Deborah, 24 Ore Perfect, Fondotinta SPF 10 (Długotrwały podkład)

Deborah, 24 Ore Perfect, Fondotinta SPF 10 (Długotrwały podkład)

Kategoria
Marka

Formuła 24 godzinna jest punktem zwrotnym w asortymencie makijażowym Deborah: gdy mówi się `Formuła 24 godzinna` ludzie instynktownie myślą o znakomitym, kosmetycznym specjaliście i niesamowicie komfortowym produkcie, który pozostaje w stanie nienaruszonym przez całą dobę. Dokładnie tak jak nowy podkład 24 ORE, który zapewnia kobietom perfekcyjny wygląd cery, o jakim zawsze marzyły.
Miękki i kremowy, nowy podkład 24 ORE wspaniale się rozprowadza i nadaje skórze naturalny, perfekcyjny wygląd; jest nieskończenie wytrzymały, pozostawia przejrzyste, aksamitne wykończenie, które poprawia koloryt każdej cery.

fluidy
sucha
o przedłużonej trwałości, kryjące, ujednolicające
Krycie
średnie
z pompką, w buteleczce
Filtry
SPF 15 – 30

Długotrwały to on jest tylko w nazwie

Zachęciły mnie opinie na temat tego podkładu. Niestety jak sie domyślałam mi nie podpasował.
Pierwsze co mi się nie podoba to gama kolorystyczna, 5 odcieni w nienaturalnych kolorach. Zawsze szukam żółtego odcienia a tu niby 3 wpada w żółć ale na twarzy zmienia kolor. Każdy podkład powinien dzielić się na odcienie ciepłe/zimne i mieć w każdej kategorii po kilka kolorów.
Kolejny minus-długotrwałość. Jakieś kpiny. Wystarczy że dotkne miejsca po godzinie od nałożenia i podkład się ściera, znika partiami (czoło i nos w pierwszej kolejności).
Nie daje pudrowego efektu,twarz świeci się dosyć szybko jak na podkład długotrwały.

Na plus:
opakowanie, higieniczna pompka,
cena
nie ściąga i nie wysusza twarzy
nie zapycha
nie wygląda sztucznie
kremowy, miły w nakładaniu, nie robi smy=ug ale to dlatego że nie zastyga szybko i długo się nie trzyma

Nie kupie już i nie wykorzystam do końca bo mi nie pasuje ten kolor i ten efekt.

bardzo duży plus

Używam już 4 opakowanie,
jak dla mnie, ten podkład ma same plusy:
- bardzo dobrze się rozprowadza, nie pozostawia smug
- bardzo dobrze kryje wszelkie niedoskonałości
- pomimo że jest ciężkim podkładem - daje naturalny efekt
- szklana buteleczka, dozownik - doskonałe
- przyjemny zapach
- dzięki dozownikowi bardzo wydajny - na sezon jesienno- zimowy starcza jedno opakowanie.
Jak dla mnie - zdecydowanie KWC!!!
Jeśli to komuś pomoże - podkład bardzo podobny do VICHY DERMABLED.

Zapomniałam dodać, podkład się trzyma calutki dzień, nic się z nim nie dzieje.

Jestem na TAK :)

Szczerze mówiąc, byłam dość sceptycznie nastawiona do tego podkładu. Chciałam wypróbować czegoś nowego i w ciemno kupiłam podkład Deborah. Co mi się podoba w nim najbardziej ?
- to, że nadaje ładny kolor mojej buzi nie powodując efektu maski, dzięki czemu cera wygląda na zdrową i promienną
- to, że długo trzyma się na mojej twarzy (cera mieszana)
- to, że daje efekt pudrowego wykończenia
Jedynie nie poradził sobie z moimi popękanymi naczynkami, ale i tak wolę ładny naturalny kolor na mojej buzi aniżeli efekt ciężkiej maski :)

kwc

DLa mnie KWC,
-świetne krycie, a mam piegi i prawie ich nie widać
-matuje
-piekny kolor nr 3 (dla żółtawych cer po prostu ideal)
-daje pudrowe wykończenie i efekt takiej głądziutkiej idealnej cery
-nie marze się po twarzy, ma fajna konsystencje
-super trzyma (chociaż ja i tak uzywam pudru fixującego Mehron)
-normalnie moja twarz wygląda jak z okladki...
- lepszy od Revlona color stay
Jestem po prostu zachwycona!!!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Dobry

Ten podkładzik jest w porządku. Daje pudrowe wykończenie, dobrze kryje,długo się utrzymuje (ALE NA PEWNO NIE 24H!-KILKA GODZIN).Duży + za pompkę.
Ma za to jeden ogromny minus, kolorystykę. Niestety jego najjaśniejszy kolor był dla mnie trochę za ciemny-mam bardzo jasną cerę.

Używam tego produktu od:zużyłam wiosna -lato 2010

Polubilismy sie :)

Swietny podklad!

