Chic Chiq, à la Rose, Odmładzająca i upiększająca maseczka

Chic Chiq, à la Rose, Odmładzająca i upiększająca maseczka

Pojemność 1 szt

Odmładzająca i upiększająca maseczka zawierająca płatki róży Damasceńskiej oraz olej jojoba, nadająca skórze zdrowy blask.
Odmładzająca maseczka à la Rose jest przeznaczona dla wszystkich typów cery ze specjalnym przeznaczeniem do skóry suchej. Maseczka à la Rose w swoim składzie zawiera płatki róży Damasceńskiej, która dzięki swoim nawilżającym i łagodzącym właściwościom zbalansuje idealnie Vata i Pitta doszę. Olej jojoba, bogaty w witaminę A i E, koi i nawadnia podrażnioną skórę, a trehaloza – naturalny cukier, który możemy znaleźć w roślinach, zatrzyma nawilżenie głęboko w skórze i pomoże w redukcji pierwszych oznak starzenia się skóry.
Maseczka à la Rose pozostawi skórę delikatną i odświeżoną, podczas gdy Ty zrelaksujesz się przy delikatnym zapachu olejku różanego.
Płatki róży Damasceńskiej – odżywiające i nawilżające właściwości
Olej jojoba – nawilża i odżywia
Jasnota biała – walczy z przebarwieniami
Olejek różany* – odżywia.

Różana przyjemność!

Maski ChicChiq kocham wszystkie :) Różaną za to, że oferuje mojej skórze wygląd jak po pobycie w SPA w jedyne 15 minut :) Używając jej wiem, że to luksusowy produkt z wyśmienitym składem, który równie rewelacyjnie działa :) Kosmetyki z różą nadają się świetnie do prewencji przeciwzmarszkowej dlatego w tym przypadku wiem, że maska A là Rose zadba o gładkość i jędrność mojej skóry w przyszłości :)

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Totalne zaskoczenie!

Do tej pory używałam maseczek, które nie robiły z moją cerą nic szczególnego. Ale używałam ich dla samego poczucia, że robię porządne domowe spa :D
I kiedy padło na Chic Chiq podchodziłam jak zawsze - rozrobiłam, nałożyłam, zmyłam i WOW! Sama aplikacj, zapach i konsystencja bardzo na plus ale efekt! Byłam w szoku bo nigdy nie myślałam, że maseczka może tak poprawić szarawy koloryt skóry i tak ją wygładzić. Na 100% kupię jeszcze niejedną. Tym bardziej, że ostatnio zaczęłam zwracać uwagę na skład a ta ma naprawdę genialny.