Oriflame, Swedish Spa, Sea Algae Beauty Treatment Serum (Serum z algami morskimi)

Lekkie, intensywnie nawilżające serum rewelacyjnie poprawia poziom nawodnienia skóry, nadając jej zachwycającą miękkość i sprężystość.

Skład: Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Oleth-20, Asparagopsis Armata Extract, Imidazolidinyl Urea, Carbomer, Methylparaben, Parfum, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Panthenol, Propylparaben, Benzophenone-4, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Glucose, Chondrus Crispus Extract, CI 42090 (26.11.2008.)

Cena: 39,90zł / 30ml
/pa/

genialne serum!

Te serum jest ratunkiem dla mojej skóry. Mam cerę mieszaną, bardzo wysuszoną na policzkach i w skrzydełkach nosa. Od ok. miesiąca używam ten specyfik dwa razy dziennie (po oczyszczeniu twarzy i przetarciu jej tonikiem, po wchłonięciu się serum nakładam krem na dzień lub na noc) i moja skóra wygląda jak nowa - sprężysta, miękka i gładka:) Jedna kropla wystarcza na całą twarz i szyję. Z czystym sumieniem polecam ją każdemu.

REWELACJA

JAK DLA MNIE REWELACJA. W KOMPLECIE Z KREMEM EUCERIN - HYDRO BALANCE - DAJĄ EFEKT BOMBARDUJĄCY;) ZAWSZE MIALAM BUZIĘ GLADKĄ ALE PRZESUSZONĄ. OSTATNIO ZROBILA SIE MIESZANA ALE NADAL NAWODNIENIE I NAWILZENIE SĄ BARDZO WAZNE, SZCZEGOLNIE, ZE KORZYSTAN SOLARIUM. PO TYM SERUM, KTOREGO UZYWAM CODZIENNIE NA NOC - MAM PIEKNĄ, GLADKĄ, NAWILZONĄ I PELNĄ BLASKU CERĘ. TO SERUM TO MOJE UZALEZNIENIE, OBY NIGDY GO NIE WYCOFALI. KOLEZANKI Z PRACY ZAUWAZYLY ROZNICE I DOPYTYWALY MNIE CZEMU TAK JAKOS INACZEJ WYGLADAM... TERAZ I ONE TAK WYGLĄDAJĄ:) POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM!

Używam tego produktu od: OK 3 MIESIACE

bardzo dobry

ogolnie produkt bardzo dobry..mialam przesuszona cere i potrzebowalam nawilzenia ten preparat bardzo dobrze nawilza i szybko sie wchlania :) nadaje sie pod makijaz..w moim odczuciu przedluza nawet jego trwalosc..generalnie cos co warto zakupic :)

+nawilza
+szybko sie wchlania
+makijaz utrzymuje sie jakby dluzej
+wydajny i wygodny w aplikacji

Używam tego produktu od:ponad 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

może być

Kupiłam zachęcona opiniami. Niestety bez rewelacji.
Skóra jest nawilzona tylko przez jakies pare godzin od nałożenia. zadnej poprawy nie zauwazylam ani nic innego co zapewnia producent.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

DOBRY KOSMETYK

Na tą chwilę borykam się z problemem odwodnienia mojej tłustej cery. Serum jej nie przetłuszcza , a dobrze ją nawilża. Niestety nie optymalnie. Kończę 1 opakowanie i oczekiwałabym do tej pory lepszych efektów. Na moment nałożenia serum, czasem samego, czasem łącznie z kremem nawilż., czuję przyjemne odświeżenie, ukojenie i nawilżenie cery. Podkład dobrze się trzyma, nie roluje się po użyciu tego kosmetyku. I ten zapach,, rewelacja,,, :):) podobny do wymarłej już chyba morskiej serii Dax Cosmetics . Gdybym nie miała cery odwodnionej, a tylko suchą kosmetyk ten mógłby być moim KWC, jednak moja cera potrzebuje porządniejszej dawki nawodnienia.
Myślę, że większość użytkowniczek powinna być b.zadowolona.
POLECAM!

