Eveline, Holo Collection, Holograficzny lakier do paznokci

Eveline, Holo Collection, Holograficzny lakier do paznokci

Holo Collection - mieniąca sie kolorami kolekcja lakierów do paznokci.
Nowe holograficzne lakiery sprawią, że od Twojego manicure nie będzie można odwrócić wzroku. Każdy z nich ma w sobie pięknie mieniące się drobinki. W ofercie jest 8 kolorów w najbardziej poszukiwanychi trendowych odcieniach:
-Złota,
-Beżu,
-Fioletów,
-Czerwieni,
-Różu.

Wykorzystała: kilka próbek

Dobra jakość

Lakier jest dobrej jakości, bardzo szybko schnie, nie odpryskuje zbyt szybko. problemem jest krycie. Posiadam kolory 42, 37 i 38, Niektóre kryją dobrze, niektóre nie kryją wcale, szczególnie 37 jest dosłownie przezroczysty. Szkoda, bo masa zdjęć w internecie wskazywała na zupełnie co innego, aż boje się zapytać ile warstw ludzie nałożyli na paznokieć, żeby takie krycie uzyskać...

Lakier niestety szybko odpryskuje

Lakier od Eveline Holo Collection to cudowna kolorystyka oraz efektywne refleksy na naszych paznokciach. Lakier dosyć szybko schnie a aplikacja jego samego jest prosta ze względu na mały pędzelek. Niestety lakier bardzo szybko odpryskuje ( nawet w tym samym dniu).

Długotrwały blask

Lakier do paznokci Eveline Holo Collection jest moim zdaniem, czymś naprawdę wartym zainteresowania. Po 2 warstwach możemy się nie przejmować paznokciami przez 5-7 dni. Lakier szybko wysycha, ale nie ma problemu z jego aplikacją. Jedna warstwa nie kryje mocno, ale spokojnie można nałożyć 3 warstwy otrzymując zadawalające krycie. W dodatku polecam go nałożyć na czarny lakier, co daje efekt duochromowej hybrydy.

Super lakier

Lakier kupiłam w kolorze różowym, to jeden z moich ulubionych lakierów wiosennych, ślicznie błyszczy. Lakier ma dużą pojemność, jest wydajny i nie ściera się, nie odpryskuje. Na paznokciach wytrzymuje około 4-7dni.

Ciekawa propozycja

Produkty z serii Holo Collection pojawiły się jakiś czas temu na półkach. Przykuły moja uwagę ze względu na kolory, jednak nie skusiły na tyle, abym je przygarnęła. Jednak chyba były mi pisane, bo posiadam 2 lakiry i błyszczyk z tej serii. Lakiery są naprawdę fajne i zarówno do użycia solo jak i w zestawieniu z bardziej neutralnymi odcieniami.

OPAKOWANIE

Buteleczka jest typowa dla lakierów tej marki – kanciasta, szklana z wysoką zakrętką. Zakrętka w kolorze czarnym z srebrną obwódką i napisami koresponduje z połyskującą zawartością. Znajdziemy na niej logo marki, nazwę produktu oraz numer odcienia jaki używamy. Całość idealnie ze sobą współgra tworząc jak dla mnie iście sylwestrowy, błyskotliwy look. Po odkręceniu zatyczki ukazuje nam się dość długi, zbity pędzelek. Jego włoski są ułożone w literkę u, co pomaga dokładnie pomalować paznokcie i dotrzeć do skórek. Uważam, że sprawdza się bardzo dobrze w swojej roli, a nałożenie nim lakieru jest szybkie i bezproblemowe.

LAKIER

Lakier jest dość rzadki jeśli chodzi o konsystencję, posiada w sobie mnóstwo połyskujących drobinek tworzących piękny efekt holo w danym kolorze. Posiadam kolor różowy i czerwony. W zależności od tego jaki efekt chcemy uzyskać tyle nakładamy lakieru. 1 warstwa daje naturalny, delikatny kolor (o kilka tonów jaśniejszy od tego w buteleczce) z połyskiem, idealny na co dzień. Nałożenie 2 warstw daje wyrazisty efekt – lakier rzeczywiście ma taki kolor jak w opakowaniu a drobinek jest wręcz mnóstwo i tworzą nietuzinkową, połyskliwą stylizację. Lakier bardo szybko wysycha, nie tworzy smug. Trwałość jest dobra , lakier bez problemu wytrzymuje 2-3 dni bez żadnych poprawek, nie odpryskuje nawet gdy nie oszczędzam moich dłoni. Producent obiecuje nam efekt long lasting, dlatego spodziewałam się nieco lepszej trwałości, jednak jest ok. Nadaje się zarówno do stosowania na całe paznokcie, ale również jako dodatek do manicure gdzie odgrywa jednak główną rolę przyciągając spojrzenia. Łatwo go zmyć zmywaczem z acetonem i bez. Produkt ma bardzo dużą pojemności i wystarczy na długo. Można go dostać w wielu drogeriach w korzystnej cenie.

