Estee Lauder, Sumptuous Mascara (Tusz do rzęs)

Estee Lauder, Sumptuous Mascara (Tusz do rzęs)

Maskara Sumptuos ma za zadanie zwiększyć objętość, unieść i pogrubić rzęsy bez obciążania ich. Specjalna, gęsta szczoteczka unosi, wywija i pokrywa tuszem każdą rzęsę z osobna.
Formuła Bold Volume tworzy trwałą, miękką warstwę, która zapewniają rzęsom elastyczność, objętość i uwodzicielski kształt.
Formuła tuszu lekkiego jak piórko pozwala wyczarować makijaż na każdą porę dnia.
Tusz nadaje się dla osób noszących soczewki kontaktowe. Dostępny w kolorze czarnym oraz brązowym.

Mała rzecz, a cieszy

No więc było tak: Nowy tusz do rzęs Estee Lauder, mocna reklama, dobre opinie- skusiłam się i... byłam na NIE! Pamiętam z tamtego razu, że miałam kilka rzęs, kilka grubych, uniesionych rzęs, a że był to okres mojej fascynacji Everlongiem YSL i rzęs rozdzielonych, siłą rzeczy Sumptuous poszedł na dno mojej szuflay.
Po czasie gdy tusze YSL (dla mnie wciaz NAJLEPSZE i nie dam sobie wmówić, że jest inaczej) przestały już spełniać swoje zadanie, nastapił come back for Sumptuous i dzis, z czystym sumieniem, daje mu mocne 4 gwiazdki, a nawet 4,5 gwiazdeczek.
Jest to po prostu bardzo dobra maskara do rzęs, która przede wszystkim pogrubia i unosi rzęsy do góry- taki efekt liftingu na rzesach gwarantowany ;)
Nie spodziewajmy sie od niej rozdzielenia, ani tez dramatycznego wydłużenia rzęs, ale pogrubienie i uniesienie moge wszystkim obiecać!
Rzesy są dokładnie takie, jak na ich reklamamie.
A do tego opakowanie powędrowało w kierunku luksusu i dodać musze- w kierunku YSL ;)
Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Najlepszy

Mam miniaturę tego tuszu czyli wersję testerową.
Jest to najlepszy tusz jaki do tej pory dane było mi używać. Rewelacyjnie podkreśla rzęsy, pogrubia i podkręca. Nie osypuje się, nie rozmazuje, bezproblemowo zmywa. Dzięki niemu makijaż zajmuje minimum a efekt końcowy to powłóczyste, zmysłowe spojrzenie. Mój KWC tuszowy jak na chwilę obecną.

Używam tego produktu od:3 tygodni

Prawie ideał

Tusz zasługuje na miano KWC.Doskonale podkreśla,rozczesuje i unosi rzęsy .Trochę mniej pogrubia i wydłuża ,ale i tak w porównaniu z innymi tuszami jest ok.Mnie urzekł swoją trwałością,nie osypuje się ,nie rozmazuje,a mam wersję niewodoodporną. Ze zmyciem tuszu nie ma najmniejszego problemu.Jak dla mnie jet niezastąpiony.

Używam tego produktu od:2 miesiące

bliski ideału

Tusz pogrubia, unosi i lekko wydłuża moje rzęsy, jest trwały, nie obsypuje sie i nie ma problemu z jego usunięciem. Troche skleja rzęsy, ale i tak efekt po nim jest najlepszy jaki mi się udało do tej pory osiągnać. Mam nadzieje ze wytrwa dłużej niż 1 mies - jak inne wysokopółkowe tusze.
Edytyję i odejmuję gwiadzkę, po miesiacu uzywania efekt jest już zwyczajny, wysechł, tworzy grudki.
Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań: wtrakcie 1

Niestety nie... !

Na dlugich rzesach mojej kolezanki wygladal super, na moich kiepsko, zero wydluzenia lub pogrubienia. Ja potrzebuje czegos wiecej niz tylko przyciemnienia rzes, tak wiec jest to kolejny tusz, ktory bedzie mi sluzyl do modelowania brwi:-(

Gwiazdka za zachecajace opakowanie,
zawartosc kiepska (jak dla mnie)

Używam tego produktu od:miesiaca

mizerny efekt

Zmieniłam zdanie na temat tej maskary i nie polecam jej , jest mało widoczny na rzęsach , na co dzień może być na wieczór odpada:/ znalazłam coś dużo lepszego .

Jak dla mnie KWC!!!!!!

