Chic Chiq, la Noce, Nowoczesna wersja klasycznej Indyjskiej maseczki Haldi

Chic Chiq, la Noce, Nowoczesna wersja klasycznej Indyjskiej maseczki Haldi

Pojemność 1 szt

La Noce nowoczesna wersja klasycznej Indyjskiej maseczki Haldi, używanej przed ceremonią zaślubin w Indiach. Maseczka odżywia, rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry jednocześnie oczyszczając i dogłębnie ją nawilżając.

Maseczka la Noce w swoim składzie zawiera szczyptę białej kurkumy, która od wieków używana w Ajurwedzie, występuje głównie w Himalajskich dolinach w Indiach i jest zbierana ręcznie raz do roku w okresie monsunowym. Ciecierzyca pochłania nadmiar wydzielanego sebum bez wysuszania skóry i naruszenia jej naturalnej powłoki, usuwa delikatnie martwy naskórek i oczyszcza pory co zapobiega powstawaniu trądziku. Kwiaty nagietka wspomagają gojenie się podrażnionej skóry, walczą z oznakami starzenia, jednocześnie nawadniając skórę i pobudzając produkcję kolagenu. Specjalnie wyselekcjonowane składniki są przeznaczone do zbalansowania trzech dosz – Vata, Pitta i Kapha.
Zawiera:
Biała kurkuma – przeciwzapalne, antyoksydant, redukcja przebarwień, przeciwtrądzikowa
Mąka z ciecierzycy – delikatnie oczyszczająca, pochłania nadmiar wydzielanego sebum
Nagietek – Nawilża i zapobiega powstawaniu zaskórników
Miód
Proteiny mleczne.

Genialne odświeżenie

Uwielbiam maski ChicChiq za to, że w kilka minut powodują u mnie widoczne wygładzenie i rozświetlenie cery. Mogę być zmęczona, niewyspana, chora... A po 15 minutach w tych cudach od razu wyglądam lepiej. Mam doświadczenie z ogromną liczbą produktów tego typu i nic ich jeszcze nie pobiło :) Skład, działanie, wygląd, sposób użycia i zmywania - wszystko jest takie, jakie być powinno :) La Noce cenię za zawartość kurkumy, którą uwielbiam w pielęgnacji swojej twarzy. Klasyczna potrafi zabarwić skórę na żółto, jednak w tej masce mamy wersję białą, która działa jak ta żółta, ale nie musimy się obawiać tego charakterystycznego przebarwienia :)