Jantar, Olejek pod prysznic i do kąpieli z esencją bursztynową i srebrem

Jantar, Olejek pod prysznic i do kąpieli z esencją bursztynową i srebrem

Kobiety pragną emanować swoim pięknem, Jantar DNA REPAIR jest tajemnicą ich młodego wyglądu, pielęgnacją aktywizującą procesy odnowy skóry, dzięki mocy kamieni i metali szlachetnych.

Nawilżająca formuła micelarna olejku, redukuje przesuszenie i łagodzi podrażnienia. Delikatnie oczyszcza i pielęgnuje, pozostawiając skórę odświeżoną i ukojoną. Lekka i puszysta piana otula ciało, a subtelny zapach pozwala poczuć się wyjątkowo.
Składniki aktywne:
- Esencja bursztynowa - stymuluje mechanizmy naprawcze w skórze, dodaje jej energii i poprawia witalność
- Srebro koloidalne- skutecznie łagodzi podrażnienia, odświeża, nawilża i regeneruje
- Kwas hialuronowy- przywraca komfort przesuszonej skórze i zapewnia optymalny poziom nawilżenia.

Cudeńko

Uwielbiam ten olejek do mycia i do kąpieli.
Jeśli użyjemy go jako płyn do kąpieli możemy się spodziewać fajnej piany i "na-olejonej" wody - jeśli tak to można nazwać :P Woda po nim staje się taka aksamitna i można poczuć jak otula nasze ciało. To jest zdecydowanie olejek, który potrafi mnie odprężyć :)
Jako płyn do mycia jest również wspaniały. Ma cudowny zapach, jest naprawdę wydajny i aksamitnie myje nasze ciało.
Dla mnie bomba.

Niestety rozczarowanie

Po pierwsze na pewno nie jest to olejek tylko najzwyklejszy żel pod prysznic. Absolutnie nie nawilża . Ma ekstremalnie słabą wydajność, nie mam pojęcia czym to jest spowodowane bo używam go tak samo jak inne żele pod prysznic. Mało tego zauważyłam, że po jego użyciu zaczęła swędzieć mnie skóra, a nie mam skóry wrażliwej bo używam różne żele ( dopiero po użyciu musu do ciała z Nacomi , wszystko wraca do normy) .Powiem szczerze , że rzadko piszę recenzje ale ten produkt rozczarował mnie tak bardzo że postanowiłam to uczynić. Jestem na NIE.

I tak i nie

Olejek skusił mnie obietnicą nawilżenia skóry. Niestety w tej kwestii rozczarowalam się. Poza tym produkt ma wygodne opakowanie, piękny zapach, przyjemną konsystencję i dobrą cenę. Mimo wszystko wart ponownego zakupu.