Brak mi słów, żeby opisać ten tusz :) Wypróbowałam już ich dziesiątki, bo jestem tuszową maniaczką, ale ten - Jest po prostu GENIALNY!!! Wprost doskonale rozczesuje rzęsy, niesamowicie je pogrubia a na dodatek spektakularnie wydłuża!!!
Jestem właścicielką dość długich, ale niezbyt gęstych rzęsek, ale za pomocą tego tuszu są one wprost niebotycznie dłuuuuuuuuuuuuuugie i fantastycznie pogrubione! Żadnych grudek, żadnych "muszych nóżek", żadnego ksero na powiece - nic z tych rzeczy! REWELKA!!!
Jedna warstwa daje cudny efekt, a dwie - to firana wspaniałych rzęs. Oczy wyglądają jakby się śmiały :)
Kupuję go w Douglasie za 100 zł, a jak mają promocje to jeszcze taniej. I już wiem, że bardzo bardzo długo go nie zdradzę :) A cena? Da się przeżyć :)

Używam tego produktu od:maj/czerwiec 2008 r.
Ilość zużytych opakowań:zaczęte 3-cie

Ładnie wydłuża, pogrubia, ma wygodną szczoteczkę. W ogóle sie nie osypuje, od rana do wieczora pozostaje na swoim miejscu ;) małym minusem jest kiepska wydajność i dość długie zmywanie dlatego daje 4 gwiazdki. Poza tymi dwoma mankamentami jestem z niego bardzo zadowolona :) Zaznaczyłam, ze nie wiem czy znowu kupię bo jest dość drogi, ale baardzo chętnie znowu dostałabym go w prezencie ;)

jutro ide kupić

Jeden z najlepszych tuszy jakie miałam, pięknie modeluje rzęsy, nie osypuje się, podkręca, wydłuża, zagęszcza i łatwo się zmywa. Smukła szczoteczka potrafi pięknie wymodelować rzęsy, stosuję go z bazą z Estee i daje efekt sztucznych rzęs, a ja uwielbiam mieć podkreślone rzęsy. Opakowanie i konsystencja super, naprawdę polecam!Używam tego produktu od:2 miesiecy

dodaje jedną gwiazdkę, bo nawet kiedy był już na wykończeniu, dawał spektakularny efekt i nie osypywał się:)

Efekt gwarantowany

Zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu postanowiłam kupic tą mascarę, tym bardziej, że ta która poprzednio używałam zaczęła mi się kończyc. Tym razem chciałam jakiejś nowinki. Padło na Sumptuous. Jestem zachwycona tym tuszem. Pięknie pogrubia i rozdziela rzęsy, podkręca je równiez także zamiast rzęs mam firankę :) Nie osypuje się i nie odbija. Szczotkę ma dosc dużą i na początku musiałam pokombinowac jak malowac dolne rzęsy ;) Rzęsy są śliczne, ale jak któraś wizażanka pisała są dośc sztywne, co mi absolutnie nie przeszkadza. Malując 2-3 warstwy efekt jest bardziej wieczorowy mocny- bardzo fajny :)

Jak najbardziej jestem na TAK !!Używam tego produktu od: miesiąca

Jestem niedobra: zabieram 2 gwiazdki :( Pierwszy miesiąc był ok, a później było gorzej, tusz zaczął sie osypywac, robic pandę, wysuszył się, im bardziej wyschnięty, tym więcej było zabawy- sklejania itd. 2 miesiące na taki tusz to niestety za mało.

Wyrzucone pieniadze

Od bardzo dlugiego czasu uzywalam Lancome Hypnose. Poszlam wiec do sklepu by kupic kolejne opakowanie, zauwazylam nowosc. Estee Lauder - Symptuous. No i kupilam. Uwazam ze jest beznadziejny. Przy nakladaniu zostawia grudy, w momencie kiedy chce ,,rozsmarowac,, te grudy szczoteczka, naklada sie jeszcze wiecej tuszu, czasami dodatkowa porcja grud.

Osypuje sie. Nosze sie soczewki kontaktowe, wyczytalam ze ten tusz jest swietny dla osob noszacych szkla kontaktowe. Ja bym tego nie powiedziala. Co jakis czas mam dropinki osypujacego sie tuszu :/

Kolejny minut to ciezkie zmywanie tuszu. Uzywam bardzo dobrego olejku i nawet on sobie z tym tuszem nie radzi.

Napewno nie kupie tego tuszu znowu.

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań:1/2

trwały i przyjemny

Czytając opis magicznych możliwości tego tuszu nieco śmiałam się w duchu: specjalna formuła, niepozwalająca sklejać się rzęsom i takie tam. Ale coś chyba jest na rzeczy; gęsta twarda szczoteczka nakłada kosmetyk baaardzo równomiernie, rzęsy można wielokrotnie przeczesać i faktycznie nic się nie skleja. Da się również zauważyć uniesienie rzęs; ale uwaga, jest to uniesienie na sztywno - nie mamy mięciutkich firanek tylko dość twardy kształt, co akurat mi bardzo odpowiada. Już jedna warstwa jest zauważalna, dwie dają dość mocny efekt.

Niestety tusz nie jest mocno napigmentowany, dlatego do teatralnego looku rzęsom daleko. Zupełnie nie wydłuża. W efekcie uzyskujemy sztywne, ładnie podkreślone ale raczej dzienne rzęsy.

Maskara jest bardzo trwała - od rana do nocy w niezmienionym stanie.

Przyjemny i niezawodny produkt dla zwolenniczek wyczuwalnych rzęs.
Używam tego produktu od: sierpień 08
Ilość zużytych opakowań: 1 miniaturka