L'Oreal Paris, Infallible, Prestige Powder (Puder w kompakcie)

L'Oreal Paris, Infallible, Prestige Powder (Puder w kompakcie)

Specjaliści z L'Oréal Paris zaprojektowali puder Infallible Prestige Powder , który pomaga zachować nienaganny i długotrwały makijaż.
Ukrywa wszystkie niedoskonałości na powierzchni skóry i nadaje jej jednolitą teksturę. Puder na twarzy utrzyma się przez długie godziny i nie wymaga częstych poprawek.

Krycie
średnie
prasowany
tłusta, normalna, sucha
kryjące, matujące, utrwalające

Jeden z lepszych

Otrzymałam produkt w ramach testowania kosmetyków na wizaż.pl. Bardzo się cieszę, że udało mi się wygrać ten produkt! Normalnie cena w sklepie odstraszałaby mnie, bo nigdy nie wiadomo jak Twoja skóra zareaguje na nowy kosmetyk. Ten mojej przypadł do gustu. Idealne matowe wykończenie, puder trzyma się na twarzy o wiele dłużej niż inne pudry, które dotychczas używałam - ok. 5h bez poprawek, później lekko zaczyna się świecić, jednak jest to bardziej efekt jak rozświetlenie. Nie uczulił, nie podrażnił. I jeszcze to przepiękne opakowanie! Na pewno będę do niego wracała!

Puder w pięknym pudełeczku

Dzieki @wizazpl mam przyjemność testować przepiękny puder w kolorze 160 SAND BEIGE którego efekt matujący trwa do 24 godzin.
Piękne, intensywnie czerwone pudełeczko, które już samym wyglądem przyciąga uwage. W środku znajduje się po jednej stronie puder a po drugiej mała gąbka którą moża aplikować produkt. Fajne jest to że wewnątrz również znajduje się lustereczko. Co do samego kosmetyku ma bardzo fajną lekką formułę która bardzo dobrze trzyma się ma skóry nawet po całym dniu. Puder jest matujący ale nie wysusza. Ładnie się prezentuje a jego trwałość jest naprawdę zaskakująca

160 Sand Beige

Puder znajduje się w porządnie wykonanym, plastikowym opakowaniu. Bez obaw mogę wrzucić je do torebki. Nie ma szans by coś mu się stało. W środku zawiera dobrej jakości lusterko, wkład pudru o gramaturze 10g i gąbeczkę-aplikator. Co ciekawe, pod aplikatorem w opakowaniu jest krateczka, która pozwala na swobodny przepływ powietrza. Posiadam puder w kolorze 160 Sand Beige. Jest to bardzo ładny, beżowy odcień, nie jest taki ciemny jakby się wydawało po nazwie.
Puder ma matowe, ale nie suche wykończenie. Dodaje krycia podkładowi. Ładnie wygładza. Mat utrzymuje się przez kilka godzin, później skóra zaczyna delikatnie błyszczeć, ale wciąż wygląda to dobrze. Ewentualnie można nanieść poprawki w ciągu dnia. Nie podkreśla suchych skórek. Uważam, że to bardzo fajny puder, zwłaszcza dla tych, którzy nie przepadają za transparentnymi pudrami, które często wybielają twarz.

