Z.one Concept, Milk_shake, Conditioning Whipped Cream (Odżywka do włosów w piance)

Pianka do odżywiania włosów, utrzymywania optimum równowagi nawilżenia i ochrony trwałości koloru. Pozostawia włosy lśniące i miękkie. Proteiny mleka odżywiają oraz odbudowują trzon włosa i jego łuski, składniki nawilżające dodają głębokie i długotrwałe nawilżenie, a Integrity 41 chroni kolor. To wygodna i szybka droga odżywiania włosów, pozostawiająca je ciągle miękkie bez ich obciążenia. Chroni włosy przed elektryzowaniem się.

polecam na szybka regeneracje

Koleżanka poleciła wiec kupiłąm:)
Zapach bardzo intensywny na moich włosach utrzymuje sie do kolejnego mycia za co ma oromny plus. Łatwo sie rozprowadza, nie skleja włosów, wystarcza na długo. Za ta cene polecam

działa cuda :)

po raz pierwszy dowiedziałam się o marce od fryzjerki.
po pierwszym użyciu na włosach postanowiłam kupić cały produkt i to był strzał w 10 :)
pianka jest mega lekka i pięknie pachnie , sprawia że moje włosy są miekkie i lśniące i co najważniejsze ułatwia rozczesywanie

Cudowna

Uwielbiam linię tych kosmetyków,
pianka pachnie słodko, bita śmietaną
nadaje sprężystości,
bardzo fajnie się układają
nie miałam problemów ze sklejaniem się włosów

minusy cena

przyjemna

Odżywka w piance bez spłukiwania, pachnąca trochę jak bita śmietana. Włosy są po niej przyjemniejsze w dotyku, ale nie jest to na pewno jakieś fenomenalne nawilżenie. Nie obciąża,ale też nie ułatwia rozczesywania. Taki trochę 'wynalazek'. Bez szału.

cudowna

pianka o zapachu bitej śmietany,cudowna!

-pięknie pachnie
_włosy są lśniące i nieposlejane
-zwiększa objętość

Używam tego produktu od: od miesiaca
Ilość zużytych opa-pięknie pachnie
_włosy są lśniące i nieposlejane
-zwiększa objętość
kowań: w trakcie 1

bita śmietana

Pianka jest cudowna. Wygląda i pachnie jak bita śmietana, zapach zostaje na włosach na cały dzień. Wyciska się w kształcie ślicznego kwiatka.
Jest bardzo lekka, nie obciąża włosów i nie przetłuszcza, za to nadaje im objętości i lekkości.

Niestety jest dość droga i ciężko z dostępnością.

Nie używam żadnej innej pianki, kto raz spróbuje tej pianki, nigdy nie sięgnie po inną!

Używam tego produktu od: 2 mięsiecy

Smakowita:)

Pachnie bosko-bitą śmietaną,konsystencja też bitej śmietany.
Nie obciąża,nie klei i nie zlepia włosów.
Odżywia,nabłyszcza,włosy są lekkie,sprężyste,lśniące i wygładzone.
Ale nakładać trzeba na długość włosów,uważać aby nie na skórę bo następnego dnia są niestety do umycia.
Nie wiem czy kupię ponownie bo swędzi mnie po niej skóra głowy mimo iż uważam aby się tam nie znalazła.

Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego

urocza pianka

Odżywka jest doskonałym kosmetykiem nie tylko do odbudowy zniszczonych włosów, ale również do codziennej, profilaktycznej pielęgnacji.

Plusy:

+ piękny, słodki zapach, który przenika na włosy podczas suszenia i utrzymuje się w ciągu dnia;

+ wygodna aplikacja; nie trzeba jej spłukiwać;

+ delikatna, kremowa konsystencja nie obciąża włosów;

+ włosy po niej zdecydowanie łatwiej rozczesać; nie plączą się podczas suszenia; są podatne na stylizację;

+ włosy pięknie po niej wyglądają: są dobrze nawilżone, uniesione i mają delikatny połysk; nie przetłuszczają się szybko;

Gorąco polecam, produkt niedrogi, a jego działanie jest bez zarzutu.

Ilość zużytych opakowań: cztery

Pyszny zdrowy deserek dla włosów

Ta cudowna bita śmietana wpadła w moje ręce przez przypadek.. i od pierwszego użycia moje cieniutkie włosy ją pokochały !
\\nSame + :)
\\n
\\n+lekka
\\n+nie skleja włosów
\\n+ułatwia rozczesywanie ! (co jest bardzo ważne przy długich wloskach)
\\n+włosy są niesamowicie wypielęgnowane
\\n+puszyste ale przy tym bardzo gładkie i lśniące
\\n+cudownie pachnie

A gdybym chciała cię zjeść...to co byś powiedziała???

