Avon, Solutions, Body In-Shape (Żel ujędrniający do biustu)

Avon, Solutions, Body In-Shape (Żel ujędrniający do biustu)

Lekki żel, który wchłania się bardzo szybko, regularnie używany sprawia, że skóra na biuście i dekoldzie staje się jędrna.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Hamamelis Virginiana, PPG-5-Ceteth-20, Benzyl Alcohol, Parfum, Methylparaben, Carbomer, Hedera Helix, Macrocystis Pyrifera, Disodium EDTA, Panthenol, Butylene Glycol, Sodium Hydroxide, Tilia Cordata, Triticum Vulgare, Tocopheryl Acetate, Benzoic Acid, Humulus Lupulus, Hydrolyzed Soy Flour, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Sodium Ascorbate, Arnica Montana, Centaurea Cyanus, Hydroxyproline, Salvia Officinalis, Sodium Hyaluronate, Propylparaben, Panax Ginseng, Butylparaben, Ethylparaben

Cena: 39,90 zł / 100 ml

Zadnych efektow

Konsystencja i zapach w porzadku. Wchlania sie nienajgorzej. Ale zadnych efektow nie zauwazylam. Taki poziom nawilzenia mozna osiagnac przy uzyciu pierwszego lepszego balsamu do ciala. <BR>Te ocene moge odniesc do calej serii Avon Body - szumne obietnice niezwyklych efektow, a rezultaty znikome...

dobry na małe rozstępy

Najbardziej jestem zadowolona z tego, że rozstępy bardzo się wygładziły i są prawie niewidocze. Jest bardzo wydajny, starcza na bardzo długo nawet przy codziennym stosowaniu.

już nie kupię

Nic nadzwyczajnego - po prostu żadnych efektów na skórze. Zapach i konsystencja - może być.

robi co ma robić

Bardzo dobry, używam go regularnie i mimo, że ostatnio trochę schudłam skóra piersi nadal jest bardzo dobrze napięta i jędrna.<BR>Niestety lekko drażni mi rękę(ale mam skórę wyjątkowo wrażliwą, na wszystko co zawiera substancje "kwasopodobne" po oparzeniu z dzieciństwa). Ogólnie bardzko polecam. Świetna relacja ceny do jakości.

Dobry produkt

Naprawdę dobrze nawilża i ujędrnia; trochę bałam się, że butelka jest taka mała, ale jest wydajny. Szybko się wchłania, co jest istotne przy porannej gonitwie w łazience. Żałuję, że nie spróbowałam serii Avon Body wcześniej, jestem naprawdę zadowolona z tych produktów!

polecam

Lekki, świetnie sie wchłania, bardzo wydajny. Przyjemny w użyciu. Przy regularnym stosowaniu skóra staje się gładka i jędrna. Zmniejszył niewielkie rozstępy. Po nim bez kompleksów chodzę bez stanika. Na prawdę działa!

szkoda pieniędzy

Kupiłam go w promocji(i to dużo taniej),w dodatku od razu 2 opakowania .Efektu nie zauważyłam,dość nieprzyjemnie lepi się,co prawda jest wydajny.

nawilża i nic więcej

Skusiłam się na ten produkt ponieważ kiedyś trudno było kupić żel do pielęgnacji biustu, a nie chciałam ciężkiego kremu, gdyż preparaty takie wciera się w dekolt,a mój nie lubi tłustych mazideł.Ten produkt działał jak zwykłe mleczka nawilżające.Po nich też skóra jest nawilżona.

Oceniam na 3.00

Ja także niezauważyłam żadnych efektów poza nawilżeniem skóry.

nie polecam

Zużyłam dzielnie dwa opakowania, ponieważ był to jeden z pierwszych kosmetyków do pielęgnacji biustu, jakie pojawiły się na rynku. Oprócz tego, że dość szybko sie wchłania, nie mogę powiedzieć nic specjalnie korzystnego. Nie zauważyłam jakiegokolwiek efektu ujędrniającego (tylko nawilżenie skóry). Jest też niezbyt wygodny<BR>w użyciu (zbyt płynny). W sumie - jeszcze jedno placebo, których ta firma ma sporo w ofercie. Jedna gwiazdka jest za marketing (kupiłam DWIE butelki).

Oceniam na 3.00

Nie zauważyłam ujędrnienia, ale też nie używam regularnie i to może dlatego. Jest rzeczywiście bardzo wydajny, dobrze się rozprowadza i tylko trochę się lepi przez pewien czas. Przyjemnie chłodzi.

Oceniam na 4.00

Ujędrnia naprawdę. Zauważył to mój mąż. Skóra jest gładka i dobrze napięta.