MOOM, Organic Hair Remover Face/Travel Kit (Zestaw cukrowy do depilacji twarzy, pach i bikini)

Pierwszy profesjonalny zestaw depilacji cukrowej stworzony specjalnie do depilacji twarzy oraz delikatnych okolic: bikini i pach.
W składzie INCI jest tylko cukier trzcinowy, woda, cytryna, rumianek i olejek roślinny z drzewa herbacianego (jego zawartość powoduje lekkie znieczulenie).
Zestaw zawiera: 1 słoiczek depilatora 50g, 4 małe paski bawełniane, 2 drewniane szpatułki.

łagodzące
w butelce
50 - 100ml

tak

Na początku niestety nie przekonał mnie do siebie, ale dałam mu kolejna szanse. Z tego co zauważyłam lepiej używać go na zimno, depilowana powierzchnia skóry nie może byc za mała, a włoski im dłuższe tym lepiej.
Wosk jest dosc dokładny, chociaż z depilacja tych pojedynczych krótszych lub mocniejszych włosków raczej sobie nie radzi i trzeba poprawiać depilatorem, a pod pachami czy w okolicach bikini jest to bardzo, bardzo bolesne.
Mimo to warto go wypróbować. Wosk jest przede wszystkim delikatny, pierwszy który nie podrażnia mojej wrażliwej skóry. Do tego niesamowicie wydajny, słoiczek raczej mały, ale na pewno wystraczy na długo. Nie klei sie jak te wszystkie plastry w woskiem na zimno. Wystarczy przemyć depilowane miejsca ciepła woda i po sprawie, nie trzeba męczyć się z usuwaniem resztek wosku oliwka czy kremem, co zazwyczaj dodatkowo podrażniało moja skórę. Włoski odrastają po prawie miesiącu, czy są słabsze nie wiem, ale raczej nie.

Używam tego produktu od: ponad miesiac
Ilość zużytych opakowań: w tr1

Dokładność 90%, ale bez bólu!

Nie jest tańszy od plastrów z woskiem, ale wydaje mi się, że to małe pudełeczko starczy mi na długo.

Bardzo ładny zapach. Aplikacja jest łatwa. Do depilacji twarzy nawet nie trzeba go rozgrzewać - zresztą zauważyłam, że nie rozgrzany działa znacznie lepiej.

Co najważniejsze: ból przy odrywaniu jest naprawdę znikomy! Jak przy wosku zdarzało mi się oderwać czasem kawałek naskórka, tutaj wydaje mi się to nie możliwe.

Na bardzo wrażliwych partiach skóry podrażnienia są o wiele mniejsze niż przy wosku.

Znacznie lepiej usuwa włoski od wosku, nie wszystkie to fakt, ale i tak jest lepiej.

Lepiej działa kiedy nakłada się go równomiernie i cienką warstwą. Znacznie mniej jest włosków tylko urwanych przy skórze.

Używam tego produktu od: 1 tydzień

po latach poszukiwań.nareszcie

Wczoraj dostałam pastę. Zrobiłam dokładnie tak, jak zaleca producent, depilowałam wąsik, brodę i pod szyją. NIE MA LEPSZEGO PREPARATU!!!! po prostu super. Ślad nie pozostał po włoskach, a wierzcie mi...lata doświadczeń i poszukiwań, żeby rozwiązać ten problem. Nie wiem tylko, jak dużo trzeba by mieć pasty, żeby oczyścić z włosków nogi i pachy, ale sądzę,że można zrobić ją domowym sposobem / jest tych przepisów wiele w internecie/. Teraz wiem, że do nóg na pewno zrobię ją sama z cukru. Ale do twarzy tylko MOOM !!!!!!!

Używam tego produktu od: wczoraj pierwszy raz
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

mniej boli bo nie działa

Jeśli ktoś się waha czy zakupić produkty MOOM powinien wypróbować miód (to chyba jest miód z jakimiś dodatkami), bo działanie jest identyczne, czyli bardzo mizerne. Po godzinie zabiegów zdołałam usunąć kilka włosków o zalecanej przez producenta długości od 0,5 do 1 cm. Biorąc pod uwagę, że depilacja to wyrywane włosów z cebulkami faktycznie mniej bolało, ale nie ze względu na cudowne działanie kosmetyku tylko brak skuteczności - nie wyrwane nie boli. Chyba szybciej byłoby usunąć owłosienie pensetą z całej nogi niż z jednej pachy przy użyciu tego zestawu.
Produkt przeznaczony jest dla wyjątkwo cierpliwych i czasowych osób, które lubią się całe lepić, pozostałym nie polecam.

Używam tego produktu od: pierwszy i ostatni raz
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

rewelacja-polecam!

do czynienia z depilacją cukrową wcześniej nie miałam, spróbowałam z ciekawości i jestem zauroczona! łatwe w użyciu, depiluje skutecznie, zaczęłam od brwi, z którymi się męczę upiornie pęsetą, a tu niespodzianka - 2sekundy i po strachu! do tego nawet dobrze wyrywa wszystkie włoski, nic nie boli, skóra się nie klei, nie pozostawia nieprzyjemnego uczucia,włoski odrastają wolniej, będę używać i polecam wszystkim produkty warte spróbowania!

Używam tego produktu od:3tygodni