Yves Rocher, I Love My Planet, Gel Douche Concentre Mangue Coriandre [Concentrated Shower Gel 'Mango Coriander'] (Skoncentrowany żel pod prysznic `Mango i kolendra`)

Skoncentrowany żel pod prysznic do aromatyczna przyjemność pod prysznicem i jednocześnie troska o środowisko naturalne.

Eksperci Yves Rocher wybrali i połączyli ze sobą trzy naturalne składniki: żel z aloesu, olejek eteryczny z kolendry i wyciąg z mango. Żel delikatnie i skutecznie oczyszcza Twoją skórę oraz pozostawia ją cudownie pachnącą.

Unikalna opatentowana formuła: podczas kontaktu z wodą, dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, rozprowadza się na skórze dając obfitą pianę. Jedna aplikacja wystarcza na całą kąpiel.

Baza myjąca pochodzenia roślinnego.
Formuła zawiera ponad 97% składników pochodzenia naturalnego.
Testowany pod kontrolą dermatologiczna.
Żel ma pH neutralne dla skóry.
Nie zawiera konserwantów ani parabenów.

Innowacyjna formuła sprawia, że 100 ml skoncentrowanego żelu wystarcza na 40 pryszniców - tyle samo jak w przypadku tradycyjnego Żelu pod prysznic 400 ml.

w butelce
w żelu
50 - 100ml
Skóra
normalna

Rewelacyjne rozwiązanie do samolotu

Kosmetyki z serii skoncentrowanej od YR kupowałam już wielokrotnie i za każdym razem jestem z nich tak samo zadowolona. Przez tydzień używania zużywa się ledwie zauważalną ilość, więc informacja, że wystarczają na 40 myć nie kłamie. Bardzo dobrze się pieni, pozostawia na skórze przyjemny zapach. Polecam! Kupię jeszcze nie raz :)

Mega wydajność, piękny zapach

To pierwszy żel skoncentrowany, jaki miałam okazję używać. OD razu skradł moje serce. Zabrałam go na urlop dwutygodniowy i pomimo codziennych kapieli nie zużyłam go więcej niż połowę. Żel świetnie się pieni, dobrze oczyszcza ciało i nie wysusza skóry. Zapach jest wyraźny i bardzo przyjemny, utrzymuje się na skórze.

Dobry żel

Rewelacyjna formuła skoncentrowanego żelu pod prysznic i do kąpieli. Posiada całkiem przyjemny skład. Delikatnie pielęgnuje skórę, i nadaje jej piękny zapach.
Świetnie się sprawdza przy jakichkolwiek wyjazdach, albo gdy mamy mocno ograniczone miejsce w łazience.
Ma idealny dozownik, dzięki czemu nie musimy się obawiać, że zaaplikujemy za dużo produktu.
Pachnie wakacyjnie, świeżo ale też delikatnie owocowo.

Bardzo gęsty żel

Może i ten kosmetyk jest skoncentrowany,ale na pewno nie zapewni nam 40 kąpieli jak opisuje producent.Owszem jak na [pojemność 100 ml jest bardzo wydajny,ale nie aż tak jak pisze na opakowaniu.
Plus za to,że jedna aplikacja rozprowadza się po całym ciele i pieni się.
Nie wysusza skóry po zmyciu.
Zapach bardzo intensywny słodkie mango.
Jeśli produkt jest w promocji to warto zakupić,choćby z ciekawości,ale według mnie tak całkowicie się nie opłaca...

Słodkie mango

Świetnie pachnący i pielęgnujący żel, w wersji podróżnej. Zapach tak samo piękny, skoncentrowany w małej buteleczce.
Bardzo wydajny, nie wielka ilość produktu wystarczyła żeby się wykąpać.
Małe, poręczne opakowanie. Bardzo na plus.

Tylko na wyjazdy

Uwielbiam zapach (i smak!) mango, tak samo mocno lubię standardowy żel mango i kolendra od YR, dlatego skusiłam się na tą wersję podróżną. Niestety, jak dla mnie jest on za gęsty i ciężko wyważyć odpowiednią ilość produktu podczas kąpieli. Jednak faktem jest, że na wyjeździe sprawdził się idealnie, ponieważ cała rodzina korzystała z niego dzień w dzień i wystarczyło go na cały wyjazd! Do tego mała buteleczka zajęła nam wyjątkowo niewiele miejsca w torbie podróżnej!

Wydajny produkt

Ten produkt jest moim ulubionym żelem pod prysznic. Nie dość, że strasznie się pieni to bardzo ładnie pachnie. Mimo, że jest mały jest bardzo wydajny i strarcza na dosyć długo.

Na wycieczki i na codzień

Żel dostałam już jakiś czas temu jako gratis od YR przy okazji jakiś dużych zakupów na stronie. Zbliżał mi się wylot zagraniczny więc ucieszyłam się, że nie muszę kupować mini produktu. Użyłam go jeszcze przed wylotem bo byłam ciekawa tego koncentratu. Zapach jest... Obłędny. Jest to kwestia upodobań oczywiście ale dla mnie zapach trafiony w 100%. Trochę słodki, trochę mango, ja czuję też jakby jabłkowe nuty. Intensywny i letni, wakacyjny. Żel jest trochę dziwnym produktem trzeba nauczyć się go używać. Jeśli nabierze się go za dużo powstaje kremowa paćka którą ciężko zmyć, no ale to koncentrat nie zwykły żel trzeba to mieć na uwadze. Jestem zadowolona z niego, zamkniecie jak we wszystkich YR ciężko "chodzi" :)

Trudny. Nie przekonał mnie.