Używam tego produktu od: OKOŁO 2 MIESIĘCY
Ilość zużytych opakowań: KOŃCZĘ 1SZE

jestem na tak

Kosmetyk wart polecenia. Stosuję go na noc, nakładam zawsze po nim krem i dzięki temu skóra jest lepiej nawilżona i mam wrażenie, że dzięki serum krem skuteczniej działa. Cera jest gładsza, taka rozświetlona, miła w dotyku.
Serum jest wydajne, ładnie pachnie, cena w promocji jest do przeżycia:)

Nie działa

Po raz kolejny, patrząc na opinie wizażanek na temat wynalazku Oriflame, mam wrażenie, że oceniam inny produkt. To serum nic nie robi. Kompletnie. Ładnie wygląda i ładnie pachnie, ale nie dla wyglądu kupuję kosmetyki pielęgnacyjne. Skąd te dobre opinie?.... Skusiłam się na zakup, ponieważ przydałoby mi się coś typowo nawilżającego, kosmetyki z algami zawsze mi służyły. A tu klapa, jedno wielkie nic, a używałam sumiennie, smętnie licząc na jakiś skumulowany efekt. Znacznie lepszym produktem nawilżającym jest z Oriflame maska Oxygen Boost.

Używam tego produktu od: regularnie, przeszło miesiąc

Piękniejsza cera!

Polecam, bo efekty są naprawdę widoczne. Kupiłam zachęcona opiniami i wszystko się zgadza:

+ nawilżenie
+ gładka i promienna cera
+ koniec z uczuciem ściągnięcia
+ jak stosuję na noc, to rano po umyciu twarzy mam zauważalnie zwężone pory.

Mam cerę mieszaną, bardzo suchą na policzkach, przetłuszczającą się na nosie, ze skłonnością do alergii. U mnie się sprawdza. Nie uczula! ( z czym miewam częste problemy)

Przez pierwsze 5 dni używałam codziennie pod krem i tak poskutkowało, że stwierdziłam ze juz tak czesto nie musze - dwa/cztery razy w tyg mi wystarcza.

Minusy:
zaraz po uzyciuu lepi się, ale jeśli zastosuje sie następnie krem przestaje.I po minusie;)Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Niezbędne!

Kupiłam to serum zachęcona poprzednimi opiniami.

W zimie mam największe problemy z cerą, gdyż bardzo się przesusza i nie pomagają żadne kremy czy maseczki.
Po nałożeniu pokładu jest jeszcze gorzej :/

Serum potraktowałam jako ostatnią deskę ratunkową. I nie zawiodłam się :)
Po regularnym jego stosowaniu, wszystko wróciło do normalności.
Skóra stała się miękka, dobrze nawilżona, wyrównał się jej koloryt.
Dodatkowe jego zalety to ładny zapach i bardzo duża wydajność.

Mam nadzieję, że Oriflame nie wycofa go z produkcji :)

Używam tego produktu od: niecałego roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Ok! ;)

Kupiłam to serum zachęcona pozytywnymi opiniami. To jest moje pierwsze tego rodzaju serum. Przyjemnie pachnie. Wydajne. Dziwne uczucie lekkości po użyciu, ale mi to zbytnio nie przeszkadza bo i tak używam tego produktu tylko na noc, pod krem do twarzy. Estetyczne opakowanie. Nawilża.

Ilość zużytych opakowań: w tr 1

ujdzie w tłumie :)

Kupiłam te serum pod wpływem recenzji (a jakże ;) ) i nie tyle się zawiodłam, ile szczerze zdziwiłam, że produkt tak średni, ma tak dobre recenzje :), ale do rzeczy:
- piękne i praktyczne opakowanie
- rzadka, przelewająca się przez palce konsystencja
- śliczny, świeży zapach
- wchłania się dosyć wolno, pozostawia lepką warstwę (nie przeszkadza mi to, bo z założenia serum i tak stosuje się pod krem)
- efekt: skóra trochę lepiej nawilżona i tyle, żadnych cudów niewidów o miękkości, sprężystości, znikaniu niedoskonałości, itp.
- nie podrażnia, nie zapycha
- bardzo wydajne, na jeden raz wystarczy 1/2 pompki ;)

Serum nie jest złe, ale spodziewałam się po nim czegoś więcej. W tej kategorii moim KWC pozostanie serum Farmony :)

Używam tego produktu od:3-4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

zapach uzależnia

Bardzo lubię zapach tego serum, jest cudny. Nawilża świetnie, wchłania się szybko, wystarczy odrobina na twarz:) buteleczka posiada pompkę co sprawia że dozowanie jest wygodne. Same zalety, gdyby jeszcze cena była mniejsza choć w promocji można kupić za ok.26zł to i tak sporo za małą buteleczkę ale warto spróbować i zakupić to małe cudo:)
Używam średnio co trzeci dzień na noc.

Używam tego produktu od:2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie