Makeup Revolution, Revolution X Soph, Extra Spice Palette (Paleta 18 cieni do powiek)

Sprawdź ceny produktu

zobacz więcej zwiń

Pojemność 1 szt

Nowa paletka stworzona przy udziale blogerki Soph Does Nails. Paleta zawiera 18 extra mocno napigmentowanych cieni w najmodniejszych odcieniach sezonu. Znajdują się w niej cienie błyszczące i matowe. Produkt odpowiedni dla wegan

Kolejny ideał od MUR!

Z każdą wydaną paletką MUR jest coraz ciekawiej. Kupiłam ją bez zastanowienia, uwielbiam takie kolory!
Cienie są przyjemne, gładkie, równomiernie się nakładają. Rewelacyjnie się blendują. Trwałość jest rewelacyjna. Z bazą pod cienie 12 h trwałości to jest minimum.
Najładniejszy makijaż udało mi się wykonać na Sylwestra, wyglądał naprawdę zjawiskowo!

Przyjemna

Nad zakupem tej paletki nie zastanawiałam sie długo-kolory cieni idealnie wpasowują sie w moją estetykę, niewysoka cena, dobre opinie znajomych, poza tym lubie produkty od MUR, co prawda nie są moimi ulubionymi, ale nie mam im nic do zarzucenia. Paletka sprawdza sie bardzo dobrze, cienie blendują sie ładnie do chmurki, nie robia sie plamy ani smugi, pigmentacja przyzwoita. Jedyne zastrzezenia co do pigmentacji mam do żółtego i czerwonego cienia, ale dają sie ładnie budować, wiec wiekszym problemem to nie jest. Cieniom foliowym i brokatowym takze nie mam nic do zarzucenia, mają dosyć masełkową konstystencję, ale bez przesady, ladnie sie przyklejają do korektora i do primera z nyxa. Na przypudrowanym korektorze maty spokojnie utrzymuja sie 8-9 godzin. Za tą cenę jak najbardziej polecam szczegolnie milosnikom ciepłych tonow, cena niewysoka, ale jakoscia moglaby dorownac paletkom z wyzszej polki!

Kolorowe cudeńko

Ogólnie jestem miłośniczką palet z MUR i całej kolekcji SophX w tym tej palety. Paletka ma kilka bardziej "szalonych" kolorów ale są też klasyczne dzienniaczki którymi możemy wyczarować spokojniejsze makijaże. Pigmentacja jest świetna zarówno matów jak i błysków. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to ten ciemny czarno-granatowy-jak dla mnie za mało głęboki. MUR ma w swojej kolekcji palety z lepszej jakości mocno ciemne cienie. Cienie pięknie się blendują. Na bazie wytrzymują mi cały dzień bez rolowania. Całość zamknięta w solidnym opakowaniu z pudełkiem. Plus za nazwy cieni choć mnie to akurat wsio ryba ;) Jestem na tak!

jest ok

Kupiłam skuszona kolorami. Jestem makijażowym beztalenciem ale nawet mnie się udaje tą paletką zrobić coś ładnego. Niestety niektóre cienie są słabo napigmentowane (np. żółty jest tragiczny), ale pewnie bardziej doświadczona osoba sobie z tym poradzi. Nakładam na bazę Hean, parę godzin się trzymają, ale bez szału.
Myślę że jak na paletkę za 40zł to trochę za słaba ta pigmentacja i trwałość, no ale niech będzie, na pewno wykorzystam do końca :)

Dobra do zabawy makeup'em

Kupiłam w sklepie internetowym z przesyłką za ok. 40 zł i za taką cenę jest godna polecenia. Nie mam dużej styczności z MUR posiadam tylko paletkę Maxineczki (którą uważam za kiepskiej jakości), ale po ocenie 4,9 na wizazu postanowiłam kupić do zabawy - nie maluję się cieniami na co dzień. Szkoda było mi wydawać 200 zł na paletkę Peachy z TooFaced (też wada że bardzo dużo identycznych kolorów) dlatego skusiłam się na tą z MUR. Większość cieni matowych jest dobrych (czerwień forever 21 słabo przechodzi na pędzel, vitamin C mała pigmetacja, inne trochę się pylą - to o matach). Jeśli chodzi o błysk bardzo dobry diamentowo srebrny infinity, złoto la sun słabe, reszta ok.

Sztoss kolorów

Paletą zawiera 18 cieni. Znajdziemy w niej zarówno maty jak i błyski. Kolory są różnorodne - ciepłe jak i chłodne. Brakuje mi w tej palecie jednego cienia transferowego - beżu.
Cienie delikatnie się osypują ale nie jest to dla mnie jakoś straszny minus, be jednak można wydobyć z tych cieni och piękno. Kolory są bardzo dobrze przemyślane przez co mamy duże pole do popisu przy wykonywaniu makijażu.
Cienie metaliczne / błyski mają moc a nałożone ma klej go gliterów to naprawdę wielki SZTOS!
Samo opakowanie jest dobrze wykonane. Duże lusterko pozwala na wykonanie całego makijażu. Efekt lustra z tłoczonymi napisami powala z nóg, przez co paleta wyglada ma dużo droższą niż naprawdę jest.

Moja ukochana

Dostałam paletę w prezencie, sama ją wybrałam. Mam w kolekcji już 2 palety MUR, jedna lepsza, druga gorsza, więc postanowiłam dać szansę Extra Spice po przeczytaniu recenzji w internecie. Nie zawiodłam się. Pigmentacja jest świetna, kolory są szałowe. Cienie są lekko suche, jak w przypadku większości cieni z MUR, ale ogólnie dobrze się nimi pracuje. Wiadomo, trochę się osypuja, ale ładnie się blendują i łatwo wydobyć z nich wyrazisty kolor. Według mnie jedna z lepszych drogeryjnych palet. No i oczywiście opakowanie... piękne, eleganckie, luksusowe. I duże, porządne lusterko.

Super jakość w dobrej cenie

Była to moja pierwsza paletka z typu "tych bardziej szalonych". I nie zawiodłam się. Kolory są pięknie napigmentowane, bardzo łatwo się je aplikuje i blenduje. Delikatnie sypią się przy nakładaniu na pędzel, na szczęście na twarzy osyp już praktycznie nie występuje. Paletka jest kompletna dzięki różnorodnej kolorystyce, można wyczarować bardziej stonowany, ciepły, dzienny makijaż jak i zarówno wieczorowe szaleństwo. Cienie fajnie trzymają się powieki i wyglądają dobrze przez cały dzień. Na plus także porządne opakowanie.

ŚWIETNA PIGMENTACJA

PLUSY:
+ piękne, foliowe cienie (ten srebrny powala na kolana swoim błyskiem i kremową konsystencją)
+ maty są szalenie napigmentowane (kolor brązowy i czarny są lepiej napigmentowane niż w poprzedniej palecie Soph)
+ duża ilość cieni
+ cena

MINUSY:
- mniejsza ilość kolorów transferowych, które przydałyby się przy tej szalonej i ciepłej kolorystyce
- żałuję, że ten złoty kolor na samym dole nie jest tak kremowy jak te folie na górze (jest on trochę suchy i lubi się zbrylać) ale pigmentację nadal ma super jeśli zmoczymy pędzel

+/- czarny jest tak napigmentowany, że aż nie idzie domyć pędzli po nim

Polecam ale nie w pełni.

Kamerka jest dobrze napigmetowana lecz czasami mocno się sypie co utrudnia z nią prace. Moim zdaniem za ta cenę warto kupić ta paletke lecz oczywiście są lepsze.

Ulubiona jak poprzedniczka

Bardzo lubię tą paletę, tak jak poprzednią od Sophx. Cienie są różnorodne, od spokojnych po bardziej szalone. Łatwo się blendują i nie są suche. Minusem może być dostępność- raczej tylko przez Internet. Bardzo podoba mi się też design palety, która ma lustrzany przód.

Przepiękna, szalona i super jakościowo paleta

Piękne kolory i większość cieni w palecie to maty, więc dla mnie na plus. Przepiękny i jedyny w swoim rodzaju jest cień Dreams, który jest jak folia i ma prześlicznie mieniące się drobinki - nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim cieniem. Duże lusterko, cienie dobrze napigmentowane, można je budować, więc jednym cieniem można zrobić piękną chmurkę i gradient. W stosunku do ceny jakość jest powalająca (dużo lepsza niż w starszych wersjach czekoladek z MUR)