Les Parfums De Rosine, Zephir de Rose EDP

Les Parfums De Rosine, Zephir de Rose EDP

Kobieta 'Zéphir de Rose' ceni czystość i niewinność. Jej świat jest jasny, świeży i delikatny jak letni poranek. François Robert oparł swoją najnowszą aromatyczno - roślinną kompozycję na połączeniu róży z anyżem.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: anyż, bazylia, róża
nuta serca: esencja bułgarskiej róży
nuta bazy: róża damasceńska, ketmia piżmowa.

50 - 100ml
Nuty
kwiatowe
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

Ja, mała różyczka...

co wypadłam z koszyczka;) Dokładnie taki ten zapach jest - frywolny, baaardzo różany, słodziutki, ale jednocześnie dziewczęcy. Mam skojarzenia z roześmianą panienką w mocno różowej zwiewnej sukience. Zephor to trwałe, mocne perfumy, ale mnie nie przytłaczają. Dość uniwersalne, ale i zadziorne zarazem. Mają charakterek;) Flakon oczywiście śliczny.

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:probka

ładna ale mecząca

Bardzo lubię wiekszość zapachów Rosine. Generlanie uwilbiam też zapachy różane a ostatnio zakochłam się w anyżu i szukam go w różnych perfumach. Gdy przeczytałam, ze jedna z moich ulubionych perfumeryjnych marek wprowadza zapach będący połączeniem róży z anyżem byłam pewna, że musze kupić świnke skarbonke i zbierac na flakonik :D
Ale po przetestowaniu Zephir de Rose okaząło się, że nie musze... I nie wiem czy się z tego powdu cieszyć czy nie;)
Zephir de Rose to naprawde ładny zapach ale niestety męczący. Zmęczył mnie gdy go nosiłam tylko na nadgarstku, wolę sobie nie wyobrażać co by było gdybym go uzyła całościowo...
Zephir de Rose to zapach dorodnej czerownej róźy naprawdę niewielkim dodatkiem anyżu. Jest mocny, intensywny i bardzo trwały. Ale po kilku godzinach testu nadgarstkowego rozbolała mnie od niego głowa.
Może od czasu do czasu zaaplikuję sobie kropelkę (naprawde kropelkę!) na nadgarstek ale o testach całościowych a tymbardziej o kupnie flakonu nie może być mowy.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: próbka