Eveline, Facemed +, Matująca woda tonizująca z minerałami magmy Jeju 3 w 1

Eveline, Facemed +, Matująca woda tonizująca z minerałami magmy Jeju 3 w 1

Matująca Woda Tonizująca z Minerałami Magmy Jeju 3 w 1 przeznaczona jest do:
- zakończenia rytuału oczyszczania i odświeżenia,
- przywrócenia komfortu nawilżenia i naturalnego, fizjologicznego pH,
- codziennej pielęgnacji, wygładzenia i matowienia.

Zaawansowane składniki aktywne gwarantują:

- już od pierwszego zastosowania - spektakularny wzrost nawilżenia skóry, odświeżenie, wygładzenie i ukojenie, przywrócenie równowagi pH,
- po 3 dniach - rozświetlenie, oczyszczenie porów, regulację wydzielania sebum,
- po 14 dniach - zmniejszenie widoczności porów i redukcję niedoskonałości.

Woda termalna Jeju Magma odznacza się niezwykłą czystością i wysoką zawartością minerałów. Wzmacnia skórę i działa antyoksydacyjnie.

Matcha Tea Water niweluje w skórze negatywny wpływ zanieczyszczeń i stresu oksydacyjnego, matuje i detoksykuje.

Aqua Rice FERM™ bogata w witaminy i minerały stymuluje regenerację, zmniejsza widoczność porów, opóźnie starzenie, ujędrnia i rozświetla cerę.

Produkt testowany dermatologicznie.

w butelce
płyn
>100ml
Cera
mieszana

dobry produkt

Tonik to rzecz, której zakup sprawia mi najmniej przyjemności. W Polsce półki uginają się od toników alkoholowych, oczyszczających, przeciw niedoskonałościom. Znalezienie dobrego produktu graniczy z cudem.
I tak oto marka Eveline, za którą nie przepadam, wychodzi mi naprzeciw z tak dobrym produktem.
Zacznę od tego, że skusiła mnie niska cena w porównaniu do ilości. No wow. Po drugie ten kuszący napis „Korean Jeju Island”.

Produkt jest typowym wodnistym tonikiem, który można aplikować za pomocą wacika, albo wylewając bezpośrednio kilka kropel na dłoń i wklepać w skórę. Ma wyczuwalny, trochę męski zapach, który mi nie przeszkadza. Jest idealnym poroduktem do użycia na dzień, żeby zminimalizować świecenie się skóry. Nałożony na wacik dobrze domywa zanieczyszczenia, które zostały po myciu. Zmniejsza ściągnięcie skóry, poprawia jej koloryt. Czy sam wpływa na powstawanie niedoskonałości, nie wiem. Używam go jedynie do przywrócenia naturalnego pH po umyciu twarzy.

Delikatne dzialanie????

Produkt godny polecenia, w delikatny sposób tonizuje skórę, zapach przyjemny, w promocyjnej cenie patrząc na pojemność jest bezkonkurencyjny. Na pewno kupię ponownie ????????

godny polecenia

Płyny micelarne to produkty które zużywam w największym stopniu i często je zmieniam by spróbować czegoś innego. Tym razem padło na Eveline ponieważ był w promocji i zaciekawił mnie swoim składem, który mógłby być ciut lepszy. Zużyłam już całe opakowanie sumiennie codziennie zmywając nim makijaż również oczu których nie podrażnił. Zapach produktu jest przyjemny, delikatny. Samo działanie matujące u mnie jak w przypadku każdego kosmetyku matującego nie jest powalające, ale mimo to kosmetyk nie wysuszył skóry, nie podrażnił i był wydajny.

Miło

Osobiście wielką fanką toników nigdy nie byłam,ale jakoś mnie tchnęło, pomyślałam spróbuję i bardzo miło się zaskoczyłam. Mam problemy z przesuszoną twarzą, zwłaszcza po zmyciu makijażu itp. Ten tonik świetnie nawilża moją skórę w takich sytuacjach i ją ożywia. Jestem bardzo zadowolona

Rewelacja

Bardzo miłe zaskoczenie. Rzadko używałam toników, bo zwyczajnie po kilku dniach nie widziałam żadnej róznicy, więc po co sobie dokładać roboty rano ;) No ale ten dostałam w jakimś zestawie kosmetyków i postanowiłam przetestować. Faktycznie od razu po użyciu skóra jest ładnie zmatowiona i ten efekt się utrzymuje ładnych parę godzin. Zwęża pory, nie są widoczne ani bez podkładu ani pod nim. Ma dość mocny zapach, ale na szczęście nie jakis taki "drażniący". Butelka jest duża, wygodna w użyciu, produkt jest wydajny, myślę, że spokojnie na 4-5 miesięcy wystarczy. Także ogólnie to na duży plus.