PLUSY:
+ ciekawa kolorystyka
+ dobra trwałość
+ dobre krycie
+ możliwość stopniowania efektu
+ prawdziwy efekt holo
+ praktyczny pędzelek
+ dobra cena regularna i w promocji

Nr 38 fantastyczny produkt od Eveline

Posiadam odcień nr 38 i 36 tutaj oceniam 38 bo ma on zupełnie inne wady i zalety niż 36.
Lakier ten jest doskonałą alternatywą dla drogich zabiegów w gabinetach kosmetycznych- wystarczy kilka chwil i jedna buteleczka lakieru żeby otrzymać efekt ,,wow"

Bleh

Wakacyjny czas to często odpoczynek od wszystkiego. ..nawet hybrydy. Okazja do zabawy z lakierami idealna. Padło na evelineholo. Lubię firmę i pamiętam wcześniejsze udane lakiery.
Tu jest jednak odwrotnie.
Jestem rozczarowana. Lakier ma słabe krycie i wygląda lepiej na bazowym lakierze (czarny). Daje kilkukolorowy efekt, którego holowanie nigdy bym nie nazwała. Mój siw wybija na niebieski i fiolet na czarnym robi takie cosmo niebo. Butelka jest duza, nie zuzyje go .. jest wodnisty. Do pełnego krycia potrzeba 4 warstw. Wymaga ślicznej płytki, może podkreślić bruzdy.
Nie jestem zadowolona z tego produktu... to nie jest holowanie, nie wiem po co... takie "naciąganie "
Mam zastrzeżenia do trwałości. Juz w drugim dniu pojawiły się odpryski.

Lubię wszystko co się świeci...

Jestem trochę taka sroka, więc musiałam kupić ten lakier. Kupiłam sobie filoletowy i jestem z zakupu zadowolona. Może sam efekt holo nie jest jakiś oszałamiający ale robi wrażenie. Wystarczy pomalować jedną warstwę by delikatny efekt był widoczny. Bardzo ładnie mieni się w słońcu. Na dzień maluję jedną warstwę na wieczór dwie. Trzyma się dość długo.

Moje odwieczne problemy z trwałością...

Bardzo lubię lakiery Eveline, zarówno te klasyczne, jak i hybrydy. Używam ich od lat! Kiedy wyszła seria holo, oczywiście musiałam spróbować :D Obecnie mam ich 3! Beżowy, mocno różowy i czerwony (który widziałam do tej pory tylko w drogeriach polskich hmmm dziwne).
Pędzelek poręczny, bardzo dobrze się nim maluje, kolory są kryjące. Lakier szybciutko schnie. Drobinki w lakierze są dość wyraźne i tym samym mylące - z początku wzięłam je za pęcherzyki powietrza i już miałam być zła :D Jednak okazało się, że to tylko brokat :D
Lakier pięknie się prezentuje, mocno odlewa na wiele kolorów, naprawdę jest efekt wow!
Teraz kwestia trwałości - na stopach lakier trzyma mi się trzeci tydzień, więc jest mega! Jeśli chodzi o ręce - wytrzymał 5 dni... Mojej Mamie z kolei.... dwa tygodnie! Najpewniej chodzi więc o kondycję pazurów, moje nie lubią się z większością lakierów i czym prędzej chcą się ich pozbyć... dlatego coraz częściej sięgam po hybrydy :D
Kiedy jednak będę od hybryd odpoczywać na pewno sięgnę po te Holo - efekt jest wart wszystkiego :)

To nie jest holo

Po raz kolejny zawiodłam się na tym co niektóre marki rozumieją pod terminem holo. Zawód jest tym większy że tym razem jest to marka, która jeszcze w zeszłym roku wydała świetne tanie lakiery holograficzne a kilka lat wcześniej wydała ich wspaniałą gamę do której tęsknię do dziś. Czym jest spowodowany taki zwrot w niewłaściwym kierunku nie wiem , czy to zapatrzenie na to co robią inne marki? Mam nadzieję , że eveline powróci do swoich naprawdę dobrych holograficznych lakierów. Przechodząc do dalszej recenzji. Mam kolor fioletowo zielony. Lakier jest słabiutko kryjący i dla pełnego krycia potrzebuje 3 a nawet 4 warstw. Efekt jest ładny ale nie holograficzny za co odejmę nawet 2 gwiazdki. Jest gęsty ale równocześnie nieco rozlewa się na skórki. Pędzelek bardzo ładnie wyprofilowany idealny dla moich paznokci. Trwałość standardowa do 5 dni z topem i podkładem.

Polecamu

Mam kolor 38i 36 oba są warte polecenia odcien 36jest dobry na codzien delikatny ale oba swietnie wyglądają zarówno w dzien jak i wieczorem oba sa dosyć trwale zdjecie z przed 2dni☺jestem zadowolona niedrogi a efekt świetny