DV Dolce Vita Nails, Professional Hybrid Gel UV (Lakier hybrydowy)

DV Dolce Vita Nails, Professional Hybrid Gel UV (Lakier hybrydowy)

Hybrydy Dolce Vita Nails charakteryzują się głębokim nasyceniem kolorów, dużym napigmentowaniem, doskonałym kryciem i niezwykłą trwałością. Wysokiej jakości pędzelek zapewnia przyjemną pracę i równomierne rozprowadzenie koloru na płytce paznokcia.
Opakowanie szklane.
Czas utwardzania a lampie UV/LED/LED CCFL 60s.
Do użytku profesjonalnego.
Zalecamy użycie podkładu i topu Dolce Vita Nails.

Pozytywnie zaskoczona

Lakier trafił do mnie na próbę i na szczęście okazało się, że próba zakończona sukcesem.
Prostokatna buteleczka, wygodny pędzelek i dobra konsystencja (nie rozlewa i nie zalewa)
Trafił do mnie 028. W rzeczywistości bardziej naturalny nude niż w internecie-gdzie miał dla mnie różowe odbicie.
Nie ukrywam, że jedyne co mnie może drażnić to naklejony numer na boku pedzelka-zakretki.
Przejdźmy do samego produktu.
Jest świetnej jakości i jak najbardziej chętnie sięgnę po inne kolory.
Po pierwsze jego trwałość-aż porobilam zdjęcia na instagram!!! @szminka2010
Trzymał się bazy z bling jak szalony. Nawet obciążenie naklejka nie skruszylo jego serca. Utwardzil się bez problemu, malowalam dwa razy, ale gdyby nie naklejka to pewnie dla spokoju oczu podciagnelam bym trzeci raz. Niestety - jasne kolory.
W lampie się nie przemieszczal (miałam ostatnio tak z lakierem neonail), nie marszczyl i nie pojawiły się bąbelki.
Trzymał się bez odprysku i bez żadnego starcia. Pierwsza zadra pojawiła się po szalonym sadzenie w ogrodzie i to też było do przejścia. Do przejścia jednak nie jest odrost, który na siłę odkladam...