Kocham Kerastase, ale ze względu na ich wysokie ceny od kilku miesięcy skupiłam się na poszukiwaniu znacznie tańszych choć wciąż profesjonalnych kosmetyków do włosów. Przetestowałam niezbyt ciekawą amerykańską markę Redken ( bez rewelacji) i znacznie lepszą Wellę Brilliance ( ale wciąż czegoś brak) no i natrafiłam na Milk Shake...całkiem przypadkiem przeczytałam recenzję na Wizażu i pomyślałam co mi tam. Zamówiłam sobie tą piankę i szampon nadający objętość. Pianka jest rewelacyjna-zapach nieziemski , karmelowo-krówkowy nie chemiczny, bardzo naturalny i megaaaa słodki- wspaniały aromat-niestety nie utrzymuje się na włosach zbyt długo, choć kiedy wchodzę wieczorem pod prysznic unosi się z parą wodną także gdzieś tam się musi kryć w łuskach włosa:-) Co mnie bardzo zaskoczyło-pianka nie jest klejąca, nie lepi rąk-nie trzeba ich myć po nałożeniu kosmetyku co było dla mnie szokiem i dowodem, że jest ona naprawdę leciutka i nie obciąża włosów ( moje są cienkie więc jest to dla mnie szczególnie ważne). Jedyne do czego mogę się przyczepić to do nawilżenia- mogłoby być odrobinkę lepsze. Pomimo tego- włosy są mięciutkie, zdyscyplinowane, gładkie, puszyste ale nie napuszone no i pachnące:-) Konsystencja świetna- typowa bita śmietana w spreju:-) Naprawdę fajna rzecz, taka perełka nieznanej, włoskiej firmy.Polecam

Używam tego produktu od: tygodnia

bita śmietana

Jest to z nazwy , zapachu i wyglądu... bita smietana.
Końcówka jest w kształcie gwiazdki, tak że pianka nawet wychodzi na rękę w kształcie bitej śmietany...
Baardzo przyjemna w użyciu, :love:
Włosy pozostawia błyszczące, puszyste, nawilżone, zapach bitej śmietany (przyjemny) jednak nie pozostaje na włosach.
Jak w przypadku innych pianek nie można jednak przesadzać z ilością. ;)
Nie mam zastrzeżeń. :)

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Bita śmietana do włosów!

Ooo... Do tej pory tylko jedna recenzja tej odzywki?!
Spodziewałam się, że będzie ich zdecydowanie więcej.
Przechodząc do meritum sprawy zaznaczę, iż bardzo dbam o swoje włosy. Chcę aby zawsze wyglądały zdrowo i pięknie. Używam wielu kosmetyków do ich pielęgnacji. Jedne spisują się lepiej inne gorzej. Ten zdecydowanie należy do tej pierwszej grupy.
Jestem w trakcie używania 3 opakowania pianki. Kupiłam ją w specjalistycznym sklepie fryzjerskim, a zajęcił mnie do kupna i polecił mi ją bardzo miły pan fryzjer-sprzedawca. Zdecydowałam się na zakup i nie żałuje, pomimo że cena nie należy do najniższych.
Odżywka przede wszystkim pachnie! Fantastycznie pachnie! Zapach jest intensywnie czekoladowo-karmelowy... Wprost jadalny! Kiedy użyłam jej pierwszy raz, domownicy pytali czy gotowałam budyń, bo całe mieszkanie pachnie smakowicie słodkim deserem! Dodatkowo utrzymuje się on we włosach przez długi okres czasu. Po wsmarowaniu w nie pianki wieczorem, przez cały następny dzień i kolejny utrzymuje się "na głowie". (Myje włosy zazwyczaj co 2 dni). Rewelacja! Coraz częściej łapie się na wąchaniu moich włosów i cieszę się jak dziecko. Zaznaczę, że jakiś czas nie używałam tej odżywki. Niedawno do niej wróciłam znowu.
Po jej nałożeniu włosy wyglądają pięknie i zdrowo. Są nawilżone, wygładzone, cudownie miękkie i lśnią wspaniale. Rozczesują się bez problemu. Sprawiają wrażenie idealnie wypielęgnowanych. Ratują je po zabiegach niszczących srukturę włosa, jak prostowanie czy suszenie. Fryzura nie jest obciążona, włosy nie wymagają ponownego mycia w krótszym okresie czasu.
Piankę przyjemnie się stosuje i nakłada z łatwością, a konkretniej wciera w umyte, wilgotne włosy. Nie wymaga spłukiwania. Odżywka ma konsystencję bitej piany i tak też wygląda - po wyciśnięciu na dłoń. Jest także bardzo wydajna. Całość zamknięta jest w wygodnym, praktycznym opakowaniu.
Bardzo ją lubię i na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od: Od 2008 roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 3 (oczywiście z przerwami)