Tutti Frutti, Nawilżający peeling cukrowy do ciała `Pomarańcza i truskawka`

Tutti Frutti, Nawilżający peeling cukrowy do ciała `Pomarańcza i truskawka`

Nawilżający peeling z kryształkami cukru Pomarańcza i Truskawka działa działa przeciwmonotonnie! Porusza, pobudza, oczyszcza, wygładza, natłuszcza i złuszcza, a to wszystko za sprawą mocnego ładunku ekstraktu pomarańczy oraz kompleksu nawilżającego.

Całe ciało delikatnie się nasprężynuje i będzie chciało przeskoczyć cały dzień.
Przenikające Twoje ciało dźwięki delikatnego menueta, prosto z dworu Ludwika XIV. Zapach pomarańczowego gaju, w którym radośnie pląsa chiński mandaryn, błogi szum szampana, do którego podano truskawki we wspaniałej paterze z chińskiej porcelany…. Truskawkowo-pomarańczowe sny i Twoje ciało, które krzyczy: tak, to jest to! No nie mów, że odmówisz swojemu ciału…

W porządku

Peeling jak peeling. Ma ładny zapach, jest wydajny, bardziej delikatny niż zdzierak. W tej cenie warto, choć moim zdaniem taki peeling z Joanny jest o niebo lepszy.

„Nawilżający peeling z kryształkami cukru” - nawilżający? Nie

„(...)działa przeciwmonotonnie!” - xD

„Porusza, pobudza” - robi kawę i pierze brudne skarpetki.

„(...)oczyszcza, wygładza, natłuszcza i złuszcza” - to się poniekąd zgadza.

Dla miłośniczek delikatnych peelingów :)

Jesli lubicie delikatne peelingi to będziecie z tego produktu zadowolone. :) Jest on subtelny, nawet gdy nakładamy go na suchą skórę. Raczej nie sięgnę po niego ponownie ponieważ ja lubię mocne, konkretne „zdzieraki”. Natomiast zapach ma obłędny. :) Soczysty, owocowy, bardzo mi się podoba. Konsystencja dosyć gęsta z zatopionymi cukrowymi drobinkami. Opakowanie poręczne i wygodne. Nie zauważyłam nawilżenia, ale ja też od tego typu produktów tego nie oczekuje