Sweet Secret, Hybrydowy olejek do kąpieli i pod prysznic `Czekolada z chili i owocami`

Sweet Secret. Twoja słodka tajemnica. Nieopisana słodycz, której nie musisz sobie odmawiać. Chwile zapomnienia, które mogą trwać bez końca. Wyobraź sobie dzień pachnący jak czekolada z chili i owocami. A przy tym Twoje ciało otrzymuje wszystko, czego potrzebuje.

Hybrydowy olejek do mycia ciała Sweet Secret, dzięki bogatej formule, zawierającej aż ¼ pielęgnacyjnego balsamu nie tylko myje, ale też wygładza i delikatnie natłuszcza skórę. Ekstrakt z ziaren kakaowca intensywnie odżywia, ekstrakt z limonki i olej malinowy doskonale wygładzają i poprawiają elastyczność

EFEKTY:
- doskonale myje i pielęgnuje skórę,
- odżywia, wygładza i łagodzi podrażnienia, zapewniając skórze zdrowy wygląd.
Składniki aktywne:
- ekstrakt z ziaren kakaowca i limonki, olej malinowy.

Mój ulubieniec

O MNIE
Mam wrażliwą skórę ze skłonnością do naczynek, która ma tendencję do przesuszania.

WARUNKI TESTU
Pianki pod prysznic używam codziennie.

O KOSMETYKU
Produkt zakupiłam w drogerii Hebe w promocji za 9,99 zł.
Jest to mój pierwszy produkt z tej serii.

W opakowaniu jest 300 ml produktu. Opakowanie jest ładne, kolorowe oraz poręczne. Podczas używania koreczek pozostaje czysty, bez dziwnych osadów i zaschniętych resztek produktu. Na opakowaniu znajduje się czytelny i przystępny opis w języku polskim. Na opakowaniu znajduje się również numer seryjny i data ważności produktu.

Produkt:
Produkt jest płynny. Przyjemnie się go nakłada. Jedno opakowanie wystarcza na ok 2 miesiące.
Zapach kosmetyku jest bardzo przyjemny, smakowicie czekoladowy, delikatny i nie drażniący.
Kolor kosmetyku jest mleczno-czekoladowy.

JAK STOSUJE
Preparat nanoszę na dłoń, a następnie nacieram mokre ciało i delikatnie masuję myjką. Po chwili spłukuję ciepłą wodą.

DZIAŁANIE I EFEKTY
Produkt bardzo przyjemnie się rozprowadza i łatwo spłukuje. Niesamowity zapach produktu pozostaje na skórze przez pewien czas, co również uważam za plus. Pachnie tak jakbym brała kąpiel a tabliczką czekolady… mniam.. Dobrze oczyszcza i nie przesusza skóry, co jest dla mnie ważne. Nie wywołuje podrażnień i nie uczula. Skóra staje się delikatna i przyjemna w dotyku. Po kąpieli nie muszę nanosić balsamu bo skóra jest ładnie nawilżona.
Na pewno kupię kolejne opakowanie.

PORÓWNANIE DO INNYCH KOSMETYKÓW
Produkt oceniam pozytywnie. Ze względu na fajny zapach i nawilżenie wrócę do niego na 200%. Aż żałuję, że mam kolejny żel pod prysznic w zapasie.

średniaczek

kupiłam go jako żel pod prysznic, jednak w tej roli nie do końca mi pasował. konsystencja jest zbyt rzadka, a zapach zbyt mdły. wyczuwalna jest jakby...wodnista czekolada?, wyraźna ostrzejsza nuta chili i lekka limonkowa. działanie również nie było na tyle zachwycające żeby zignorować jego wady.

sprawdza się natomiast jako olejek do kąpieli. wlewam sporą ilość do pełnej wanny i mieszam ręką do rozpuszczenia. świetnie zapobiega to przesuszeniu skóry od soli leczniczej i wysokiej temperatury wody. zapach w tej formie jest ledwie wyczuwalny. niestety jednak przy takim użyciu jest już o wiele mniej wydajny.

Może być

Produkt jest zamknięty w niezwykle kolorowym opakowaniu, które na pierwszy rzut oka jest bardzo wygodne w użyciu- właśnie, na pierwszy rzut oka;) o ile suchymi rękoma otwiera się dobrze, o tyle mokrymi już sporo gorzej. Bez pomocy ręcznika nie da rady.
Konsystencja jest wodnista, jak na olejek przystało. Po kilkukrotnym użyciu zauważyłam, ze produkt się rozwarstwia i stracił jednolitą konsystencję, a z butelki zaczęły wypływać długie, gęste nitki.
Jeśli chodzi o zapach- rzecz gustu. Chciałam spróbować czegoś nowego i na początku aromacik z butelki podobał mi się. Ale później limonka zaczęła mnie drażnić.
Co do efektu końcowego- skóra jest nawilżona i gładka, więc nie ma potrzeby używać balsamu.
Ogólnie produkt spełnia podstawowe oczekiwania- myje i pielęgnuje, ale wydaje mi się, że już go nie kupię ze względu na toporną zakrętkę, zapach i rozwarstwianie się.