Bourjois, Eye Catching Mascara (Pogrubiający i podkręcający tusz do rzęs)

Bourjois, Eye Catching Mascara (Pogrubiający i podkręcający tusz do rzęs)

Maskara Eye Catching jest pierwszym tuszem do rzęs Bourjois, który pozwala stworzyć natychmiastowy efekt kociego spojrzenia. Jego formuła została wzbogacona o proteiny jedwabiu, dzięki czemu tusz zapewnia intensywną objętość rzęs pozostawiając włoski miękkie, elastyczne i bez grudek. Innowacyjna, mocno podkręcona szczoteczka pogrubia i nadaje kształt rzęsom wywijając włoski na zewnątrz oka i tworząc wrażenie optycznie powiększonych oczu.
Tusz dostępny w kolorze 01 Deli-cat Black.

Może być

Tusz ma świetną szczoteczkę, ale chyba nabiera zbyt dużo produktu. Jednak świetnie nadaje się do dolnych rzęs. Minimalnie skleja rzęsy, ale nie mocniej niż pozostałe tusze, które miałam. Czy kupię ten tusz ponownie? Raczej nie, w tej cenie jest wiele lepszych.

Fajny :)

Dostałam tusz do testowania, przyznam, że opakowanie bardzo fajne i się wyróżnia. Jeśli chodzi o sam tusz, to spełnia swoje zadanie. Niestety, znam lepsze tusze do rzęs i raczej nie kupię ponownie.

mieszane uczucia

Testowałam juz tusze tej amrki i nie miałam im nic do zarzucenia ale do tego tuszu mam mieszane uczucia. Na szczoteczke nabiera sie zbyt duzo produktu przy czym skleja mi to rzesy a nie o to w tuszu chodzi. Nie zzauwazylam tez abu szczoteczka unosiła rzesy a to zapewnia producent. Zauwazyłam optycznie powiekszone spojrzenie i objętośc. nie miałam nigdy problemu z osypywaniem sie tuszu i z tym tez nie mam problemu.Nie wiem natomiast czy kupie kolejen opakwoanie, gdyz od tuszu oczekuje wydluzenia i aby ładnie rozdzielał rzęsy a ten tego efektu mi nie zapewnia.

+ objetosc
+nie osypuje sie
+ optyczne powiekszenie oka

- skleja rzesy
-cena
- jednym slowem nie do konca zgodnosc tego co obiecuje producent

niestety to nie to!!

Do tej pory używałam różnych tuszy tej marki ale ten okazał się totalną porażką. Źle się nakłada,nie podkręca rzęs a do tego bardzo długo wysycha. Oczekiwałam innego efektu a strasznie się zawiodłam. Nie polecam. Drugi raz nie kupię bo muszę nakładać go inną szczoteczką ale efekt jest nie wiele lepszy.

Słaby

Faktycznie może i rzęsy pogrubia ale w porównaniu do innych mascar z tej firmy słabo podkreca i niestety w moim przypadku mocno skleja rzęsy. Zostawia nierówny i nie ładny efekt

Trzyma poziom

Tusz zakupiłam na promocji skuszona ciekawą szczoteczką, która mile mnie zaskoczyła. Bardzo wyraźnie podkręca rzęsy przez co oczy wydają się większe i wystarczy jedna wartwa by stworzyć efekt 'kociego oka'. Dobrze też rozczesuje, chociaż zdarza się czasami skleić kilka rzęs, jeśli wcześniej nie usunę nadmiaru tuszu ze szczoteczki. Jednakże śmiało można stwierdzić, że dorównuje innym tuszom Bourjois.

Spełnia swoją rolę

Bardzo lubię markę Bourjois, kolejny raz się na niej nie zawiodłam. Tusz spełnia swoją rolę, pogrubia i podkręca rzęsy. Ma intensywnie czarny kolor i nie kruszy się, co jest mega plusem. Szczoteczka nie jest spełnieniem marzeń, ale daje radę :) polecam :)