Świetna woda matująco-tonizująca

Jestem bardzo zadowolona z działania tego produktu. Ładnie matowi skórę i świetnie ją oczyszcza. Nie wysusza skóry. Skóra po nim jest bardzo miękka w dotyku. Jestem na razie w połowie pierwszego opakowania ale na pewno popędzę po następne jak to się skończy.

Tonik, który działa

O MNIE
Mam 30 lat. Moja buzia w strefie T jest jednym błyszczącym obszarem nie do opanowania, już po kilku minutach od umycia świeci się. Dodatkowo mam problem z naczynkami i rozszerzonymi porami. Wypryski zdarzają się u mnie sporadycznie (oczywiście najczęściej w okresie miesiączkowania). Często po użyciu jakiegoś kosmetyku mam uczucie niekomfortowego ściągnięcia.

WARUNKI TESTU
Toniku używam systematycznie dwa razy dziennie. Preparat nanoszę wacikiem na oczyszczoną twarz przed nałożeniem serum i kremu.

O KOSMETYKU
Produkt zakupiłam w Rossmann’ie w promocji 2+2.
Jest to moje pierwsze opakowanie.

W opakowaniu jest 400 ml produktu. Opakowanie jest trwałe. Na opakowaniu znajduje się przystępny opis w języku polskim.

Produkt:
Produkt jest bardzo wydajny. Jedno opakowanie wystarcza na ok 5 miesięcy.
Zapach kosmetyku jest ciekawy, kojarzy mi się z zapachem kremu do golenia mojego taty, którego używał jak byłam mała. Chyba ten krem się Wars nazywał. Zapach nie jest irytujący.
Tonik jest bezbarwny.

JAK STOSUJE
Rano: twarz myję, żelem do twarzy obecnie jest to L’oreal oczyszczający z ekstraktami z róży i jaśminu do skóry suchej i wrażliwej (https://www.ladymakeup.pl/sklep/L-Oreal-Rare-Flowers-Purifying-Gel-Zel-do-skory-suchej-i-wrazliwej-z-ekstraktem-z-rozy-i-jasminu.html) następnie oczyszczam twarz wacikiem nasączonym tonikiem Eveline, Facemed+. Po oczyszczeniu twarzy nanoszę krem SVR SEBIACLEAR HYDRA (https://www.labo-svr.com/pl/sebiaclear-hydra) i wykonuje delikatny masaż.
Wieczorem: Zmywam makijaż mleczkiem L'Oreal Paris Skin Expert, Rare Flowers (https://i-styl.pl/demakijaz-oczu/7969-loreal-paris-rare-flowers-mleczko-do-demakijazu-200ml-3600522433774.html), a następnie myję twarz, żelem L’oreal oczyszczający z ekstraktami z róży i jaśminu do skóry suchej i wrażliwej, następnie oczyszczam twarz wacikiem nasączonym tonikiem Eveline, Facemed+. Po oczyszczeniu twarzy małą ilość serum AVA AKTYWATOR MŁODOŚCI Hydranov (https://ava-laboratorium.pl/sklep/kosmetyki/hydranov), po chwili nanoszę krem AVA na rozszerzone naczynka (https://ava-laboratorium.pl/sklep/dermokosmetyki/rozszerzone-naczynka-krem-do-twarzy) i delikatnie masuje twarz.

DZIAŁANIE I EFEKTY
Produkt ładnie oczyszcza twarz, delikatnie nawilża i matuje. Po około miesiącu stosowania zauważyłam zwężone pory. Do zapewnień producenta podeszłam sceptycznie jednak produkt spełnił obietnice i faktycznie działa. Jedyne co mi w nim trochę przeszkadza to smak. Czasem jeśli przejechałam wacikiem zbyt blisko ust lub po ustach to podczas jedzenia lub picia napojów wyczuwałam dziwny gorzki posmak. Wystarczy nawet oblizać usta żeby się przekonać, że tonik znajduje się na nich. Mimo tego produkt oceniam bardzo dobrze. Naprawdę ma fajne działanie. Nie zatyka porów, podczas stosowania go również „niespodzianki” w postaci krostek pojawiają się naprawdę sporadycznie i dość szybko znikają.
Produkt się sprawdza do codziennego stosowania, planuję zakup kolejnego opakowania.

