PIP Skin, Hand Soap (Probiotyczne mydło do rąk)

PIP Skin, Hand Soap (Probiotyczne mydło do rąk)

Formuła preparatu to najnowsze osiągnięcie biotechnologii w higienie. Oparta jest o kompozycję żywych kultur probiotycznych bakterii odpowiednich do stosowania zewnętrznego. Probiotyki przywracają naturalną mikroflorę dłoni.
Zapewnia efekt głębokiego oczyszczania
Tworzy naturalną i długotrwałą barierę przed patogenami i alergenami
Nawilża i pozostawia przyjemny zapach na długo po użyciu
Bezpieczny nawet dla bardzo delikatnej skóry
Zapewnia warstwę ochronną i redukuje ryzyko infekcji
Enzym proteolityczny Bacillus Ferment złuszcza wierzchnią warstwę naskórka oraz niszczy spoistość komórkową złuszczanych komórek. Wykazuje działanie podobne do peelingu enzymatycznego.

Działanie: Mydło probiotyczne doskonale oczyszcza, tworzy naturalną i długotrwałą barierę przed patogenami i alergenami, a także nawilża i pozostawia przyjemny zapach na długo po użyciu. Jest bezpieczne nawet dla bardzo delikatnej skóry, zapewnia warstwę ochronną i redukuje ryzyko infekcji.

hipoalergiczna
w butelce
Struktura
lekkie
żel
>250ml

Probiotyczne mydło do rąk

W poszukiwaniu mydła, które pomogłoby mi na atopowe zapalenie skóry, które głównie objawia się u mnie zmianami na dłoniach, trafiłam na probiotyczne mydło do rąk PIP Hand Soap. Mniej więcej po dwóch tygodniach stosowania zauważyłam, że zmiany zmniejszają się, stan zapalny zniknął a już od początku stosowania zmniejszyło się swędzenie. Mydło to zawiera bakterie probiotyczne, które zapewniają odpowiednią mikroflorę skóry.