Smashbox, The Cali Contour Palette (Paleta do konturowania)

Smashbox, The Cali Contour Palette (Paleta do konturowania)

Pojemność 11,47 g

Dzięki palecie Cali Contour Palette możesz w łatwy sposób stworzyć wiele różnych efektów, od casualowego po plażowy. Odeszliśmy od sztywnych zasad konturowania twarzy i postawiliśmy na wolność z sześcioma neutralnymi odcieniami inspirowanymi Kalifornią o dopełniających się wzajemnie matowych i perłowych wykończeniach. Nakładaj cienie jeden na drugi lub pojedynczo, aby w łatwy sposób uzyskać naturalny look albo efekt muśnięcia słońcem na wybrzeżu!

CO WYRÓŻNIA KOSMETYK: To łatwa w użyciu paleta, która łączy różne odcienie rozświetlacza, bronzera oraz różu. W każdej znajdują się trzy matowe i dwa perłowe pudry konturujące, bronzer i rozświetlacz oraz matowy róż.

pudrowe

Skład jest w trakcie moderacji.

• Mica, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Zinc Stearate, Tocopherol, Lauroyl Lysine, Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis Leaf Extract, Water\Aqua\Eau, Caprylyl Glycol, Isopentyldiol, Phenoxyethanol, [+/- Iron Oxides (Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499), Titanium Dioxide (Ci 77891), Bismuth Oxychloride (Ci 77163), Blue 1 Lake (Ci 42090), Carmine (Ci 75470), Ferric Ferrocyanide (Ci 77510), Manganese Violet (Ci 77742), Red 6 (Ci 15850), Red 7 Lake (Ci 15850), Red 22 Lake (Ci 45380), Red 28 Lake (Ci 45410), Red 30 Lake (Ci 73360), Red 33 Lake (Ci 17200), Red 34 Lake (Ci 15880), Red 36 Lake (Ci 12085), Yellow 5 Lake (Ci 19140), Yellow 6 Lake (Ci 15985), Ultramarines (Ci 77007)] Rds Product Name: Contour Palette Division: Sx (Smashbox)Ingredients: Talc, Polyethylene, Phenyl Trimethicone, Nylon-12, Ptfe, Isopentyldiol, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, [+/- Mica, Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77491), Iron Oxides (Ci 77492), Iron Oxides (Ci 77499), Bismuth Oxychloride (Ci 77163), Blue 1 Lake (Ci 42090), Carmine (Ci 75470), Chromium Hydroxide Green (Ci 77289), Chromium Oxide Greens (Ci 77288), Ferric Ammonium Ferrocyanide (Ci 77510), Ferric Ferrocyanide (Ci 77510), Manganese Violet (Ci 77742), Ultramarines (Ci 77007), Yellow 5 Lake (Ci 19140)] Rds Product Name: Contour Palette Division: Sx (Smashbox)Ingredients: Talc, Zinc Stearate, Boron Nitride, Dimethicone, Mineral Oil\Paraffinum Liquidum\Huile Minerale, Ethylhexyl Palmitate, Nylon-12, Panthenol, Isopentyldiol, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, [+/- Mica, Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77491), Iron Oxides (Ci 77492), Iron Oxides (Ci 77499), Bismuth Oxychloride (Ci 77163), Blue 1 Lake (Ci 42090), Carmine (Ci 75470), Chromium Oxide Greens (Ci 77288), Chromium Hydroxide Green (Ci 77289), Ferric Ammonium Ferrocyanide (Ci 77510), Ferric Ferrocyanide (Ci 77510), Manganese Violet (Ci 77742), Ultramarines (Ci 77007), Yellow 5 Lake (Ci 19140)] Rds Product Name: Dimension Palette Pwdr Hghlghtr Wn Division: Sx (Smashbox)Ingredients: Talc, Zinc Stearate, Nylon-12, Lauroyl Lysine, Panthenol, Mineral Oil\Paraffinum Liquidum\Huile Minerale, Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Tin Oxide, Calcium Sodium Borosilicate, Isopentyldiol, Boron Nitride, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, [+/- Mica, Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77491), Iron Oxides (Ci 77492), Iron Oxides (Ci 77499), Bismuth Oxychloride (Ci 77163), Blue 1 Lake (Ci 42090), Carmine (Ci 75470), Chromium Hydroxide Green (Ci 77289), Chromium Oxide Greens (Ci 77288), Ferric Ammonium Ferrocyanide (Ci 77510), Ferric Ferrocyanide (Ci 77510), Manganese Violet (Ci 77742), Ultramarines (Ci 77007), Yellow 5 Lake (Ci 19140)]

Moja idealna paleta

Powiem tak- gdybym do końca życia miała używać tylko jednej palety do makijażu twarzy to bez zastanowienia wybrałabym ją! Ma dosłownie wszystko czego potrzebuje; brązer w idealnym odcieniu, puder do konturowania, róż o przepięknym naturalnym ale wyrazistym kolorze, puder do zmatowienia cery (on akurat jest przeze mnie używany tylko w okolicę pod oczami i ewentualnie do "wyczyszczenia" blendowania cieni), i dwa przepiękne rozświetlacze! Jeden w odcieniu "moim" a drugi zdecydowanie ciemniejszy. Produkty są piekielnie napigmentowane ale dzięki temu zużywa się mniej produktu. Paletkę tak naprawdę kupiłam na wyjazd bo chciałam mieć wszystko w jednym ale zdecydowanie znalazłam swojego ulubieńca. Paleta również sprawdzi się do makijażu oczu i wtedy właśnie używam ciemniejszego rozświetlacza. Jest lekka, posiada dobrej jakości lusterko, idealnie nadaje się w podróż.. Jest to już mój makijażowy must have, do którego na pewno będę wracać.

Bardzo dobra paleta.

Smashbox stworzył uniwersalne cudo. Paleta ma porządne opakowanie, w środku dobrej jakości lusterko. Jest mała, poręczna, idealna w podróż.
Jeśli chodzi o produkty to mamy do wyboru 2 bronzery:jeden typowy ocieplacz, drugi-ciemniejszy, nadający kontur.Róż-bardzo napigmentowany, o zgaszonym odcieniu. Rozświetlacz- jeden delikatny, codzienny. Drugi- dla ciemniejszej karnacji, idealny do podkreślenia opalenizny lub jako cień na powieki. Bronzery rozcierają się same, nie robią plam. Rozświetlacz jest raczej nie dla fanek wielkiego glow.

I tak i nie.

Po skończeniu siostry tej palety czyli Step by Step Contour (którą już recenzowałam - jest świetna), postanowiłam wypróbować tą. Jeżeli chodzi o jakość, wykonanie palety - nie zawiodłam się. Pudry są dobrze napigmentowane, łatwe w aplikacji, nie robią plam. Odcień konturowania, bronzera oraz pudru tak jak w przypadku siostry - super. Nie podobją mi się natomiast pozostałe 3 pudry - rozświetlacze i róż. Jeden rozświetlacz jest bardzo ładny, pasujący do jasnej karnacji jednak tak delikatny, że prawie go nie widać ... Drugi z nich natomiast jest dla mnie zbyt ciemny ... Róż kompletnie mi się nie podoba. Jest jakiś taki nijaki, ani ładny, ani brzydki. Nie mój odcień. Reasumując: Jeśli chodzi o jakość palety - jestem jak najbardziej na tak, jednak gdybym miała wybierać, dziś kupiłabym po raz drugi siostrę, czyli step by step, gdyż róż i rozświetlacze w tej są dla mnie bezużyteczne.

Najlepsza!

Obecnie to moja ulubiona paleta do konturowania, kompletna i funkcjonalna. Kolorystyka bardzo mi pasuje, konsystencja idealna, nie zrobimy sobie tym produktem plam, makijaż twarzy utrzymuje się bez zarzutu cały dzień. Rozświetlacze wyważone, można używać zarówno na twarz jak i jako cień do powiek. Od kilku miesięcy jest ze mną w każdej podróży, używam także na co dzień. Nie jest tania, ale warta zakupu.

całkiem ok

Jak za taką cenę spodziewałam się iż każdy produkt w palecie będzie przydatny, niestety oba rozświetlacze nie sprawdzają mi się, ewentualnie używam ich w formie rozświetlającego cienia na powieki. Zaś bronzery, zarówno ten ciepły do opalania jak i chłodny do konturowania sprawdzają się znakomicie! Róż również ma piękny odcień, puder w kamieniu też sprawdza się dobrze. Dobra pigmentacja raz trwałość.

Ulubieniec

Moja ulubiona paleta. Stosuję drugie opakowanie i zapewne nie ostatnie. Świetny produkt na podróże - zastępuje mi tez cienie do powiek podczas wyjazdów. ;-)

Dobry produkt

Marzyła mi się ta paleta długi czas, aż w końcu otrzymałam ją w prezencie. Używam od ponad pół roku i jestem bardzo zadowolona. Odcienie pudru konturującego, bronzera i różu są odpowiednie dla jasnej karnacji, którą mam. Produkty łatwo aplikuje się na policzki i tak samo łatwo się je rozciera. Trzeba się mocno postarać, by zrobić sobie plamy, ale najczęściej zdarza się to w przypadku różu. Jasny puder jest dobry, by rozcierać granice między bronzerem a różem. Niestety, odcienie rozświetlaczy są moim zdaniem słabo trafione. Oba są za ciemne i odznaczają się na jasnej cerze. Poza tym dają raczej słaby blask, przez co ich nie używam. Paleta sprawdza się też do wykonania szybkiego makijażu oczu. Produkty są bardzo wydajne. Mimo codziennego stosowania widoczne jest niewielkie zużycie. Dużą zaletą jest również lusterko, które sprawdza się, gdy robimy makijaż w podróży i nie mamy większego lustra przy sobie.
Polecam, produkt jest naprawdę wart rozgłosu.

Totalny must-have!

Jest to mój gwiazdkowy prezent-niespodzianka i muszę stwierdzić, że jak najbardziej trafiony. Wcześniej nie słyszałam nawet o istnieniu takij palety a teraz zastanawiam się jak to możliwe, skoro jest taka świetna! Przede wszystkim zachwycają w niej kolory kosmetyków - jaśniejsze na jesienno-zimowe miesiące i te ciemniejsze na słoneczne dni. Według mnie będą pasować do większości cer Polek. Bronzery przy aplikacji rewelacyjnie się rozprowadząją, nie tworząc plam, co na pewno będzie bardzo pomocne dla osób rozpoczynających przygodę z makijażem. Rozświetlacze są subtelne, ale przy ich dołożeniu można otrzymać mocniejszy efekt. Puder totalnie mnie zaskoczył - pięknie stapia się z cerą i matuje bez efektu maski. Jedynie róż nie do końca jest w moim odcieniu, ale fajnie wygląda przy zmieszaniu go z bronzerami. Zapach paletki jest nienachalny, przyjemny. Jedynie szkoda, że sporo kosztuje, ale nawet za taką cenę warto ją mieć!

Ulubieniec

Nie jestem fanką marki, podkłady wg mnie ma fatalne, cienie takie sobie ale akurat zestaw do konturowania należy do moich ulubieńców i to od lat. Miałam wcześniej ten składający się z trzech pudrów i gdy zwyczajnie się skończył ( tak skończył, nie znudził tylko został całkowicie zużyty) kupiłam w jakimś dużym promo zestaw powiększony czyli Cali Contour. No i kocham bo bardzo, jest cudownie uniwersalny, mamy dwa brązery - chłodny, niemal siny do zaznaczania konturu i cieplejszy ale uniwersalny do brązowienie. Ten chłodny dla mnie jest dla chłodny i do konturowania mieszam oba uzyskując kolor idealny albo używam samego cieplejszego, który również świetnie pasuje do mojej karnacji. Żółty puder służy mi do wykańczania makijażu, zacieram nim granice konturowania, nakładam odrobinę pod oczy dla odświeżenia spojrzenia. Mamy tu też bardzo uniwersalny róż w kolorze pasującym każdemu, trochę czerwieni wymieszanej z brązem - bardzo bezpiecznie, na pewno nie podbije zaczerwień na twarzy i będzie się ładnie stapiał z konturowaniem.
Rozświetlacze - to jasny, dość chłodny typowy dzienny rozświetlacz oraz brązer z rozświetleniem i tak też go używam, czasem mieszam oba odcienie.
Efekt po uzyciu palety jest bardzo naturalny, nie ma tu szałowego pigmentu, którym zachwycają się wszystkie jutuberki ;) tylko normalną pigemntację, którą się buduje, która jest bezpieczna, którą uzyskamy efekt na jakim nam zalezy.
Dodatkowo paleta jest w lekkim poręcznym opakowaniu z lusterkiem i sprawdza się w podróży.

Dobra

Kupiłam za poleceniem Yutuberek i się nie myliły jest dobra cień do konturowania jest unikatowy dla tego że chciałam kupić coś tak samo chłodnego Sephorze albo w Douglasie i panie mówiły że nie mają jedynie to już są tańsze zamienniki i w sumie dobrze lepiej dla portfela

Idealna paleta

Używam tej palety od paru miesięcy i jestem nią zachwycona, znajdują się w niej piękne odcienie bronzera, różu, piękny naturalny rozświetlacz oraz delikatny puder. Można nią idealnie budować poziom konturowania i modelowania twarzy od naturalnego po bardziej wzmocnione. Róż będzie idealnie pasował do wielu karnacji, połączenie wszystkiego co w niej się znajduje daje cudowny efekt. Jest to paletka, która posiada w sobie wszystko co potrzebne nam jest do modelowania twarzy a co za tym idzie, nie musimy posiadać paru różnych produktów.

Warta każdej ceny!

Rewelacyjna paletka, która daje widoczny ale naturalny efekt! Świetna pigmantacja, dlatego trzeba uważać z pędzelkiem, ale nawet przesadzone nie wygląda sztucznie. Trwałość rewelacyjna, trzyma się cały dzień bez problemu. Róż może wyglądać zbyt ciemno, ale na policzkach wygląda jak przytłumiona brzoskwinia.

Po prostu cudo!

Ta paleta jest niesamowita. Idealnie konturuje i uwydatnia kości policzkowe oraz skronie. Opakowanie przyciąga wzrok. Naprawdę polecam początkującym jak i artystycznym duszom.