Przyjemny

Produkt dostałam do testowania dzięki uprzejmości strony wizaz.pl. Muszę przyznać, że odcień Sand Beige jest dla mnie zbyt ciemny, ale i tak będę go używać. Mam bardzo bladą skórę, kiedy nakładam puder na czystą skórę i w niewielkiej ilości nie widać jego koloru. Jednak kiedy nakładam go na podkład, który także dostałam do testowania w zestawie (odcień Porcelain, który jest dość jasny) widać dużą różnicę. Ogólnie nadaje taki zdrowy odcień, jednak na tym podkładzie mogę go raczej używać jako bronzera. Sam się sprawdza.
Jeśli chodzi o jakość, to jest świetny. Nigdy nie widziałam lepszego pudru i mogę go polecić każdemu. Jest zwarty, nie obsypuje się, równomiernie kryje, pięknie matuje, nawet miejsca przetłuszczające się. Trzyma wiele godzin i nie wymaga poprawiania. Bardzo wydajny, mimo, iż wygląda, jakby było go mało. Nakładam go pędzlem, dołączoną gąbeczką tylko na szyję. Przy używaniu twardego pędzla może się trochę rozsypywać poza pudełko. Polecam używać
miękkiego pędzla. Poręczne opakowanie z lusterkiem i gąbeczką pasuje do każdej torebki (nawet do kieszeni). Uważam, że to najlepszy puder jaki można kupić za tę cenę, a może nawet wyższą. Chociaż po co kupować coś droższego, skoro ten produkt zaspokoi nawet najbardziej wymagające kobiety?

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Ultra-Matte Infaillible #160 Sand Beige - ideał :)

Puder Ultra-Matte Infaillible #160 Sand Beige, który ogromnie mi się spodobał . Odcień pudru idealnie mi przypasował, mam dość mocno opaloną twarz która w dodatku mi się świeci. Puder świetnie matuje moją skórę, pieknie wyrównuje kolor i na prawdę super to wygląda. Kosmetyk zamknięty jest w małym, zgrabnym i poręcznym opakowaniu a w środku posiada lustereczko i gąbeczkę . Ja zdecydowanie wolę używać do pudru pędzla ale ta gąbeczka też bardzo fajnie się sprawuje. Puder nie osypuje się, nie brudzi opakowania a w dodatku bardzo ładnie pachnie. Bardzo łatwo się go aplikuje, gąbeczka jest mięciutka i dobrze się jej używa. Dużym plusem pudru jest to, że nie uwydatnia suchych skórek ani zmarszczek. Moja twarz wygląda po jego użyciu o wile wiele korzystniej niż bez niego . Na dany moment puder to mój zdecydowany ulubieniec i cieszę się, że dostałam się do jego testów .

Puder w kolorze 160

Dostałam puder w kolorze 160, który na pierwszy rzut oka wydawał mi się za ciemny. Pokład z tej serii mam w kolorze 09, więc dość jasnym. Jednak ten puder na skórze jest jaśniejszy niż w opakowaniu. Dlatego przed zakupem polecam przetestować kolor na gołej twarzy.

Nakładam go na szyję, aby zakryć jej bladość ( mam opalony dekolt i twarz, ale szyję białą XD). Nakładam też pędzlem na podkład, aby go utrwalić. Nie widać, że jest ciemniejszy od podkładu, a wręcz bardzo ładnie wyrównuje koloryt i dodaje cerze bardziej zdrowego wyglądu.

Na gołą cerę wolę nakładać puder dołączoną gąbeczką. Jest to szybka forma aplikacji i puder nakłada się równomiernie oraz można go dozować. Lubię czasem nałożyć sam puder, aby ujednolicić kolor i zmatowić cerę i ten puder się do tego sprawdzi, bo wygląda delikatnie, a daje efekt jednolitej, zmatowionej cery. Na podkład wolę go nakładać puchatym pędzlem. Stapia się bardzo dobrze z podkładem z tej samej serii i jest bardzo trwały. Przez co najmniej 4 h nie wybłyszcza mi się skóra, a po innych pudrach już po 2-3 h nie mam podkładu na nosie ;)

Ahh ta czerwień

Puder otrzymałam w akcji testowania. Dostałam go w zestawia do ...dość jasnego podkładu. Sand Beige należy do ciemniejszych odcieni, przynajmniej na taki wygląda w opakowaniu. Na twarzy prezentuje się jednak o niebo lepiej. Nie jest zbyt widoczny, a wręcz stapia się z naszą karnacją.