Produkt zakupiłam już jakiś czas temu.
Szczerze mówiąc nie przekonał mnie. Opakowanie małe, ale wg producenta miało być wydajne.
Niestety konsystencja jest dziwna, niby koncentrat, ale jednak nie do końca się pieni i by dobrze się umyć potrzeba stosunkowo dużo tego kosmetyku, a i tak nie ma takiego efektu (piany) jaki bym chciała.
Zapach jak to w koncentracie jest intensywny, przyjemny.
Żel zużyłam dużo szybciej niż zakładał producent.

WOW WOW WOW ... i będę tak WOWować :D

Kosmetyk ma mały rozmiar, bo jedyne 100ml, ale wg producenta wystarcza na ok. 40 kąpieli pod prysznicem.
Fakt, jest to produkt wydajny, ale nie liczyłam i ciężko stwierdzić, czy na te 40 pryszniców wystarcza. ;)
Jak już wspomniałam buteleczka jest mała, ale też zgrabna, zamykana na standardowy klik.
Jest transparentna, więc dzięki temu możemy zobaczyć ile produktu pozostało w opakowaniu.
Poza tym jest według mnie poręczna, mieści się w dłoni no i ze względu na travel size - zmieści się do kosmetyczki na wyjazd.
W środku dość rzadka konsystencja, lekko olejkowa, tłustsza, ale dobrze pieniąca się pod wpływem wody.
Co do zapachu? Boski! Owoc mango w połączeniu z kolendrą daje naprawdę niezwykle doznania zapachowe.
Zapach nie jest zbyt słodki, taki świeży, orzeźwiający i w 100% nadający się na lato.
Skóra po umyciu żelem jest w 100% oczyszczona, ale poza tym odświeżona, odżywiona i nawilżona.
Nie ma tu mowy o uczuleniu czy też wysuszeniu skóry.
Jestem zakochana w tym małym cudeńku i chętnie sięgnę po ten produkt, gdy będę miała okazję odwiedzić sklep YR.

Idealny do zabrania w podróż!

Z okazji dnia ochrony środowiska Yves Rocher zrobił akcje promocyjną i rozdawali skoncentrowane żele za samo pojawienie się w sklepie. Miałam do wyboru trzy zapachy - oliwka, wanilia i mango, więc wybór był prosty ;)

Zamknięty w wygodnej butelce z zamykaną na klips zakrętką. Klips dosyć ciężko chodzi, trzeba włożyć trochę siły by go podważyć, więc mamy pewność, że w podróży nic nam nie uleci. Otwór do wydobycia jest odpowiedniej wielkości, ale z korkiem niekapkiem - trzeba przycisnąć butelkę by wydobyć z niej produkt. Butelka pomarańczowa, przezroczysta, więc możemy na bieżąco kontrolować ilość pozostałego produktu i w porę można zaopatrzyć się w następny.

Żel jest bardzo gęsty i trzeba na prawdę brać go mniej niż normalnego. Gdy weźmiemy go za dużo (ilość jak normalnego żelu), to zamienia się w biały gęsty krem, który przylega do skóry i nie chce się ruszyć z miejsca ani spłukać, co znacznie utrudnia i wydłuża czas na wzięcie prysznica. Nałożony w małej ilości cudownie się pieni i gładko rozprowadza po skórze, nie opiera się również podczas spłukiwania go z ciała.

Zapach cudowny, mangowy, intensywny, energetyzujący i słodki. Wypełnia całą łazienkę, dodaje energii, motywuje do działania, pobudza zmysły. Niestety szybko się ulatnia z ciała.

Dobrze myje, pozostawia uczucie czystości i świeżości.
Jako posiadaczka bardzo suchej skóry jestem wyczulona na jej wysuszanie, tutaj niestety też to zaobserwowałam, jednak w małym stopniu. Po każdym użyciu nie muszę od razu biec po balsam by moje ciało przestało mi dokuczać ściagnieciem czy swędzeniem, jednak delikatnie wysusza.
Nie wywołał żadnej alergii, podrażnienia czy krostek.

Używam go od kilku miesięcy zabierając ze sobą w kilkudniowe podróże, nie jestem w stanie więc jednoznacznie określić czy starcza na 40 kąpieli jak obiecuje producent. Czym mniej się go nabiera tym lepiej, więc jak na taką buteleczkę to zdecydowanie starczy na dłużej niż tradycyjny żel, zwłaszcza, że kilka takich wyjazdów już przeżył, a teraz zamierzam go wykończyć pod prysznicem w domu ;)

Cieszę się, że Yves Rocher podarował mi ten żel, bo sama jakoś nie byłam przekonana do jego wydajności, a cena jak na 100ml nie jest mała. Bardzo fajnie mi się sprawdza w podróży, gdy chcę zabrać ze sobą jak najmniej rzeczy i nie bać się, że nie wystarczy mi kosmetyku. Super się pieni, dobrze oczyszcza ciało i pobudza swoim zapachem. Mimo delikatnego wysuszania z chęcią skuszę się ponownie na ten produkt i polecam wszystkim podróżujacym :)