Chic Chiq, Chocolat, Oczyszczająca maseczka do twarzy

Chic Chiq, Chocolat, Oczyszczająca maseczka do twarzy

Pojemność 1 szt

Oczyszczająca maseczka do twarzy w proszku z prawdziwą czekoladą, glinką fulerską oraz szczyptą lukrecji dla wyrównania kolorytu skóry i zwalczenia niedoskonałości.

Maseczka Chocolat składa się z czekolady zawierającej 70% prawdziwego kakao. Ciemna czekolada jest silnym antyoksydantem, która chroni skórę przed wolnymi rodnikami, oczyszcza oraz pomaga w redukcji przebarwień na skórze. Glinka fulerska (multani mitti) od czasów antycznych wykorzystywana w Indiach do dogłębnego oczyszczania nie tylko skóry, ale także i włosów. Korzeń lukrecji jest naturalnym rozwiązaniem w walce z przebarwieniami skóry spowodowanymi trądzikiem lub nadmiernym wystawianiem skóry na słońce.

Cudowna maseczka

Maseczka po pierwsze cudownie pachnie, po drugie idealnym rozwiązaniem jest to , że zdejmuje się ją jako peel-off. Jeżeli chodzi o działanie to moja skóra po niej jest ładnie oczyszczona a koloryt skóry jest zjednolicony co widać gołym okiem. Szkoda tylko, że jest taka droga :D

Mieszane odczucia

Maseczkę dostałam w prezencie z czego się bardzo cieszę. Wizualnie prezentuje się świetnie, mamy metalowa puszkę w drewnianej obudowie. Pojemniczek nie mieści zbyt wiele proszku, do rozrobienia maski więc nie jest ona zbyt wydajna a cena jest wysoka. Czy jednak warto za nią tyle zapłacić? Moim zdaniem nie. Dlaczego? Zapach czekolady nie jest zbyt ładny, konsystencja jest glutkowata, grudkuje się - po zaschnięciu mamy ją zrolować z twarzy, a w praktyce dosłownie "zetrzeć" co nie jest ani przyjemne ani delikatne dla cery. Fakt, skóra po jej użyciu jest wygładzona ale nie jest to efekt którego nie uzyskamy przy pomocy innej maski. Nie widzę różnicy w kolorze moich przebarwień, co do niwelowania niedoskonałości - nie widzę wielkiej poprawy, może nieznacznie ma na to pozytywny wpływ.

Rewelacyjna maseczka

Chocolat to maska przeciwutleniająca z gorzką czekoladą, lukrecją i Multani Mitti do odtlenienia skóry i usunięcia nadmiaru oleju dla uzyskania jednolitego odcienia.
Chocolat wykonana jest z 70% czystej, gorzkiej czekolady. Maseczkę otrzymujemy w sproszkowanej formie i musimy ją rozrobić z wodą. Dla mnie to nie problem, lubię taką formę masek. Szybko należy nałożyć ją na twarz i pozostawić na około 10-15 minut po czym usuwamy ją z twarzy rolując ją palcami.
Maseczka ma tak piękny, czekoladowy zapach aż miałam ochotę ją zjeść. Moja twarz po każdym zabiegu jest rewelacyjnie oczyszczona i odświeżona. Przebarwienia na twarzy są delikatnie rozjaśniona a buźka jest cudownie miękka i przyjemna w dotyku.

Maseczkę możemy kupić w dwóch rodzajach opakowania:
słoik bambusowy - 100 ml - 80,99 zł
saszetka - 8 g - 19,98 zł

Czekoladowa buzia

Kupiłam mniejszą maseczkę na targach, ponieważ bałam kupić się pełnowymiarowe opakowanie z powodu ceny. I dobrze się stało bo maseczka nie zachwyciła mnie.
Pacnie prawdziwym kakao i po zmieszaniu z wodą i nałożeniu na twarz jest czekoladowa z koloru.
Niestety nie zauważyłam żeby ona robiła cokolwiek z moją buzią. Jestem zawiedziona.

Spodziewałam się więcej

Opakowanie bambusowe wystarczyło mi na zaledwie 5 użyć. Pachnie sztucznie, czekoladopodobnie, oczyszcza, ale bez efektu wow. Spodziewałam się po niej zdecydowanie więcej, tym bardziej biorąc wysoką cenę pod uwagę...

Rozkosz czekoladoholika :)

Ta maseczka to rozkosz dla czekoladoholika :) Zwłaszcza takiego, który równie mocno jak czekoladę kocha kosmetyki :) Maska OBŁĘDNIE pachnie kakao :) A do tego jej działanie jest wprost rewelacyjne :) Mam po niej idealnie gładką, rozpromienioną skórę i równie promienny uśmiech po 15 min z tą maską i jej bajkowym zapachem :) Polecam!!!

Pycha!

Maseczka...jest genialna ! :)

Przede wszystkim super, że można ją zrobić sam emu, wsypujemy proszku tyle ile chcemy, dolewamy wody, mieszamy. Tak naprawdę to my decydujemy o tym jaką maseczka ma konsystencję. Dla mnie to super. zajmuje dosłownie minutę, a sprawia tyle radości.

Maseczka przepięknie pachnie i super wygląda. Widać na twarzy kawałki drobnej czekolady, zapach jest wyczuwalny podczas całego procesu maskowania, oczyszczania :) Skóra jest mega przyjemna po tej maseczce. Jest gładka, miękka, super oczyszczona. W moim przypadku zauważyłam zmniejszone pory i delikatnie rozjaśnioną twarz. Skóra była przyjemnie nawilżona, maseczka absolutnie jej ani nie wysuszyła, ani skóra nie pozostała ściągnięta.

Maseczka nie wywołała u mnie żadnego podrażnienia, zaczerwienienia. Ma fany skład.

Duży plus za sprytne opakowania, są małe, można zabrać na wycieczkę, urlop, gdziekolwiek. Wszędzie się zmieści i starczy nam na 2-3 razy jeśli chodzi o opakowanie małe. Super jest to, że maseczka przypomina taką gęstą galaretkę, super się ją ściąga, zdejmuje albo roluje. Wygodne i szybkie.

Ja polecam, mega doznanie :)

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Czekoladowy ulubieniec

Maseczkę miałam możliwość testować dosłownie kilka dni temu i cały czas jestem brzydko mówiąc zajarana swoją cerą :D
Czekoladowy zapach jest przyjemny, konsystencja po rozrobieniu bardzo przyjemnie się nakłada a najważniejsze naprawdę działa. Od razu po zmyciu skóra się bardziej miękka i ma ładny wypoczęty kolor. Podkreślam to za każdym razem bo ostatnio męczę się z właśnie jej kolorytem. Na pewno kupię jeszcze nie raz bo żadna firma, której maseczek próbowałam nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak ta.