Konsystencja jest lekka, delikatna, kremowa. Jest bardzo przyjemny w dotyku no i w aplikacji. Nie osypuje się, nie zostawia smug, plam prześwitów. Do jego nakładania używam własnego puszka (Inglot). Produkt tak łatwo do niego się nie przykleja. Dla mnie nie jest to wadą, bo nie lubię aplikować zbyt dużej ilości pudru na twarz. Jak wspominałam wydaje się dość ciemnym odcieniem. Na twarzy jednak bardzo ładnie stapia się z podkładem. Na letniej opaleniźnie prezentuje się wspaniale.

Zmatowienie, które otrzymamy można dawkować. Ja lubię naturalne wykończenie, więc używam go w dość małych ilościach. Gdy użyje go więcej staje się widoczny na twarzy, a efekt matu staje się zbyt sztuczny. Nie zauważyłam, żeby w jakikolwiek sposób ujednolicał moją cerę, a tym bardziej zakrywał jakiekolwiek niedoskonałości. Ładnie współgra z podkładem, dając promienne, naturalne wykończenie,

Efekt matu utrzymuje się praktycznie cały dzień, również w te ciepłe, upalne dni. Nigdzie się nie ściera ani nie waży. Spokojnie można używać go na ,,większe" okazje. Na pewno ,,nie da plamy".

Opakowanie jest identyczne do wersji True Matcha, z tym że dobór kolorystyczny jest inny. Czerwone wieczko prezentuje się nieziemsko. Nigdy jeszcze nie spotkałam się z tak soczystym, intensywnym kolorem opakowania. Jednak i w tej wersji znać na nim każdy najmniejszy ślad. Zarysowań póki co nie zauważyłam żadnych. Opakowanie jest bardzo stabilne. Posiada mocny zamek, który zabezpiecza produkt przed niechcianym otwarciem. W środku znajdziemy lusterko, które jest dość duże, a odbicie nie jest przekłamane. Nie otrzymamy ani pomniejszonego, ani powiększonego odbicia.

W środku znajdziemy także malutką, kwadratową gąbeczkę. Jednak nie użyłam jej ani razu. Jej kwadratowy kształt powoduje, że procuje się z nią ciężko. Również wykonana jest z gąbczastego materiału, który nie ładnie aplikuje produkt. Nanosi go na twarz zbyt dużo oraz nierównomiernie rozprowadza .

Moim pierwszym wrażeniem, jakie mi przyszło do głowy, było że ten puder to po prostu ,,podróbka" True Matcha. Te dwa produkty są do siebie bardzo podobne i trudno mi się doszukać różniących je szczegółów. No może Infallible bardziej zmatowi nam twarz i otrzymamy mocniejszy efekt.
Oczywiście ten puder dołączy do mojej kosmetyczki i z chęcią będę po niego sięgać.

Super. Mój faworyt

Robi swoją robotę. Matowi twarz, zasłania niedoskonałości. Dosyć Ugo trzyma się na twarzy. Gabeczka z zestawu jest super jakości dzięki czemu bardzo dobrze się go nakłada
Dodatkowo ma piękne czerwone opakowanie. Na pewno go kupię jak mi się skończy :)

Cudowny

Idealnie trwaly puder, matuje pięknie twarz, zakrywa niedoskonałości, świetnie się rozprowadza, przepiękne opakowanie, i trwałość, po 10 godzinach w stanie idealnym, mój numer 1! Szczerze polecam.

Prestige powder

Potrzebuje tego aby mój puder ukrywał wszystkie niedoskonałości i matowił mi buzie :-)
Ten puder robi to naprawdę dobrze, jedyna jego wada jest tak że ciężko się go aplikuję.
Ale jego opakowanie wynagradza tą małą wadę - jeszcze nigdy nie miałam tak pięknego pudru! Jego czerwone lustrzane opakowanie jest cudownie! Niestety w kosmetyczne bardzo łatwo się rysuje.

Absolutnie numer 1

Jestem zachwycona pudrem prasowanym Loreal Paris, idealny wizualnie piękne pudełeczko, śliczne lustereczko kolor i trwałość produktu na szóstkę. Zakochałam się w nim i zostanę z nim na dłużej.