PORÓWNANIE DO INNYCH KOSMETYKÓW
Bardzo dobry tonik.

Nie wierzyłam...

...w ani jedno zapewnienie producenta i właściwie chwyciłam ją dlatego, że Rossman oznaczył ją jako "Wyjątkowy produkt". I tak, stał się dla mnie bezcenny i wyjątkowy. Moja skóra jest złośliwa - nie ważne ile w nią wsadzę kasy, ilu lekarzy i kosmetyczek odwiedzę... I tak jest oporna. Pielęgnacja cery, która buntuje się nawet przy naturalnych, ręcznie robionych kosmetykach jest trudna. Ostrożnie dobieram kosmetyki i naprawdę jestem szczęśliwa jak nie szkodzą, bo o pomaganiu mogłam pomarzyć. Mogłam, bo ta woda mi pomogła :) Zauważalnie zwęża pory, rozjaśnia drobne przebarwienia, koi zaczerwienienia, pięknie oczyszcza, nie wysusza, nie podrażnia, nie ściąga skóry. Matuje długofalowo! Zredukowałam z nią wypryski, odświeżyłam cerę, jest podstawą mojej pielęgnacji. Niespodziewajki wyskakują cały czas, ale jest ich o jakieś 80% mniej. Jest naprawdę bardzo wydajna, pachnie nienachalnie i ma śliczny, nowoczesny design. Używam jej od 3 miesięcy, albo i dłużej, rano i czasem wieczorem. Została mi 1/5 opakowania, powinno starczyć na jakiś miesiąc. Jedno z moich KWC, polecam serdecznie cerom mieszanym i wrażliwym.

Super dla bardzo tłustej cery!

Już jakiś czas temu na wizażu właśnie czytałam o nim, niestety nigdzie nie mogłam go trafić. W końcu udało mi się go kupić w Rossmannie.

Zapach ma delikatny i świeży, podobny do zapachu toniku firmy Mixa który używałam wcześniej.

Jest to pierwszy tonik który faktycznie matuje moją cerę. Oprócz tego wyraźnie zmniejsza pory, i dokładnie oczyszcza skórę. Nie mam po nim uczucia lepkości lub wysuszenia. Skóra jest po nim nawilżona i przyjemna w dotyku. Czuje ze jest wyraźnie odświeżona.

Butelka jest duża (400ml) i wygodna, dziurka przez którą nasączam wacik jest malutka i bardzo precyzyjna.
Tonik jest bardzo wydajny i nie drogi jak za taką jakość i objętość.

Rewelacyjny

Rewelacja przy leczeniu wypryskow. Do tego pomogla mi pozbyc sie brzydkiego swiecenia sie skory na nosie i brodzie. Sklad jest bardzo wartosciowy i dobrze wplywa na cere, wlasciwie juz kilka pierwszych uzyc pomoglo mi uspokoic cere- zniknely chociazby zaczerwienienia od wypryskow, ktore calkiem szybko zagoily sie. Na półce czeka juz kolejne opakowanie tego cudeńka :)

POLECAM

POLECAM! Zastepuje mi tonik, przy czym efekt matowienia jest widoczny golym okiem. Mam problemowa strefe T, ktora czesto sie swieci. Po regularnym stosowaniu tej wody widze roznice, skora jest zdrowsza, gladsza i nie wydziela tyle sebum. Poza tym zauwazylam, ze chyba dobrze wplywa tez na wypryski, a mianowicie zmniejsza ich pojawianie sie. Ogolnie przyjemna delikatna formuła, bardzo odswiezajaca, zapach neutralny :)

Jeju jest super

Moja mama jest bardzo zadowolona z niego i poleciła mi ten płyn oczywiście najpierw pozwoliła mi go poużywać przed zakupem :D Największa jego zaleta to zmniejszanie porów i matowienie cery. Nie sądziłam, że ten płyn będzie aż tak dobry. Do tej pory moim ulubieńcem był różowy Eveline teraz nie wiem czy ten zielony go czasem nie zdetronizuje... Jak już dziewczyny pisały jedyny minusik to zapach. Bardzo intensywny zapach, kojarzy mi się z Old Spice'm. Zapach miał być orzeźwiający ale moim zdaniem nie jest, jest męczący po prostu za intensywny . Butla typowa dla Eveline- duża. Produkt jest wydajny. Poprawia stan cery bardzo szybko po tygodniu już widzę mega efekty.