Borotalco, Original, Antyperspirant w kulce

Borotalco, Original, Antyperspirant w kulce

Antyperspirant Borotalco Original to doskonały świeży zapach antyperspirantu, który można nazwać prawdziwą innowacją w dziedzinie pielęgnacji kobiecego ciała. Firma Borotalco to zupełnie nowa forma prezentacji antyperspirantu dla kobiet, które wiedzą czego chcą i pragną czuć się wyjątkowo świeżo jednocześnie nawilżając i dbając o skórę swojego ciała.
Dezodorant Borotalco zapewnia 48 godzinną skuteczność dzięki mikro posypce pochłaniającej pot przez praktycznie cały czas działania kosmetyku. Dezodorant w rolce dzięki innowacyjnej technologii oraz zmniejszona zawartość składników chemicznych Borotalco nie pozostawia na ubraniach białych plam

Najlepszy antyperspirant !

Testowałam wiele dezodorantów w kulce innych firm. Ale wszystkie inne z konkurencji niestety sprawiały, że nie byłam zadowolona i znajdowałam więcej minusów niż plusów. Przede wszystkim nie chroniły mnie przed potem tak jak należy. Zwłaszcza , że dużo trenuje i tej ochrony stanowczo potrzebuje na codzień. Stresujące sytuacje zapewne nie jednej/jednemu z Was nie są obce więc wiecie o czym piszę. A nieprzyjemny zapach potu to nic fajnego.
Antyperspirant BOROTALCO jest po prostu GENIALNY i nie zamienię go na żaden inny. Dawno temu nie miałam tak fantastycznej ochrony przed potem.

Jeżeli jeszcze go nie testowaliście a też poszukujecie idealnej ochrony to polecam go kupić.