Swietne opakowanie z pompka!
Odcien dobrany bez problemu
Konsystencja podkladu super, gesta, ale elastyczna – latwo nalozyc i rozprowadzic.
Swietnie sie stapia ze skora, calkiem dobrze kryje, nie zbiera sie w porach i niedoskonalosciach.
Ladnie wygladza buzie, nie zapycha, nie mam uczucia maski
Matuje, u mnie kilka godzin, sciera sie rownomiernie, nie robi plam, nie ciemnieje, wyglada bardzo naturalnie

Zwyczajnie przyjemniaczek! ;)
Lubie testowac nowosci ale do tego na pewno wroce!

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

doskonały

mam odcień caramel beige 3 wygląda na ciemny ,ale na mojej bladej twarzy daje subtelny efekt bo wtapia się w cerę,, jest bardzo trwały i pieknie pachnie,nie uczula , nie zmienia koloru. Jest matujący więc trzeba wprawy przy rozprowadzaniu (ja używam kremu nawilżającego przed).
Dla mnie nie ma lepszego w tej chwili dlatego polecam:)

okropny

Bardzo źle się rozprowadza, na mojej buzi dosłownie zastyga w połowie aplikacji. Nierównomierne rozprowadzenie kosmetyku uwidacznia się po paru godzinach do tego dodać błyszczącą buzię plus miejscowe znikanie podkładu to dosłownie równa się mały koszmarek.

Nie dla mojej cery jak również nie w połączeniu ze stosowanym przeze mnie kremem.

Używam tego produktu od: kilkakrotna aplikacja
Ilość zużytych opakowań:

Dla mnie bomba

Używam go gdy mi coś wyskoczy (bo jak nie to w gre wchodzi Revlon) ponieważ cere mam bladą troche sie przestraszyłam gdy podkład przyszedł mi poczta i psiknęłam go na palec. Ale gdy rozsmarowałam na twarzy okazało sie że bardzo dobrze stapia się ze skórą. Świetnie pachnie i dobrze kryje. Co do matowienia to nie wiem jakoś za bardzo nie inretesuje się świeceniem a jak coś to zawsze poprawie się pudrem. Jest świetny. Jedyny minus to to że ma małą palete kolorów i na czas gdy mi nic nie wyskakuje a nie chce mi sie używać pudru wolałabym nieco jaśniejszy lecz niestety takiego brak. Ale ogólnie świetny. Zaznaczyłam że nie wiem czy kupie bo lubie zmieniać i eksperymentować

Używam tego produktu od: pół roku jakoś
Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

KWC:)

To mój drugi KWC jeśli chodzi o podkłady, obok matującego Revlona:) Ten podkład bardzo dobrze kryje, na co dzień twarz wygląda po prostu idealnie-pięknie ukrywa cienie pod oczami.
Zalety:
+wspomniane dobre krycie
+piękny kolor 3, który nie ciemnieje, nie żółknie itp. w ciągu dnia
+bardzo trwały, nie ściera się przez cały dzień, (obietnicę 24-godzinnej trwałośc i traktuję oczywiście z przymrużeniem oka:) )
+upiększa twarz, pozostając słabo widocznym
+nie odcina się odcieniem od szyi i dekoltu
+matuje na ok.4-5h twarz posmarowaną filtrem (we współpracy z Creme puff od Max Factora)
Ogólnie ten podkład to dla mnie lepsza wersja Mat Lumiere Chanel, ze względu na dobre właściwości matujące. Jestem baardzo zadowolona:)

Używam tego produktu od:miesiąca

Poszukuję dalej

Kolejny fluid long lasting, który niestety nie dał rady mojej buzi. Mam cerę mieszaną w stronę tłustej w strefie T, jako że już od sierpnia próbuję odnaleźć mój idealny podkład postanowiłam przetestować coś ze średniej półki cenowej, ponieważ trochę rozczarowałam się tymi z najwyższej półki..... Mam 2 typy, ale wracając do tematu podkład nie jest zły:
-ładnie się rozkłada,
-nie ma efektu maski,
-kolor idealnie dobrany - nie żółknie w ciągu dnia
-ładnie trzyma się buzi.... oprócz i tu zaczyna się problem.
Podkłady długotrwałe jak sama nazwa mówi powinny trochę wytrzymać, u mnie niestety w strefie T po 2,5-3 godzinach było już tylko wspomnienie po makijażu i goły nos i broda wyglądały trochę "niebardzo". Muszę jeszcze dodać,że w ramach przedłużania żywotności makijażu przez kilka dni stosowałam różne bazy (MAC, Clarins, Dax Cosmetics)niestety nic nie pomogło.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:próbki

the best :)

podkład bardzo dobrze się rozprowadza i nie ma efektu maski, jednocześnie bardzo ładnie kryje niedoskonałości cery (nawet cienie pod oczami) i jest wydajny :) ja kupiłam najciemniejszy i najjaśniejszy żebym mogła sobie mieszać w zależności od potrzeb moich i klientek :) trzyma się bardzo dobrze na twarzy i cera się nie świeci :) polecam wszystkim :)

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: mam dwa jasny i ciemny do mnieszania :)