Perfecta, Mama, Preparat do pielęgnacji biustu z wyciągiem z liści kapusty

Perfecta, Mama, Preparat do pielęgnacji biustu z wyciągiem z liści kapusty

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Specjalistyczny preparat do pielęgnacji biustu, polecany szczególnie dla kobiet ciężarnych (od 4 miesiąca ciąży) oraz w okresie karmienia piersią. Zaawansowana technologia i starannie dobrane, naturalne składniki gwarantują szybkie i skuteczne, a zarazem całkowicie bezpieczne dla dziecka działanie. Balsam zawiera roślinny kompleks Arutozum-TM, który pobudzając naprawę wiązań kolagenowych zapobiega rozstępom oraz utracie elastyczności skóry. Witaminy E-C-F i olejek z dzikiego szafranu odżywiają i zwiększają podatność tkanek na rozciąganie. Dodatkowo aktywny wyciąg z liści kapusty rewelacyjnie łagodzi uczucie obrzmienia oraz bolesność piersi. Aksamitnie miękka konsystencja, delikatny zapach i doskonała wchłanialność sprawiają, że stosowanie preparatu jest prawdziwą przyjemnością.
Preparat nie zakłóca badań USG. Kompozycja zapachowa bez alergenów. Testowany klinicznie w Instytucie Matki i Dziecka. Przebadany dermatologicznie.

średni

Używałam na wszelki wypadek przez ostatnie mies.ciąży i ok.3 pierwsze mies.karmienia.Kremik nawilża , odżywia ,nie miałam specjalnie kłopotów z obrzmieniem piersi czy jakimś specjalnym bólem(wiadomo na początku tak jest ale dzidziusie szybko się uczą -przynajmniej moje-pomagać mamie spijać nadmiar mleczka i nic już nie boli)więc czy kremik koi ból -nie wiem...To samo jednak robi dobry balsam do ciała więc go używam pomimo,że karmię do dziś (16 mies.) i nie ma różnicy...

Używam tego produktu od:kilka mies.
Ilość zużytych opakowań:kilka

przynosi ulgę

Preparat ten stosuję od kilku tygodni. Obecnie jestem w 13 tygodniu ciąży i cały czas odczuwam dolegliwości związane z rosnącymi piersiami.
Krem ten przynosi dużą ulgę gdyż w znacznym stopniu uśmierza ból. Ma tłustą konsystencję jednak nieźle się w wchłania i nieinwazyjnie pachnie.
Na razie też nie zauważyłam aby pojawiły mi się jakieś rozstępy na piersiach ale kto wie... Długa droga jeszcze przede mną:-) Preparat polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Daje ulgę

Krem bardzo lekki, na pewno koił kiedy piersi najbardziej mi rosły, czyli w 1 trymestrze. Dość dobrze się wchłania, na zapachy w ogóle nie jestem czuła więc tego nie oceniam.

Dawał mi ulgę, kiedy piersi bardzo mnie bolały, teraz stosuję na zmianę z bardziej tłustymi preparatami. Myśle, że świetny na dzień.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go.

średni ten krem

Kupiłam ten krem jak byłam w ciąży. Zaczęłam smarować nim piersi ale nie zapach zaczął mi przeszkadzam wiec odstawiłam. Teraz karmię dziecko piersią wiec na noc po kąpieli smaruję piersi kremem.Konsystencja kremu bardzo rzadka, zapach nawet teraz przyjemny ale co z tego jak krem mało skuteczny. Nie wchłania się dobrze tylko zostaje powłoczka, nie zmniejsza rozstępów. Żadna rewelacja!!!

Używam tego produktu od:3 m-cy

BEZ REWELACJI

Jedyny plus tego kosmetyku to cena, na mnie nie wywarł dobrego wrażenia, drażniący zapach nie ułatwiał aplikacji, według mnie bardzo źle się wchłania, skóra pozostaje klejąca.

ŚWIETNY

Kupiłam ten krem z racji tego, że byłam w ciąży (jeszcze 24 dni temu;) ) i jak wiadomo o skórę należy dbać w tym okresie szczególnie:) Spisał się i spisuje, bo używam go nadal - bez zarzutu.
Ma subtelny zapach co bardzo ważne w tym szczególnym okresie;) jest treściwy, ale bardzo dobrze się wchłania. Skóra jest doskonale nawilżona, a teraz, gdy karmię piersią - koi brodawki. Mój biust, pomimo, że urósł i to znacznie wygląda bardzo dobrze i jestem przekonana, że to dzięki temu specyfikowi. Na razie nie zamierzam się z nim rozstawać i najprawdopodobniej pozostanę przy nim nawet, gdy już przestanę karmić piersią, bo używałam już wielu kremów do pielęgnacji biustu i ten jak na razie jest bezkonkurencyjny:)
Polecam go nie tylko przyszłym mamom:)

Używam tego produktu od: lutego (4 miesiąc ciąży)
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3-go