Dentodent, Black Shine, Czarna pasta do zębów z aktywnym węglem

Dentodent, Black Shine, Czarna pasta do zębów z aktywnym węglem

Czarna pasta do zębów z węglem drzewnym dla ludzi szukających innowacyjnych i niekonwencjonalnych codziennych rozwiązań.Czarny węgiel drzewny, znany od dawna z dentystycznych właściwości, widocznie wzmacnia efekt wybielający.Chroni przed próchnicą i tworzeniem się kamienia nazębnego. Przeznaczona dla osób dorosłych, z fluorem 1450 ppm. Zapewnia świeży oddech. Produkt przebadany dermatologicznie.

pasty do zębów
wybielające, redukujące przebarwienia
z fluorem
50-100ml

Kolejna pasta z DM

Skuszona niską ceną kupiłam kilka ,różnych past w Drogerii DM.
Z pierwszej byłam bardzo niezadowolona,
a jak wypadła kolejna? O tym za chwilę.

Pasta znajduje się w plastikowej,miękkiej tubce zakrecanej na korek.
Grafika informuje nas ,że mamy do czynienia z produktem z aktywnym węglem.
Rzeczywiście pasta jest czarna, ma średnio -gęstą konsystencję i delikatny, miętowy zapach.

W połączeniu z wodą pieni się dobrze roztaczając w jamie ustnej lekki, miętowy zapach .Po aplikacji zęby są gładkie , ale
w kwestii odświeżenia i oczyszczenia brakuje mi uczucia pełnej satysfakcji.
Pod znakiem zapytania pozostaje również wpływ pasty na rozjaśnienie przebarwień
i wybielenie ,których nie zauważyłam.

To kolejna pasta z tej drogerii z której jestem niezadowolona.

Chyba pierwsza tak tania pasta, która mi się sprawdza

Od zawsze jak ognia unikałam najtańszych past do zębów marek własnych sklepów, bo zawsze były straszne. Mam bzika na punkcie mocnego odświeżenia, więc pasta ma zapewnić uczucie czystości i świeży oddech. Przy wielu pastach nawet po dwukrotnym umyciu zębów nie czułam się świeżo i komfortowo.

Kupiłam ją chyba dlatego, że uwielbiam wszystko co czarne i nie liczyłam, że mi się sprawdzi.
Pasta jest bardzo tania, bo kosztuje mniej niż 1 e za pojemność 75 ml, gdzie inne pasty znanych marek kosztują 3-6 e za tą samą pojemność.

Pasta ma miękka tubkę, więc bardzo łatwo zużyć ją do końca. Tubka jest odkręcana, co dla mnie nie stanowi problemu.

Pasta jest bardzo gęsta i oczywiście czarna. Świetnie się pieni i wystarczy mała ilość by umyć zęby. Jest naprawdę wydajna, bo razem z moim M. używamy jednej tubki nawet 3 tygodnie. Gdzie pasty o większej pojemności potrafiliśmy zużyć w 2 tyg.

Pasta jest mocno miętowa, ale to przyjemna mięta i nie szczypie w język.
Świetnie oczyszcza zęby i odświeża oddech. I nie trzeba myć zębów dwukrotnie czy używać płynu do płukania.
Dobrze usuwa osad z herbaty, więc rzeczywiście zęby wydają się jaśniejsze. Ale ja po wielu pastach dostrzegam u siebie taki efekt.

Pasta mimo czarnego koloru nie barwi języka. I nie brudzi umywalki.

Dodatkowo nie przesusza mi skóry wokół ust i nie powoduje krostek co niektóre pasty u mnie robią.

Jestem w szoku, że tak tania pasta jak tak dobra. Serdecznie polecam jak ktoś ma dostęp do DM. Ja mam już 4 opakowanie.