Profumum, Ichnusa EDP

Profumum, Ichnusa EDP

Hołd złożony pięknu Sardynii, wyspy leżącej pomiędzy Włochami a Tunezją. Wyobraź sobie poszarpaną linię wybrzeża, szmaragdowe fale rozbijające się o skalisty brzeg i wiatr niosący zapachy śródziemnomorskiej roślinności. Główną nutą zapachu jest figa - sucha i ciepła splatająca się z akordami drzewnymi i ostrą wonią mirtu.

Nuty zapachowe: drzewo figowe, mirt, świeżo skoszona trawa, akordy drzewne.

Nuty
drzewne
50 - 100ml

Oddech po smierci

Najpierw byl zapach budzacej sie do zycia ziemi, suchej ziemi przesypywanej miedzy palcami, mokrej ziemi zwilgoconej nocnym deszczem, parujacej ziemi w ktorej wierca sie korzenie roslin i drzew.

Pozniej figowe liscie, zielone, soczyste, pulsujace, pozbawione odrobiny slodyczy.

Nastepne jest drzewo o dziwnej naturze, prawie bajkowej i nierealnej.

Na koncu jest wiatr.

The Alma Mundi:
The breath of the beginning
The smell of always.

Figa!

Jakąś koneserką figowych zapachów nie jestem, znam ich zaledwie kilka, ale nie licząc jednego szczegółu -Ichnusa jest najfajniejsza spośród nich. Niestety - tym szczegółem jest trwałość, mimo faktu, że Ichnusa jest intensywnym zapachem - trwałość nie powala, szczególnie za taką cenę... Sam zapach - soczysty, ciemnozielony, figa i odrobina iglaków. Szkoda, że nie chce się mnie trzymać, taki śródziemnomorski powiew pod koniec października ma doprawdy nieodparty urok :)
Buteleczka bardzo stylowa

Używam tego produktu od:?
Ilość zużytych opakowań:próbka od przemiłej Wizażanki :cmok: