KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Avon Foot Works, Moisture Cream (Krem nawilżający do stóp)

3,5 na 562 opinie

• 4 stycznia 2013 o 11:31
    fajny
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:nie określono
    Wg. mnie krem był bardzo w porządku i nawet mam jeszcze resztkę (o zgrozo, troszkę przeterminowaną:p:). Nawilżał bardzo fajnie, dawał delikatne uczucie mrożenia, odświeżał super, zapach typowo Avonowskich kremów do stóp (choć wydaje mi się, że te nowsze wersje maja delikatniejszy zapach-mniej nachalny) czyli trochę jak w gabinecie dentystycznym, ale wg. fajnie, ja tam lubię ten zapach. Ogólnie kremik bardzo w porządku :) Używam tego produktu od: kilka lat temu ale jeszcze resztkę mam i zużywam Ilość zużytych opakowań: jedno
    Tulip_
    2 / 5
    28 grudnia 2010 o 14:36
    Nie jest zły ...
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:nie określono
    Hmm ... Nie zauważyłam nic po jego użyciu . Może tylko to , że odświeżył stopy i trochę je " zmroził " . Była na niego promocja , więc kupiłam , a koleżanka mówiła , że jest dobry . To nauczka , zeby nie słuchać koleżanek . Używam tego produktu od: październik 2010 Ilość zużytych opakowań: w czasie pierwszego
  • 22 czerwca 2010 o 21:39
    nic szczególnego
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    W kremach do stóp nie lubię tego, że zostawiają na skórze taką śliską warstwę, która jest dla mnie bardzo nieprzyjemna. Ten właśnie to robi i dlatego taka ocena. Nie jest to krem niezastąpiony, a za tą cenę można znaleźć kilka lepszych kremów. Nawilża stopy ale nie robi nic poza tym. Można spróbować, ale po co, skoro są lepsze :) Używam tego produktu od: używałam kiedyś, kiedyś Ilość zużytych opakowań: 1
  • 24 stycznia 2010 o 18:54
    Bez rewelacji
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    Bez rewelacji. Niby nawilża, ale nie jakoś rewelacyjnie. Nie zmiękcza. Od kremu do stóp wymagam jednak czegoś więcej. Ma pielęgnować stópki i zapobiegać narastaniu zgrubiałego naskórka. Znam zdecydowanie lepsze i bardziej wydajne. Używam tego produktu od: jakiś rok temu Ilość zużytych opakowań: 1
  • 24 stycznia 2010 o 18:46
    Z braku czegoś lepszego
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:nie określono
    Krem ten nie jest zły,ale rewelacji też nie ma.Nawilża stopy,lecz bardzo wysuszonych nie zregeneruje. Szybko się wchłania, zapach średnio mi odpowiada. Używam tego produktu przez:pół roku Ilość zużytych opakowań:2