Herbal Essences, 2-minutowa maseczka regenerująca

Herbal Essences, 2-minutowa maseczka regenerująca

Wnika we włosy i pomaga przywrócić naturalny poziom nawilżenia, pomaga w pielegnacji zniszczonych lub łamliwych włosów. Zawiera ekstrakty z płatków różanych, jojobę oraz witaminę E.

Cena: ok 16zł / 150ml
/in/

była bardzo fajna

Ale niestety została wycofana jak wszystkie moje ulubione herbale.... Ładnie nabłyszczała i nawilżała włosy, bez zbędnego obciążania. Zapach bardzo przyjemny. Bede ja naprawde dobrze wspominać.

niezła

kupiłam tą odżywkę z ciekawości skuszona pięknym zapachem i dotychczasowymi dobrymi doświadczeniami z marką.
nie zawiodłam się. maseczka nie tylko dobrze pachnie ale i nawilża włosy nie obciążając ich.
mam przedłużone włosy i z doświadczenia wiem, że ciężko jest znaleźć odpowiednią odżywkę do ich pielęgnacji (wbrew pozorom super drogie profesjonalne kosmetyki nie sprawdzają się). ta w większości spełnia moje oczekiwania, choć wolałabym, żeby była bardziej wydajna - żeby uzyskać pożądany efekt, trzeba nałożyć jej dużo na włosy.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

UWAGA UZALEŻNIA :)

KOCHAM TĄ MASECZKĘ :)
Włosy sie po niej dobrze rozczesuja, są miekkie, no i prześlicznie pachną przez dość długi okres czasu.
W sam raz przed randką lub upojną nocą... :)
Używam różnych odżywek z różnymi rezultatami ale zawsze wracam do mojej różanej maseczki herbal essences i szczerze ją polecam

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka