Indigo Nails Lab, Serum z mirrą

Indigo Nails Lab, Serum z mirrą

Pojemność 2,5 ml

Preparat przeznaczony do intensywnej pielęgnacji paznokci i naskórka w celu ich wzmocnienia i regeneracji. Jego wyróżnikiem jest olejek z mirry – substancji, która w Starożytności ceniona była na równi ze złotem i nazywana "Skarbem Wschodu". Również współcześnie doceniamy i wykorzystujemy jej kojące i naprawcze właściwości. Olejek z mirry skutecznie łagodzi stany zapalne, a także regeneruje spierzchniętą i podrażnioną skórę.

Na innowacyjną formułę serum z mirrą Indigo składają się również:
-olejek migdałowy, który likwiduje stany zapalne skóry i wzmacnia płytkę paznokcia dzięki zawartości witamin E i F,
-olejek jojoba, który regeneruje, nawilża i odżywia zniszczone paznokcie i dłonie,
-olejek arganowy, który pobudza wzrost paznokci i zapobiega ich łamaniu, regeneruje szorstką skórę,
-ekstrakt z pokrzywy, który wzmacnia płytkę paznokcia.
Serum z Mirrą Indigo to luksusowy kosmetyk, który pozwali Ci zadbać o dłonie w sposób kompleksowy i profesjonalny. Dzięki niemu zapomnisz o łamliwych paznokciach i suchych skórkach, a zyskasz piękne, gładkie i zadbane dłonie!

Produkt wystarcza na +/- 3 miesiące aplikacji

Skład jest w trakcie moderacji.

• Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Simmondsia Chineniss (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Helianthus Annuus Seed Oil (and) Urtica Dioica Leaf Extract, Oleum Myrrha, Tocopheryl Acetate, CI 75470.

super

Super sprawa z tym serum. nigdy nie używałam tego rodzaju produktów, ale skusiła mnie promocja stronie indigo :D i teraz jak szalona smaruje co chwilę skórki tym serum. efekt ma wspaniały, teraz już nie są przesuszone po lampie

Bardzo lubię

Przede wszystkim produkt jest bardzo kompaktowy. Wrzucam do torebki i jak tylko zobaczę, że moje skórki są suche to od razu nakładam, zupełnie jak krem do rąk czy coś. U mnie pomaga właśnie na przesuszone skórki, bo mam z tym ogólnie spory problem. Mam też wrażenie, że trochę wzmacnia paznokcie