisują

Wydawać by się mogło, że wykonanie dobrych patyczków, pomocnych w pielęgnacji i zdobieniu paznokci jest bardzo proste. Niestety nie zawsze miałam na tyle szczęścia, aby trafić na tak dobre jak te od NeoNail. Przede wszystkim są solidnie wykonane, pozbawione ostrych, wystrzępionych, czy spękanych fragmentów, które mogłyby zagrażać bezpieczeństwu dłoni. Z powodzeniem można je użyć wielokrotnie, przy zachowaniu zasad higieny, ponieważ nie rozdwajają się. Są wykonane z drzewa różanego, co powoduje, że są bezpieczne dla paznokci, nie niszczą płytki, nie łamią się. Moje patyczki wykorzystuję do wielu czynności. Przede wszystkim bez obaw sięgam po nie, gdy potrzebuję odsunąć skórki. Ze względu na obecność dwóch różnych zakończeń- "igiełki" i "skosu" są bardzo pomocne w usuwaniu hybryd z paznokci oraz przy wykonywaniu zdobień, przyklejania ozdób. Biorąc pod uwagę wysoką jakość wykonania patyczków, ich wielofunkcyjność oraz cenę z pewnością sięgnę po nie ponownie.

Patyczki

Patyczki kupiłam na wyspie NeoNail. Cena jak najbardziej przystępna.
Można nimi popychać skórki.
Fajnie sprawdzają się tez przy nakładaniu ozdób.
Ostrą częścią można nawet usuwać nadmiar koloru lub żelu z pod skórek.
Wielokrotnego użytku. Nie niszczą się tak szybko.

Ok!

Patyczki jak patyczki... Nie rozdwajają się i nie łamią ich końcówki. Praktyczne w zastosowaniu przy robieniu paznokci. Fajnie się sprawdzają przy odsuwaniu skórek czy drobnych poprawkach podczas robienia paznokci. Cena dobra.